Rehabilitacja

filipinka888
Zaawansowany użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 29 wrz 2018, 22:30

Rehabilitacja

Post autor: filipinka888 » 17 gru 2018, 17:51

Rehabilitacja różnego rodzaju jest ciężka. Gdzie najlepiej ją wykonywać w domu czy w ośrodku takich ja ten np. Assumedica ,mają tam wiele ciekawych propozycji godnych uwagi, które pomogą dojść każdemu do lepszej kondycji.



eminoral77
Zaawansowany użytkownik
Posty: 255
Rejestracja: 13 paź 2017, 11:08

Re: Rehabilitacja

Post autor: eminoral77 » 06 maja 2019, 21:19

Ja właśnie szukam jakiegoś sprawdzonego gabinetu, w którym możliwa jest dobra rehabilitacja kręgosłupa lędźwiowego łódź. Może ktoś z was mieszka w łodzi i mógłby mi podpowiedzieć gdzie będzie się najlepiej udać? Będę wam bardzo wdzięczny za pomoc!



rasik
Posty: 13
Rejestracja: 25 cze 2019, 08:31

Re: Rehabilitacja

Post autor: rasik » 12 lip 2019, 12:29

Warto na pewno pomyśleć o magnetoterapii która robi coraz większą furorę. Bo odkąd w moim domu mama sobie zakupiła urządzenie Biomag, to teraz dziadek go stosuje, a nawet i ciocia zastanawia się nad zakupem. Bo jakby nie było to i ja mimo krótkiej terapii odczułam ulgę i poprawę, bo jak siedzę w pracy przy biurku to nie muszę co chwila wstawać i robić jakiejś gimnastyki



Halsey
Zaawansowany użytkownik
Posty: 545
Rejestracja: 30 cze 2018, 14:39

Re: Rehabilitacja

Post autor: Halsey » 18 lip 2019, 16:42

Na rehabilitację szpitalną na NFZ poczekamy od kilku miesięcy do kilkunastu miesięcy zapewne. Być może jestem optymistką i termin jest jeszcze dłuższy. Wszystko chyba zależy od tego jak duża jest to miejscowość. Myślę, że im większa, tym dłuższy termin oczekiwania. Radziłabym zatem spróbować dowiedzieć sie od lekarza, jak rehabilitować się w domu, samodzielnie. Podam Wam przykład rehabilitacji, bardzo prostej dla osób, które długi czas w ciagu dnia siedzą. Proponuję poduszkę ortopedyczną do siedzenia https://sanity.pl/poduszka-jezyk-z-kolcami/ Nie namęczymy się przy siedzeniu na niej, a rehabilitacja przynajmniej ruszy nam krok do przodu.



Awatar użytkownika
Brrygida
Posty: 4
Rejestracja: 22 lip 2019, 13:44

Re: Rehabilitacja

Post autor: Brrygida » 22 lip 2019, 13:47

Wiesz co to zależy od Ciebie, ja akurat skorzystałam z rehabilitacji w Bielsku https://www.fizjomed.bielsko.pl/bielsko-biala/ Masaż Bielsko to wspaniała oferta dla każdego, kto chce w jak najkrótszym czasie powrócić do pełni zdrowia po operacjach lub urazach, lub po prostu potrzebuje chwili relaksu.



Kamil1
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, 17:18

Re: Rehabilitacja

Post autor: Kamil1 » 31 lip 2019, 17:20

Rehabilitacja może być kosztowna, więc szukam lóżka rehabilitacyjnego na wynajem. Czy możecie coś polecić? Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam was i miłego dnia życzę.



kranik
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1485
Rejestracja: 21 lip 2018, 12:38

Re: Rehabilitacja

Post autor: kranik » 12 sie 2019, 21:43

Jeśli dana osoba potrzebuje stałej rehabilitacji, to rzeczywiście warto byłoby zakupić jakiś sprzęt rehabilitacyjny do domu. Bardzo szeroki wybór takiego właśnie asortymentu mają w specjalistycznym sklepie internetowym https://www.x-reh.pl/. Mają tam między innymi łóżka i stoły do rehabilitacji, czy też dobrej jakości akcesoria do ćwiczeń (np. taśmy i piłki), które na pewno również się Wam przydadzą :)



Artem23
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2019, 23:51

Re: Rehabilitacja

Post autor: Artem23 » 15 sie 2019, 23:54

Witam was. Szukam dobrego fizjoterapeuty w okolicach Krakowa. Możecie kogoś polecić, bo niedawno się tutaj przeprowadziłem i nie znam się za dobrze na tym mieście. Pozdrawiam



Vikilolo
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2019, 22:24

Re: Rehabilitacja

Post autor: Vikilolo » 16 sie 2019, 22:39

Ja niestety nie pomogę Ci.

________________
licówki chorzów



monikamis11
Zaawansowany użytkownik
Posty: 59
Rejestracja: 11 mar 2019, 19:15

Re: Rehabilitacja

Post autor: monikamis11 » 29 sie 2019, 20:12

Jezeli potrzebujecie pomocy ortopedy, rehabilitanta to polecam Wam serdecznie usługi rentgen łódź . FMC Centrum Medyczne to polska rodzinna klinika, w której skład wchodzą szanowani specjalisci . Wszelkie informacje znajdziecie na stronie.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”