skąd te zmiany w jamie ustnej?

Awatar użytkownika
pmorar
Posty: 4
Rejestracja: 30 gru 2020, 15:27

Re: skąd te zmiany w jamie ustnej?

Post autor: pmorar » 30 gru 2020, 15:31

Może warto wybrać się do lekarza aby to sprawdzić, zwłaszcza jeśli zmiany są nawracające.



pucio
Zaawansowany użytkownik
Posty: 201
Rejestracja: 25 maja 2019, 06:15

Re: skąd te zmiany w jamie ustnej?

Post autor: pucio » 04 sty 2021, 11:37

Jeśli chodzi o jamę ustną to sama przekonałam się o tym, że jama ustna może być narażona na wszelkiego typu choroby czy uszkodzenia. Ale jednak mimo wszystko najbardziej mnie interesuje fakt, jak wyleczyć ból gardła i to najlepiej domowymi sposobami. Bo jednak nie lubię brać antybiotyków i szukam jakiś innych sposobów na poradzenie sobie z danym problemem.



Nonna
Zaawansowany użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 02 cze 2020, 15:36

Re: skąd te zmiany w jamie ustnej?

Post autor: Nonna » 21 sty 2021, 18:56

Pewnych spraw nie da się załatwiać na forum,dlatego też warto jak najszybciej umówić się na wizytę do stomatologa.Poszukując dobrego gabinetu,warto wybierać taki,który dba o bezpieczeństwo pacjenta i swoje, czyli stosuje akzenta maseczki chroniące przed wszystkimi zarazkami i oczywiście wirusem.
Tylko w takim gabinecie,mamy pewność,że zostaniemy bezpiecznie zaopiekowani i wszystkie nasze problemy z uzębieniem zostaną szybko zażegnane.



Kaśkaa23
Zaawansowany użytkownik
Posty: 623
Rejestracja: 28 maja 2020, 12:46

Re: skąd te zmiany w jamie ustnej?

Post autor: Kaśkaa23 » 31 lip 2021, 07:46

Powinniście przede wszystkim zadbać o to, by odpowiednio szybko reagować na takie problemy. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, że afta na podniebieniu nie jest przyjemna, ale na szczęście da się ją w prosty sposób wyleczyć. Zwróćcie na to uwage, bo to ważny aspekt.


tekst sponsorowany

Keto77
Zaawansowany użytkownik
Posty: 3116
Rejestracja: 31 paź 2019, 14:55
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: skąd te zmiany w jamie ustnej?

Post autor: Keto77 » 05 paź 2022, 23:48

Witam, jeśli masz problemy z jamą ustną, gardłem, zatokami lub nosem to koniecznie musisz udać się do specjalisty. Niestety tych objawów nie możemy lekceważyć, bo mogą się rozwinąć. Tutaj https://medicapark.pl/otolaryngologia,19,pl możesz poddać się diagnostyce i leczeniu chorób w obrębie głowy i szyi zarówno u dzieci jak i u dorosłych.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”