Jak się reklamować w obecnych czasach ?

Wirno4
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2019, 23:34

Re: Jak się reklamować w obecnych czasach ?

Post autor: Wirno4 » 22 cze 2019, 23:35

Witam. Chciałbym się zapytać, czy znacie jakieś metody na reklamę? Z góry dzięki za pomysły. Pozdrawiam



spryciula
Zaawansowany użytkownik
Posty: 151
Rejestracja: 05 mar 2018, 14:30

Re: Jak się reklamować w obecnych czasach ?

Post autor: spryciula » 24 cze 2019, 19:56

Dotychczas prowadziłam zabiegi z medycyny estetycznej w różnych salonach kosmetyczny. Ponieważ moje usługi zyskały popularność otwarłam teraz swój gabinet. Chce więc zwiększyć zainteresowanie moją ofertą. Doskonale wiem, że najlepiej sprawdzi się tutaj pozycjonowanie i wszelkie seo działania. Także mam do was pytanie- Komu zlecić pozycjonowanie ? Zależy mi na profesjonalnych usługach.



Inor321
Posty: 4
Rejestracja: 25 cze 2019, 21:19

Re: Jak się reklamować w obecnych czasach ?

Post autor: Inor321 » 25 cze 2019, 21:21

Witam was. Rozpoczynam kampanię marketingową w mojej firmie. Chciałbym się was zapytać, czy znacie może jakąś interesującą firmę, która pomaga w tego typu sprawach? artykuły reklamowe się mogą sprzydać, przy zwiększaniu sprzedaży. Możecie coś od siebie podesłać? Pozdrawiam i miłego dnia życzę.



Kwiatkowsky
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1221
Rejestracja: 14 gru 2018, 14:19

Re: Jak się reklamować w obecnych czasach ?

Post autor: Kwiatkowsky » 04 lip 2019, 14:40

Przede wszystkim zacząć od dobrej strony internetowej i usługi pozycjonowania. Najlepiej zlecić to dobrej agencji jak ta https://quality-factor.pl/ a oni poprowadzą cię już przez cały proces. Wykonają odpowiednie usługi marketingowe które doprowadzą do tego że strona i marka staną się rozpoznawalne. Zakres usług jest bardzo duży a jedynym ograniczeniem są posiadane fundusze.



mczay
Zaawansowany użytkownik
Posty: 736
Rejestracja: 27 kwie 2018, 16:24

Re: Jak się reklamować w obecnych czasach ?

Post autor: mczay » 09 lip 2019, 17:43

Wydaje mi się że najlepsza formą reklamy w naszych czasach jest reklama internetowa, firma https://xann.pl/ oferuje taką reklamę, prowadzą kampanie oraz pozycjonują strony internetowe. Wiem że są skuteczni bo korzystałem z ich usług i widziałem już po miesiącu pierwsze efekty, miałem więcej wejść, więcej zapytań o produkty i też więcej zamówień.



Awatar użytkownika
redone
Posty: 4
Rejestracja: 10 lip 2019, 14:41

Re: Jak się reklamować w obecnych czasach ?

Post autor: redone » 10 lip 2019, 14:49

Najlepiej jest odezwać się do firm SEO.



koron
Zaawansowany użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 28 cze 2019, 13:58

Re: Jak się reklamować w obecnych czasach ?

Post autor: koron » 12 lip 2019, 10:24

Sposobów na reklamę jest baaaardzo dużo. Moim zdaniem najlepsze reklamy to takie, które umieszczane są na rzeczach użytkowych, np. kalendarzach. To bardzo dobry sposób, a jednocześnie sprawdzony przez wiele firm. Taki kalendarz można rozdawać jako gadżet, dawać go jako prezent klientom itd. Jeżeli przekonał Was ten pomysł, to mogę polecić: https://www.strefakalendarzy.com.pl/kal ... ielne.html To profesjonaliści w swoim fachu :) Polecam



eminoral77
Zaawansowany użytkownik
Posty: 255
Rejestracja: 13 paź 2017, 11:08

Re: Jak się reklamować w obecnych czasach ?

Post autor: eminoral77 » 14 lip 2019, 13:44

Wydaje mi się, że jeśli chodzi o reklamę w dzisiejszych czasach, to najlepiej sprawdza się ta internetowa. Na pewno jeśli zamierzacie w takie działania reklamowe zainwestować, dobrze by było aby prowadziła je doświadczona Agencja SEO, która będzie świadomie wdrażać najlepsze rozwiązania reklamowe.



Thor1
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2019, 18:58

Re: Jak się reklamować w obecnych czasach ?

Post autor: Thor1 » 23 lip 2019, 18:59

Agencje SEO robią dobrą robotę jeśli chodzi o naszą widoczność w internecie. Nie ukrywajmy, że mamy czasy, w których nasze zyski przekładają się od pozycji w google



monikamis11
Zaawansowany użytkownik
Posty: 59
Rejestracja: 11 mar 2019, 19:15

Re: Jak się reklamować w obecnych czasach ?

Post autor: monikamis11 » 24 lip 2019, 17:29

Reklama jest bardzo ważna, moge smialo stwierdzic ze jest to połowa sukcesu firmy. Chciałbym Wam polecic https://www.artso.pl/elementy-nowoczesn ... -www-p-908 . Jest to firma, która zajmuje sie projektowanie, tworzeniem oraz reklamą stron internetowych dla firm i nie tylko. Myśle, ze cześć z Was bedzie tym zainteresowana.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”