Przyczyny kontuzji barków

ODPOWIEDZ
Jowita86
Zaawansowany użytkownik
Posty: 371
Rejestracja: 25 lis 2015, 09:50

Przyczyny kontuzji barków

Post autor: Jowita86 » 16 lut 2017, 09:38

Ciekawy filmik. Nie wiem, na ile prawdziwy, ale warto obejrzeć.

https://youtu.be/l748b7OuqTk



Falafel
Posty: 9
Rejestracja: 10 mar 2017, 19:12

Re: Przyczyny kontuzji barków

Post autor: Falafel » 10 lip 2017, 11:05

Prtzyczyn kontuzji może być wiele między innymi nieodpowiednie przygotowanie do treningów czy też źle wykonywane ćwiczenia.Po tenodezie mięśnia dwugłowego i artroskopowej dekompresji podbarkowej (miałem uszkodzony mięsień dwugłowy ramienia) chcąc powrócić do treningów kulturystycznych zdecydowałem się na therapy master, które znalazłem w Katowicach w gabinecie rehamed. Takie treningi polegają na redukcji pourazowej, przygotowaniu do powrotu do aktywności oraz przywróceniu sprawności tak aby w przyszłości uniknąć ponownych kontuzji. Świetna sprawa takie treningi polecam każdemu kto chce powrócić po dłuższej przerwie do sportu lub po prostu rozpocząć przygodę ze sportem.



Rybak
Zaawansowany użytkownik
Posty: 82
Rejestracja: 02 mar 2017, 04:40

Re: Przyczyny kontuzji barków

Post autor: Rybak » 19 lip 2017, 21:24

Falafel pisze:
10 lip 2017, 11:05
Prtzyczyn kontuzji może być wiele między innymi nieodpowiednie przygotowanie do treningów czy też źle wykonywane ćwiczenia.Po tenodezie mięśnia dwugłowego i artroskopowej dekompresji podbarkowej (miałem uszkodzony mięsień dwugłowy ramienia) chcąc powrócić do treningów kulturystycznych zdecydowałem się na therapy master, które znalazłem w Katowicach w gabinecie rehamed. Takie treningi polegają na redukcji pourazowej, przygotowaniu do powrotu do aktywności oraz przywróceniu sprawności tak aby w przyszłości uniknąć ponownych kontuzji. Świetna sprawa takie treningi polecam każdemu kto chce powrócić po dłuższej przerwie do sportu lub po prostu rozpocząć przygodę ze sportem.
A po polskiemu?



Dietetyk66
Posty: 2
Rejestracja: 10 wrz 2017, 14:25

Re: Przyczyny kontuzji barków

Post autor: Dietetyk66 » 10 wrz 2017, 14:36

Ja miałem notoryczne problemy z barkami i okazało się, że mam zwyrodnienie stawowe. Lekarz polecił lekkie ćwiczenia i teraz muszę bardzo uważać na przeciążenia.


mamutpro.pl - suplementy i odżywki dla sportowców

dadanet55
Zaawansowany użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 20 lut 2019, 19:45

Re: Przyczyny kontuzji barków

Post autor: dadanet55 » 01 mar 2019, 13:11

Seksowne i bardzo atrakcyjne dziewczyny to największa zaleta londyńskiej agencji pussy cum. Znajdziesz tu mnóstwo efektownych kobiet, które wiedzą, jak spełnić nawet najbardziej wysublimowane oczekiwania mężczyzn. Zadzwoń, umów się i przekonaj się.



marko.polo
Posty: 1
Rejestracja: 01 kwie 2019, 17:03

Re: Przyczyny kontuzji barków

Post autor: marko.polo » 01 kwie 2019, 17:18

Mam dobrych lekarzy, nie mogę narzekać. Cóż, mieszkam w dużym mieście więc mam wybór. Współczuję ludzi, którzy go nie mają i są skazani na to, co jest dostępne "na rynku". Dobra diagnoza to połowa sukcesu - to bardzo istotny element.



Daria132
Posty: 5
Rejestracja: 29 kwie 2019, 13:44

Re: Przyczyny kontuzji barków

Post autor: Daria132 » 29 kwie 2019, 14:35

Przyczyną większości kontuzji jest zła technika wykonywania ćwiczenia. Jeśli problem będzie się powtarzał to udajcie się do lekarza.

--------------------
Vizage - wszystko o kulturystyce



nocnykrolisalive
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1081
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:50

Re: Przyczyny kontuzji barków

Post autor: nocnykrolisalive » 28 paź 2019, 12:08

Gdy chcecie się dowiedzieć czegoś na temat chorób np. wyrostek robaczkowy to polecam zajrzeć na stronę lekarzebezkolejki. Tam z pewnością znajdziecie bardzo ciekawe artykuły, z których można dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy. Według mnie, z pewnością nie będziecie żałować.





ODPOWIEDZ

Wróć do „Kulturystyka”