Gdzie zamierzacie spędzić wakacje?

zofialipska
Zaawansowany użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 13 lis 2019, 12:44

Re: Gdzie zamierzacie spędzić wakacje?

Post autor: zofialipska » 29 sty 2020, 14:52

Fajnym miejscem na urlop jest Kraków. Byłam tam już kilka razy i jeszcze na pewno będę wracać. Osobiście wolę oglądać go poza okresem wakacyjnym bo jest wtedy niej turystów i można na spokojnie wszystko zwiedzić, zwłaszcza w towarzystwie świetnego przewodnika https://krakkos.pl/



Kropkanadi
Zaawansowany użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: 09 paź 2019, 16:08

Re: Gdzie zamierzacie spędzić wakacje?

Post autor: Kropkanadi » 14 lut 2020, 13:25

Ja lubię aktywnie spędzać czas dlatego zastanawiam się nad taką opcją jak trekkingi. Fajną ofertę wyjazdów ma biuro Exploruj. Oni organizują trekkingi w różnych górskich rejonach świata. Do wyboru są wyjazdy o różnym stopniu trudności. Fajną opcją jest to, że też można skorzystać u nich z kursu przygotowawczego.



marchewa
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2020, 14:16

Re: Gdzie zamierzacie spędzić wakacje?

Post autor: marchewa » 14 lut 2020, 14:22

Tam gdzie będzie mnie stać - jak widać nie mam więc dużego wyboru :p Bardzo chciałabym pozwiedzać ciekawe miejsca w kraju, bo wyjazdami za granicę jestem trochę znużona (jeśli mam być szczera).



alicia.halvorson
Posty: 4
Rejestracja: 15 lut 2020, 13:48

Re: Gdzie zamierzacie spędzić wakacje?

Post autor: alicia.halvorson » 15 lut 2020, 14:07

W tym roku chciałem dla odmiany wybrać się nad polskie morze, jednak obawiam się, że pogoda może nie dopisać.



Krasna
Zaawansowany użytkownik
Posty: 129
Rejestracja: 20 lut 2020, 13:09

Re: Gdzie zamierzacie spędzić wakacje?

Post autor: Krasna » 20 lut 2020, 14:02

Według mnie jest wiele pięknych miejsc w naszej Polsce :) Szczególne zamiłowanie mam do gór, chociaż podobno o gustach się nie dyskutuje :D w każdym razie do takich wakacji i podróży powinniśmy się odpowiednio przygotować. W kwestii bagażu najlepiej sprawdzi się dachowy box packline - jest pojemny i tym samym unikniemy zabrania ze sobą tylko najbardziej podstawowego bagażu do samochodu



ston
Posty: 4
Rejestracja: 20 lut 2020, 16:03

Re: Gdzie zamierzacie spędzić wakacje?

Post autor: ston » 20 lut 2020, 16:05

w tym roku myślę, że w Grecji



kulturysta
Zaawansowany użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 03 sty 2020, 08:27

Re: Gdzie zamierzacie spędzić wakacje?

Post autor: kulturysta » 20 lut 2020, 19:31

Myślę, że każdy planuje jakiś wyjazd rodzinny ale warto tez zapisac dzieci na obóz. Ciekawą opcją są obozy programistyczne AlphaCamp. Jest podział na trzy poziomy w zależności od zaawansowania uczestników. Poza tym będzie on organizowany w pieknym miejscu - na Roztoczu. Otoczenie z pewnością będzie zachęcało do nauki i miłego spędzenia czasu. Myślę, że to ciekawa oferta.



lexa
Zaawansowany użytkownik
Posty: 763
Rejestracja: 18 sie 2019, 08:41
Podziękował: 1 raz

Re: Gdzie zamierzacie spędzić wakacje?

Post autor: lexa » 21 lut 2020, 18:22

Ja tam preferuje zwiedzić całą Europę, a na Polskę jeszcze przyjdzie czas. Przykładowo na stronie https://www.instyletravel.pl/nietuzinko ... t-express/ możesz znaleźć masę fascynujących inspiracji. Nawet możesz się dowiedzieć co nieco o luksusowych pociągać kursujących po Europie. Które niesamowicie się prezentują, mają swój niepowtarzalny klimat.



Arek86422
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2020, 18:02

Re: Gdzie zamierzacie spędzić wakacje?

Post autor: Arek86422 » 25 lut 2020, 18:20

W tym roku chce wybrać się do Egiptu. Oczywiście najpierw załatwie ubezpieczenie na wakacje. Różne sytuacje w życiu bywają, więc lepiej mieć ubezpiecznie aby później nie płacić za pobyt w szpitalu.



membo
Zaawansowany użytkownik
Posty: 396
Rejestracja: 11 lut 2019, 15:39

Re: Gdzie zamierzacie spędzić wakacje?

Post autor: membo » 27 lut 2020, 22:43

Póki co planuję, jeszcze nic pewnego ale chciałabym wyjechać nad morze. Również jednym z moich planów jest zakup deski surfingowej https://gosup.pl/deski-sup-141 , bo w zeszłym roku miałam okazję pierwszy raz popływać i naprawdę mi się to spodobało



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”