Gdzie zamierzacie spędzić wakacje?

AKorykowicz
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2019, 11:30

Re: Gdzie zamierzacie spędzić wakacje?

Post autor: AKorykowicz » 07 sie 2019, 11:31

Ja w tym roku spędzam swoje wakacje na budowie. Postanowiliśmy razem z żoną wybudować sobie nasz wymarzony domek, więc wakacje spędzamy zdecydowanie tam :)



neporla
Zaawansowany użytkownik
Posty: 490
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:37

Re: Gdzie zamierzacie spędzić wakacje?

Post autor: neporla » 12 sie 2019, 15:29

Ja myślałam nad Turcją ale jak przeczytałam na https://www.pinesska.pl/styl-zycia/podr ... ortugalie/ artykuł o Portugalii to zmieniłam zdanie. Piękny kraj z bogactwem kulturalnym. My chcemy coś zwiedzić, mieć mnóstwo wspomnień. Myślę, że Portugalia to idealny kierunek.



Awatar użytkownika
Pieguz
Posty: 4
Rejestracja: 12 sie 2019, 19:40

Re: Gdzie zamierzacie spędzić wakacje?

Post autor: Pieguz » 12 sie 2019, 19:43

W tym roku na pewno nigdzie nie pojadę :(



Kwiatkowsky
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1221
Rejestracja: 14 gru 2018, 14:19

Re: Gdzie zamierzacie spędzić wakacje?

Post autor: Kwiatkowsky » 12 sie 2019, 21:40

Ja doradzam spędzić w Polsce bo wbrew pozorom ma wiele miejsc godnych odwiedzenia i spędzenia w nim kilku dni. Jeśli chodzi o noclegi to zamiast ryzykować najlepiej skorzystać z portalu Sun&Snow który ma w ofercie wiele luksusowych apartamentów w dobrych cenach. Są oni gwarancją że nie zostaniemy oszukani i dostaniemy najlepszy nocleg.



RunningMan
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1070
Rejestracja: 14 gru 2018, 15:37

Re: Gdzie zamierzacie spędzić wakacje?

Post autor: RunningMan » 13 sie 2019, 18:15

Jeśli będziesz je spędzać zagranicą to być może zechcesz wynająć auto i wtedy będą potrzebne foteliki dla dzieci a to kosztuje. Rozwiązaniem są tanie pasy https://smartkidbelt.com/pl/ które zastępują foteliki a kosztują bardzo niewiele. Sprawdź taką opcję i się przekonaj.



Mone1
Posty: 4
Rejestracja: 16 sie 2019, 01:05

Re: Gdzie zamierzacie spędzić wakacje?

Post autor: Mone1 » 16 sie 2019, 01:09

Ciekawy kierunek twojej podróży



Marienna2
Zaawansowany użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 02 cze 2018, 21:43

Re: Gdzie zamierzacie spędzić wakacje?

Post autor: Marienna2 » 17 sie 2019, 10:11

Ja już po wakacjach niestety. Fajnie było ale ten czas strasznie szybko przeleciał niestety... No ale nic za rok znowu gdzieś pojedziemy całą rodziną. Od wielu lat marzy nam się Norwegia i zobaczenie na żywo przepięknych fiordów, bardzo znanego trolltunga także :D Oglądałam już bilety na samolot na stronie https://www.esky.pl/linie-lotnicze/al/d ... ir-shuttle Tu można znaleźć te w przeróżnych liniach lotniczych, także i poczytać podstawowe informacje, opinie o danym przewoźniku. Z biletami nie będzie problemu, gorzej z wydawaniem pieniędzy na miejscu:D



Sesi3
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2019, 23:40

Re: Gdzie zamierzacie spędzić wakacje?

Post autor: Sesi3 » 23 sie 2019, 23:41

Zastanawiam się nad luksusowymi wakacjami w jakimś egzotycznym kraju. Czy możecie polecić jakieś biuro, które organizuje takie wyjazdy? Pozdrawiam i miłego dnia życzę.



Awatar użytkownika
Switch
Posty: 4
Rejestracja: 27 sie 2019, 18:46

Re: Gdzie zamierzacie spędzić wakacje?

Post autor: Switch » 27 sie 2019, 18:53

Widzę, że większość z Was woli spędzać wakacje aktywnie. Zadajecie mnóstwo pytań, najlepiej będzie jak odwiedzicie portal Centrala Wiedzy, gdzie znajdziecie artykuły o tej tematyce. Ja najchętniej wybrałabym się na wycieczkę objazdową z przewodnikiem.



lexa
Zaawansowany użytkownik
Posty: 763
Rejestracja: 18 sie 2019, 08:41
Podziękował: 1 raz

Re: Gdzie zamierzacie spędzić wakacje?

Post autor: lexa » 02 wrz 2019, 21:21

A czy planujecie jakieś zagraniczne wakacje? Jak tak to warto wtedy zostawić swój samochód u START Parking Ławica przy lotnisku Wieniawskiego w Poznaniu https://www.startparking.pl/parkingi-lawica-poznan . Mają tam dobrze monitorowany, strzeżony parking. Wykupując pakiet premium w ogóle masz atrakcyjne miejsce i szersze.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”