Co na odchudzanie?

Veerson77
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2022, 21:15

Re: Co na odchudzanie?

Post autor: Veerson77 » 18 paź 2022, 21:32

Uważam że najważniejsza jest zbilansowana dieta i odpowiednie ćwiczenia.



ewelina112
Posty: 4
Rejestracja: 22 paź 2022, 13:54

Re: Co na odchudzanie?

Post autor: ewelina112 » 23 paź 2022, 11:59

Słowo dieta zawsze kojarzy mi się jakoś tak nieprzyjemnie. Mam wrażenie, że sprowadza się to jedzenia i liczenia kalorii na kartce i ciągłych wyrzeczeń. A ja lubię sobie przekąsić jakieś dobre ciacho od czasu do czasu



aniolekk
Zaawansowany użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: 29 wrz 2018, 08:58

Re: Co na odchudzanie?

Post autor: aniolekk » 28 paź 2022, 09:24

wiecie tylko że ścisła dieta to nie zawsze dobry pomysł? lepiej sprawdza się żywienie typu 80/20 czyli 80% czasu dietkujemy 20%czasu odpuszczamy ale bez przesady :D dzieki temu można zachowac zdrową głowę :)



goodna
Zaawansowany użytkownik
Posty: 269
Rejestracja: 21 lut 2019, 14:08

Re: Co na odchudzanie?

Post autor: goodna » 28 paź 2022, 14:16

Nie zawsze sami damy radę, dlatego czasem takie https://dietytreningowe.pl/katowice/ porady są naprawdę rzetelne i pomocne. Taka dieta pozwoli nam odchudzać się bez presji i będzie nam wskazówką. Dodatkowo mam nadzieję, że każdy z Was wybierze coś fajnego i będziecie sobie pozwalali na odchudzanie z głową.



Mikołaj12
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1262
Rejestracja: 26 mar 2021, 10:13
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Co na odchudzanie?

Post autor: Mikołaj12 » 03 lis 2022, 11:10

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem mogę polecić ofertę, z której sam niejednokrotnie korzystałem. Jeżeli jesteście zainteresowani zdrowym odżywianiem, to polecam Wam sprawdzić ofertę sklepu internetowego, gdzie znajdziecie najróżniejsze kiszonki warzywne, w tym np. kapusta kiszona i wiele więcej.



mufka33
Zaawansowany użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 25 sty 2022, 16:09

Re: Co na odchudzanie?

Post autor: mufka33 » 03 lis 2022, 15:22

Serio? Wy tak naprawdę z tymi suplementami? xD Są na rynku leki przeznaczone do leczenia otyłości jak sławny Ozempic z tym, że trzeba mieć na nie receptę.
W serwisie https://lekarzonline.eu/ każdą receptę dostaniemy w kilka-kilkanaście minut bez żadnego problemu, w weekendy i święta również.



qwalsh
Posty: 5
Rejestracja: 09 lis 2022, 19:37

Re: Co na odchudzanie?

Post autor: qwalsh » 09 lis 2022, 20:03

Cześć! :D
Jeśli chodzi o skuteczne ale i przede wszystkim ZDROWE odchudzanie to musisz wdrążyć w swoje życie 3 rzeczy: ruch, dopasowaną dietę i odpowiednią suplementację.
Ja z całego serca polecam Ci treningi MMA. Świetna sprawa serio. Nie dość, że robisz wyczerpujące cardio na treningach to jeszcze angażujesz wszystkie partie swoich mięśni.
A WIĘC ZA RÓWNO ZRZUCANIE KILOGRAMÓW ZBĘDNYCH JAK I BUDOWA MIĘŚNI!
Sam ćwiczę MMA już od ponad roku i zauważyłem ogromne zmiany w moim ciele! Jestem coraz bliżej swojej wymarzonej sylwetki!!
Zdecydowałem się na MMA, dietę (przygotowaną przez mojego zaprzyjaźnionego i sprawdzonego dietetyka) i suplementację - brałem polecone i sprawdzone przez mojego trenera spalacze tłuszczu ze strony black friday spalacze , głównie z uwagi na mój największy kompleks - odkładający się na brzuchu tłuszcz. I to właśnie dzięki tym 3 rzeczom udało mi się pozbyć mojego brzuszka.
POZDRAWIAM!


Trener piłki nożnej.
Pasjonat sportów walki (głównie MMA), siłowni i kulturystyki. :D

lexa
Zaawansowany użytkownik
Posty: 779
Rejestracja: 18 sie 2019, 08:41
Podziękował: 1 raz

Re: Co na odchudzanie?

Post autor: lexa » 16 lis 2022, 14:48

Co na odchudzanie? Oczywiście dietetyk warszawa . Co jak co, ale taki specjalista według mnie najbardziej może pomóc. Na pewno nie ma co w ślepo korzystać z diet - w szczególności, które są nam nie znane, bo w ten sposób można sobie tylko zaszkodzić...



neporla
Zaawansowany użytkownik
Posty: 490
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:37

Re: Co na odchudzanie?

Post autor: neporla » 19 lis 2022, 01:00

Przede wszystkim warto rozpocząć od zdrowej diety i zmiany trybu życia na bardziej aktywny - w moim przypadku siłownia i bieganie i sylwetka znacznie się poprawiła. Od genetycznej strony miałam problem, bo nie chudłam regularnie z każdego miejsca i w przypadku ud bardzo ciężko było mi zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej i Kriolipoliza Kraków okazała się tutaj skuteczna. Czytałam sporo o tym zabiegu i zachęciła mnie do niego koleżanka, która w bardzo szybkim tempie pozbyła się tkanki tłuszczowej właśnie na udach. Na https://depilacja--laserowa.krakow.pl/k ... e-tluszczu umówiłam się na konsultację i po kilku sesjach zgubiłam po 6 centymetrów z ud i w końcu są szczupłe. Zamrażanie tłuszczu narodziło się w Stanach Zjednoczonych, a ze względu na skuteczność działania, jest teraz popularne na całym świecie. U nas kobiet bardzo często redukcja tkanki tłuszczowej w niektórych miejscach idzie mozolnie, dlatego dieta, trening i wspomaganie się kriolipolizą pomoże uzyskać dobre efekty.



Malyysz
Zaawansowany użytkownik
Posty: 417
Rejestracja: 17 sty 2020, 17:32

Re: Co na odchudzanie?

Post autor: Malyysz » 30 lis 2022, 21:30

Fajną sprawą może być dieta sokowa. Soki polecam zamówić od fit-juice.pl. Taka dieta sokowa to też świetny detoks dla organizmu. Każdemu polecam. Soki są zdrowe i pełne witamin i do tego smaczne, więc bycie na takiej diecie to sama przyjemność :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”