Sala weselna

ODPOWIEDZ
Stefan54
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2019, 10:53

Sala weselna

Post autor: Stefan54 » 20 cze 2019, 09:00

Witam, czy ktoś z Was powie mi gdzie jest jakaś sala weselna olsztyn? Może ktoś z Was robił wesele w tym mieście i może mi powiedzieć coś więcej na ten temat?



miro443
Posty: 12
Rejestracja: 21 lut 2019, 06:59

Re: Sala weselna

Post autor: miro443 » 25 cze 2019, 10:10

Sam ostatnio na wesele swojego przyjaciela jechałem taxi brzeg . Jakby nie ta taksówka to nie wiem w ogóle czy bym zdążył na te wesele.Jakbym się spóźnił to byłby bardzo duży wstyd.



neporla
Zaawansowany użytkownik
Posty: 490
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:37

Re: Sala weselna

Post autor: neporla » 16 lip 2019, 15:02

My jesteśmy rozczarowani naszą salą. Mieliśmy mieć w cenie soki, napoje, tort i paczki dla gości. Okazało się, że mamy tylko tort w cenie. Oczywiście taki zwykły podstawowy. Mieliśmy niedosyt baliśmy się, że goście pomyślą, że żałowaliśmy na własne wesele. Napoje kupiliśmy w hurtowni, a w przypadku prezentów dla gości weselnych uratowała nas firma Karmello. Na ich stronie https://www.karmello.pl/pl/czekoladki-na-wesele/ mój (już) mąż znalazł ofertę z pysznymi czekoladkami do gości z eleganckich opakowaniach. Skontaktowaliśmy się z nimi i mimo, że teraz był zabójczy uratowali nas. Goście mega miło wspominali podarunki dla nich. Wyszło super :)



lalkadoli
Zaawansowany użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 01 lip 2019, 18:20

Re: Sala weselna

Post autor: lalkadoli » 19 lip 2019, 19:32

Ciezko wyczuc jaka sala bedzie dla was odpowiedia bo kazdy ma inne gusta. Osobiscie bardzo chwale sale w Łowiczu ktora nazywa sie Mediolan. Jest to nowa duza sala ktora pomiesci nawet 400 osób. Piekne dekoracje, wspaniala atmosfera i super jedzenie. Jest mozliwosc zamowienia posilkow dla wegan wegetarian czy nawet sushi. Wszystko szykuja na miejscu wlacznie z ciastami i tortem. Pelen wypas ze tak powiem :)



Calineczka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1401
Rejestracja: 16 gru 2018, 15:00

Re: Sala weselna

Post autor: Calineczka » 23 lip 2019, 21:41

Oczywiście wybór sali weselnej jest jednym z najważniejszych punktów organizacji całego przyjęcia i trzeba to zrobić z rozwagą. Jednak my całość dalszej organizacji naszego przyjęcia postanowiliśmy przekazać Pani Agacie z nostresswedding.pl gdyż chcieliśmy aby wyglądało to profesjonalnie. No i oczywiście tak było za co cały czas jej dziękujemy.



filipinka888
Zaawansowany użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 29 wrz 2018, 22:30

Re: Sala weselna

Post autor: filipinka888 » 24 lip 2019, 17:35

Ja świetną salę weselną widziałam na http://www.naskrajnej.pl . Można też w ogrodzie wesele pod namiotem zrealizować, fajne miejsce w zacisznym miejscu koło Warszawy. Klimatyczne sale wśród drzew i ogrodu. Jak dla mnie to miejsce idealne na każdą zabawę większą i mniejszą.



arietka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 214
Rejestracja: 30 lis 2018, 10:04

Re: Sala weselna

Post autor: arietka » 31 lip 2019, 21:38

Załatwiliście już sale weselną? Następnie trzeba będzie wybrać fotografa, dja. Także bardzo ważne są piękne dekoracje weselne. Jeżeli będziecie takich szukać to zajrzyjcie sobie na stronkę https://szykownie.com.pl W tym miejscu proponują dekoracje na ślub w różnych stylach



Awatar użytkownika
Ukas
Posty: 4
Rejestracja: 13 sie 2019, 16:04

Re: Sala weselna

Post autor: Ukas » 13 sie 2019, 16:07

Ja raczej chciałabym aby moje wesele odbyło się na dworze.



jaminek
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2019, 23:38

Re: Sala weselna

Post autor: jaminek » 17 sie 2019, 23:40

Poszukiwania sali są ciężkie, praktycznie wszędzie znajdzie się coś, co nie będzie odpowiadać



kranik
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1485
Rejestracja: 21 lip 2018, 12:38

Re: Sala weselna

Post autor: kranik » 20 sie 2019, 19:34

Jeśli szukacie inspiracji na przyozdobienie takiej sali weselnej, to sądzę, że warto byłoby zajrzeć na congee czy tez do sklepu internetowego https://happenings.pl/. Znajdziecie tam naprawdę mnóstwo ciekawych pomysłów ;)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”