Moda współczesna

newton.kassulke
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2020, 09:31

Re: Moda współczesna

Post autor: newton.kassulke » 08 sty 2020, 09:38

Warto przeglądać różne inspiracje i kierować się nimi podczas robienia zakupów. Najlepiej wybierać ubrania uniwersalne, ponadczasowe, które sprawdzą się w każdym sezonie.



ulka9
Zaawansowany użytkownik
Posty: 605
Rejestracja: 15 maja 2018, 16:25

Re: Moda współczesna

Post autor: ulka9 » 14 sty 2020, 13:22

Obecnie bardzo modne są ubrania sportowe. Sama lubię właśnie taki styl, bardzo podobają mi się tego typu bluzy damskie markowe: https://desportivo.pl/pl/c/Bluzy/90. W Desportivo można znaleźć ogromny wybór różnych sportowych ubrań damskich i męskich.



koloss3
Zaawansowany użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: 11 lip 2019, 13:40

Re: Moda współczesna

Post autor: koloss3 » 16 sty 2020, 12:48

Choć wydawać by się mogło, że moda współczesna nie jest zainteresowana garniturami, to tak naprawdę wplata się do niej dużo ciekawych elementów w tym klimacie. Dlatego też sprawdź garnitury w Ostródzie i przekonaj się o ich jakości i dopasowaniu do nowoczesnych trendów.



Lucjan5123
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2020, 14:55

Re: Moda współczesna

Post autor: Lucjan5123 » 28 sty 2020, 15:02

Uwielbiam czytać na temat mody współczesnej. Często odwiedzam bloga https://www.niren.pl/pl/blog ponieważ jest tam mnóstwo artykułów w bardzo przyjemny sposób opisujących nowinki ze świata mody. Poza tym często przeglądam instagrama w celu inspiracji modowych.



Jaroslaw77
Posty: 1
Rejestracja: 05 lut 2020, 08:19

Re: Moda współczesna

Post autor: Jaroslaw77 » 05 lut 2020, 08:43

W ostatnim czasie polski producent plaszczy cieszy się ogromną popularnością, więc wydaje mi się, że jego płaszcze stają się modne. Na stronie https://polskieplaszcze.pl/pl/p/HUNA-AG ... 42-XL/9079 możecie zobaczyć przykładowy płaszcz z jego sklepu, który jest elegancki i stylowy.



Awatar użytkownika
homenick.carolina
Posty: 12
Rejestracja: 03 mar 2020, 00:41
Podziękował: 1 raz

Re: Moda współczesna

Post autor: homenick.carolina » 03 mar 2020, 13:46

jestem totalną fanką mody, uwielbiam przeglądać magazyny modowe i się inspirować nowymi trendami. szczególnie do gustu przypadają mi eleganckie stylizacje. na codzień noszę spodnie garniturowe, obcasy, duże pierścionki i kolczyki. uważam, że taki look wygląda bardzo kobieco i wymaga też doskonałej asysty płaszcza wełnianego. sama ostatnio się w taki wyposażyłam i jestem mega zadowolona, bo jest cieplutki, bardzo wygodny i doskonale układa się na ciele. polecam wam takie połączenia i radzę wam uzupełnić szafę o taki śliczny płaszczyk.



kaermoren
Zaawansowany użytkownik
Posty: 67
Rejestracja: 25 lut 2020, 12:20
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Moda współczesna

Post autor: kaermoren » 04 mar 2020, 20:01

Ja to lubię bardzo bardzo jakieś dodatkowe gadżety motocyklowe jeżdzę sporo na motocyklu a własnie takie koszulki czy naszywki albo na przykład jakies ciekawe i figlarne broszki są naprawdę świetne i dodają charakteru



lance.williamson
Posty: 11
Rejestracja: 30 mar 2020, 16:46

Re: Moda współczesna

Post autor: lance.williamson » 30 mar 2020, 17:06

Warto w tym sezonie postawić na elegancki płaszcz, najlepiej w kolorach ziemi, jak brąz czy beż, które będą bardzo modne w tym sezonie. Płaszcz przyda się na każdą okazję, niezależnie od pogody.



Awatar użytkownika
uohara
Posty: 4
Rejestracja: 06 kwie 2020, 17:56

Re: Moda współczesna

Post autor: uohara » 06 kwie 2020, 17:59

Legendarna marka Wrangler to firma, wokół której unosi się aura tajemniczości i od wielu lat ma wypracowaną renomę. Producent odzieży tworzonej z najwyższej jakości materiałów, który przedstawia szeroki wachlarz produktów, a w swojej ofercie, oprócz klasycznych spodni jeansowych, ma również kurtki jeansowe. Uwielbiam tę markę jeanssystem.pl/producenci/wrangler!




ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”