wyprawka do szkoły

runran
Zaawansowany użytkownik
Posty: 184
Rejestracja: 26 cze 2019, 18:42

wyprawka do szkoły

Post autor: runran » 14 lip 2019, 15:00

Ostatnio tyle się mówi, że dzieciaki muszą mieć do szkoły wszystko co najlepsze. A ja uważam,że to nie powinno zbytnio mieć większego znaczenia. Ważne by dziecko miało wszystko co najważniejsze i nie koniecznie musi to być markowe. u mojego syna w klasie panuje taki trend kto ma najlepszy piórnik. Więc aby syn nie czuł się odrzucony musiałam kupić mu piórnik taki jaki chciał. Na szczęście w internecie można znaleźć bardzo fajne i niedrogie piórniki jak choćby tutaj https://www.ceneo.pl/Piorniki/p:MILAN.htm



kranik
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1485
Rejestracja: 21 lip 2018, 12:38

Re: wyprawka do szkoły

Post autor: kranik » 08 wrz 2019, 15:51

A czy Wasze dzieci maja w pokojach tablice magnetyczne, np. takie jak na stronie https://tablice-magnetyczne.com/tablice ... zieci.html? Moim zdaniem takie tablice mogą bardzo mocno pomóc w nauce, na przykład pisania. Tak więc polecam :)



eli3
Zaawansowany użytkownik
Posty: 237
Rejestracja: 24 maja 2018, 18:39

Re: wyprawka do szkoły

Post autor: eli3 » 11 paź 2019, 23:52

Wiadomo, kupuje się raczej co roku to samo. Chyba, że plecak posłuży na więcej niż rok, różnie z tym bywa. Dowiedziłam się z internetu, że jest coś takiego jak zegarek z gps dla dziecka . Poczytałam o funkcjach, że lokalizator gps, funkcja telefonu, s.o.s, nasłuchu otoczenia. To wcale się nie zastanawiałam tylko zamówiłam córce. Spełnia swoją rolę znakomicie.



monikamis11
Zaawansowany użytkownik
Posty: 59
Rejestracja: 11 mar 2019, 19:15

Re: wyprawka do szkoły

Post autor: monikamis11 » 13 paź 2019, 18:23

Plecak to podstawowy przedmiot, potrzebny naszym dzieciom do szkoly. Moje dzieci chciały miec wyjątkowe plecaki, dlatego szkorzystałem z oferty plecaki oldschool . Mnóstwo pięknych , roznorodnych plecakow.



greg12
Posty: 1
Rejestracja: 03 gru 2019, 15:03

Re: wyprawka do szkoły

Post autor: greg12 » 03 gru 2019, 15:08

Piórnik? :) U nas kiedyś szpanowało się butami, ktore i tak szybko się rozwalały ;) a piórnikami to się rzucalo w ramach walki :D


Sklep z plecakami - plecaki.com.pl

rafon
Posty: 7
Rejestracja: 18 maja 2020, 14:33

Re: wyprawka do szkoły

Post autor: rafon » 02 lip 2020, 09:51

Podstawowym elementem wyposażenia każdego ucznia bez wątpienia jest plecak. Warto pamiętać o tym, że produkty tego typu kupuje się raz na lata, dlatego nie warto jest oszczędzać gdyż plecak ma bezpośredni wpływ na postawę dziecka. Ja osobiście polecam plecaki z Vansa dla dziewczyn, a dla chłopaków z firmy Nike. Te pierwsze wyglądają bardzo stylowo i występują w wielu ciekawych wzorach. Plecaki z Nike wyróżniają się z kolei funkcjonalnymi przegrodami.







ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”