Święta w górach

nikodem41
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2019, 11:34

Święta w górach

Post autor: nikodem41 » 18 mar 2019, 11:39

Zamierzam spędzić święta w górach. Na stronie internetowej swieta-w-gorach.pl znalazłem naprawdę bardzo dużo ofert. Myśle, że takie święta mogą być naprawdę bardzo udane.



kranik
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1485
Rejestracja: 21 lip 2018, 12:38

Re: Święta w górach

Post autor: kranik » 16 lip 2019, 08:36

A z jakim wyprzedzeniem tak naprawdę rozpoczynacie przygotowania do świąt? Ja już od jakiegoś czasu przeglądam sobie w sieci różne ozdoby na boże narodzenie, aby później uniknąć przedświątecznej gorączki :) A u Was jak to wygląda?



Awatar użytkownika
Sudan
Posty: 4
Rejestracja: 23 lip 2019, 16:37

Re: Święta w górach

Post autor: Sudan » 23 lip 2019, 16:48

Ja jednak wolę spędzić Święta w rodzinnych stronach.



tadek32
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2019, 09:02

Re: Święta w górach

Post autor: tadek32 » 07 wrz 2019, 09:11

Moim zdaniem święta w górach zawsze są bardzo interesujące.Sam nad tym się zastanowię.

_____________________________________________
odzież dla firm lublin



Awatar użytkownika
trudie.hickle
Posty: 4
Rejestracja: 04 paź 2019, 11:45

Re: Święta w górach

Post autor: trudie.hickle » 04 paź 2019, 11:50

Uważam, że to całkiem nowoczesne rozwiązanie. Super pomysł.



Derola
Zaawansowany użytkownik
Posty: 70
Rejestracja: 23 paź 2019, 12:35

Re: Święta w górach

Post autor: Derola » 23 lis 2019, 15:31

Święta w górach muszą być piękne. Jeszcze tym czasie tam nie byliśmy, ale może w przyszłym roku zaplanujemy. Tymczasem trzeba myśleć o prezentach. Zamierzam z synkiem napisać list do Mikołaja i dzięki tej stronie www.listymikolaja.pl Święty się o nim dowie i małemu odpisze :) Jeśli chcecie sprawić niespodziankę swoim pociechom, to też możecie skorzystać z takiej wspaniałej oferty.



jurka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 188
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:01

Re: Święta w górach

Post autor: jurka » 27 lis 2019, 11:54

u nas zawsze całą rodziną siadamy przy stole i delektujemy się tymi wszystkimi smakołykami. Ja uwielbiam kiedy spędzamy ten czas wszyscy razem no i oczywiście wręczanie prezentów. W tym roku planuję na https://godanparty.pl/ zakupić takie śmieszne elementy balony i serpentyny, albo i jeszcze jakieś inne tego typu rzeczy żeby po prostu oryginalnie zapakować moje prezenty



Awatar użytkownika
marcelo77
Posty: 4
Rejestracja: 03 gru 2019, 13:50

Re: Święta w górach

Post autor: marcelo77 » 03 gru 2019, 14:06

Również chciałabym wyjechać raz na takie Święta, mam dość urządzania wigilii dla 20 osób.



zofialipska
Zaawansowany użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 13 lis 2019, 12:44

Re: Święta w górach

Post autor: zofialipska » 31 gru 2019, 11:50

Co prawda w święta bym się nie wybrała w góry, bo ceny w tym okresie są porażające. Ale w zesżłym roku pojechaliśmy z rodziną po Sylwestrze, początkiem stycznia do Szczawnicy. W tym ok czasie wszyscy wracają do swoich domów, bo kończą im się urlopy, więc w górach było pusto. Nie było problemu z noclegami i ceny juz normalne. W drodze powrotej zatrzymaliśmy się jeszcze na weekend w Krakowie i tam też było super. Zwiedziliśmy Wawel i Podziemia Rynku z przewodnikiem https://krakkos.pl/, a Kazimierz na własną rękę. Ja wolę się poświęcić i pracować w okresie świąteczno - sylwestrowym, żeby potem móc faktycznie odpocząc bez tłumów i kolejek na każdym kroku.



ActionMan
Zaawansowany użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 09 paź 2019, 22:47

Re: Święta w górach

Post autor: ActionMan » 13 sty 2020, 16:24

Moja koleżanka od kilku lat jeździ na Święta w góry i jest zadowolona, bo omija ją ten cały szał związany z przygotowaniem Wigilii. Nie dość, że się nie zmęczy to jeszcze wypocznie ;) Chyba w tym roku też zafundujemy sobie taki wyjazd, więc już przeglądam oferty na [url=https://www.tatrytop.pl/apartamenty]apartamenty w górach/url] na stronie tatrytop.pl. Tak dużo świetnych ofert, że nie wiadomo co wybrać, a że jeszcze dużo czasu to miejsca są wolne. Strona jest świetna, bo nie dość że można zobaczyć wolne terminy, to można od razu je sobie zarezerwować.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”