Maty podłogowe

ODPOWIEDZ






marzenka22Walc1
Posty: 8
Rejestracja: 26 kwie 2020, 10:36

Re: Maty podłogowe

Post autor: marzenka22Walc1 » 29 wrz 2020, 11:13

Czy ktoś z Was próbował połączenia rehabilitacji i fizjoterapii? Ja jestem dość aktywny fizycznie i nie wyobrażam sobie siedzenia na kapnie przez cały dzień. Sprzęt do ćwiczeń jak np.: Mata do ćwiczeń kupuję w tym sklepie. Jest idealny gdyż ma ogromny wybór i atesty, a nie są to podróbki z Chin za 50% ceny. Rehabilitacja pozwoliła mi na zwalczenie dolegliwości i powrót do sprawności fizycznej. Polecam naprawdę warto kupować w sklepach oryginalnych i ćwiczyć w domu.



spongebobb
Zaawansowany użytkownik
Posty: 74
Rejestracja: 26 lut 2020, 10:09

Re: Maty podłogowe

Post autor: spongebobb » 10 lis 2020, 18:25

Maty mi kompletnie nie pomogły, nic, zero. W przypadku bólu pleców to tylko do lekarza i to bez zastanowienia. Najlepiej rehabilitacja - odnośnie rehabilitantów to ci z Krakowa są warci polecenia. Wystarczy rejestracja przez http://www.rehabilitacje.org i wizyta jest szybko zaplanowana, nawet na drugi dzień.



milena67
Zaawansowany użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 24 sty 2022, 22:11

Re: Maty podłogowe

Post autor: milena67 » 09 lut 2022, 10:25

Zajrzyj do sklepu internetowego airtracks Jest to sklep ze sprzętem sportowym, który w ofercie posiada najróżniejsze maty dmuchane do ćwiczeń . Z pewnością znajdziesz tam to, czego szukasz. Taka mata gimnastyczna dmuchana jest dużo lepszej jakości oraz odpowiednie dla każdego dzięki regulacji stopnia twardości



ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”