Wysyłka paczek gabarytowych

Kiruna
Zaawansowany użytkownik

Wysyłka paczek gabarytowych

Post autor: Kiruna » 05 paź 2019, 16:51

Moglibyście mi podpowiedzieć, jak się wysyła paczki, które mają duże gabaryty? Zastanawiam się, czy takie usługi oferują wszyscy kurierzy, czy muszę się skontaktować z jakimś konkretnym. Będę musiała wysłać kilka paczek do Anglii do rodziny, a nie mam nikogo znajomego, kto by w tym kierunku jeździł. Oczywiście fajnie by było, gdyby cena takich usług tez nie była zbyt wysoka.

runran
Zaawansowany użytkownik

Re: Wysyłka paczek gabarytowych

Post autor: runran » 10 paź 2019, 07:57

Faktycznie nie każda firma podejmie się wysyłką pacek o większych gabarytach i to w dodatku za granicę. Takie przesyłki muszą mieć odpowiedni samochodów i raczej jakieś pozwolenia. Ja bym bardziej skusiła się i zaufała firmie Speedpack https://www.speedpack.com.pl/ bo to firma z doświadczeniem i rzetelnie wykonująca swoje usługi. A co do cen to nie mają takich wygórowanych jak inni przewoźnicy

Derola

Post autor: Derola » 23 paź 2019, 12:40

To najlepiej sobie wejdź w jakiś ranking i wyszukaj firm kurierskich, które oferują takie usługi. Jest ich dosyć sporo na rynku, więc z wyborem nie będziesz mieć problemu. Warto się sugerować opiniami klientów, czy są zadowoleni z warunków przewozu danego przewoźnika. Też niedługo będę wysyłać paczkę za granicę i muszę zastanowić się komu to zlecić.

pucio
Zaawansowany użytkownik

Post autor: pucio » 23 paź 2019, 19:39

Zawsze myślałam,że wysłanie paczki to nie jest żaden problem, ale gdy chciałam wysłać paczkę o znacznej wielkości to już pojawił się pewien problem. A poza tym nie miałam pewności jak powinnam tę paczkę zapakować. Dlatego też zwracam uwagę na to czy dana firma wysyła także paczki o każdym gabarycie i czy w razie czego służą pomocą i podpowiedzą jak daną paczkę prawidłowo zapakować

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”