Buty, gdzie i jakie kupujecie?

nofka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 26 mar 2019, 20:40

Buty, gdzie i jakie kupujecie?

Post autor: nofka » 17 kwie 2019, 11:46

Jakie buty nosicie na co dzień i gdzie je kupujecie? Ja jakiś czas kupowałam w sieciówkach, ale ostatnio mam wrażenie, że jakość butów spada i może warto znaleźć jakiś sklep projektanta i kupić coś drożej ale lepsze jakościowo. Możecie coś polecic / podpowiedzieć?



Adrian332
Posty: 3
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:57

Re: Buty, gdzie i jakie kupujecie?

Post autor: Adrian332 » 17 kwie 2019, 12:59

Ja ostatnio kupiłem bardzo dobre buty i z tych butów naprawdę jestem bardzo zadowolony.

__________________________________________
urządzenia magnetyczne



Ksiażkowa
Zaawansowany użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 13 kwie 2019, 14:37

Re: Buty, gdzie i jakie kupujecie?

Post autor: Ksiażkowa » 18 kwie 2019, 09:03

Adrian no i gdzie te buty kupiłeś? Bo autor tematu pyta konkretnie o sklep/markę. A nikogo to nie interesuje, że kupiłes buty i jestes z nich zadowolony.
Jeśli chodzi o mnie, to ja noszę na codzień botki, sportowe i latem sandały. Na https://swiatobuwia.com/kategoria/botki masz kolekcje R.Polańskiego, bardzo lubię jego buty bo są dobrze wykonane i stylowe. Zobacz, może coś wybierzesz.



Awatar użytkownika
rotunda
Posty: 4
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:20

Re: Buty, gdzie i jakie kupujecie?

Post autor: rotunda » 18 kwie 2019, 21:26

Ja kupuję często w sieciówkach lub zamawiam poprzez internet. Na pewno wolę kupić markowe, bo mam gwarancję i dłużej wytrzymają niż jakieś tanie.



Kiruna
Zaawansowany użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: 29 maja 2018, 07:04

Re: Buty, gdzie i jakie kupujecie?

Post autor: Kiruna » 07 maja 2019, 18:50

Nie jestem aż tak wybredna, żeby kupować obuwie od projektantów. Wystarczą dobre markowe i sprawdzone produkty. Mój mąż ma akurat Adidas Superstar męskie Rozmiar 42 i nie wyobraża sobie nosić innych. Ja także mam swoje ulubione. Wystarczy zerknąć choćby na te męskie, sportowe na Ceneo i przekonać się, że jest naprawdę duży i najlepszej jakości wybór.



wicem
Posty: 4
Rejestracja: 08 maja 2019, 09:39

Re: Buty, gdzie i jakie kupujecie?

Post autor: wicem » 08 maja 2019, 09:41

ja szczerze mówiąc kupuję buty tylko przez internet





nocnykrolisalive
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1081
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:50

Re: Buty, gdzie i jakie kupujecie?

Post autor: nocnykrolisalive » 15 maja 2019, 16:24

Ja bardzo lubię kupować online i wynajdywać nowe sklepy z butami. Oczywiście te, które oferują wysyłkę :D. Zbliża się nieubłaganie lato. Całe szczęście, bo nie mogłam się doczekać sezonu! Przyda mi się też trochę butów, więc popytałam i polecono mi stronę: https://www.czasnabuty.pl/. Naprawdę jest świetna, ogromny wybór sama nie wiem kiedy będę miała czas na to żeby wszystko sprawdzić.



arekmarek33
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2019, 09:14

Re: Buty, gdzie i jakie kupujecie?

Post autor: arekmarek33 » 16 maja 2019, 09:35

Buty kupuję zazwyczaj jak są już przeceny. Wówczas mam możliwość kupienia troszkę więcej par za jednym razem, a z chodzeniem po sklepach mam problem, więc im rzadziej jestem w sklepie tym lepiej.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”