Okulary dla sportowca?

ODPOWIEDZ
Szefowa1
Zaawansowany użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 09 wrz 2019, 09:12

Okulary dla sportowca?

Post autor: Szefowa1 » 20 sie 2020, 11:04

Hej,
od kilku lat uprawiam snowboarding, ale na co dzień pracuję w biurze i ostatnio - chyba przez długą pracę przed komputerem - pogorszył mi się wzrok. Poza snowboardem nie znam się jakoś specjalnie na sprzętach sportowych lub na sprzęcie medycznym dla sportowców. Nigdy nie miałam żadnej kontuzji dlatego nie potrzebowałam nawet wizyt
u ortopedów itp. Aktualnie szukam okularów, których będę mogła używać podczas jazdy. Od razu móię, że nie interesują mnie soczewki bo próbowałam i mam niestety złe doświadczenie - są dla mnie niewygodne, cały czas je czuję i przeszkadzają mi po prostu.
Dajcie znać jeśli wiecie, gdzie znajdę optyka albo producenta okularów dla sportowców.
Pozdrawiam



jager89
Zaawansowany użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 12 lut 2020, 11:07

Re: Okulary dla sportowca?

Post autor: jager89 » 20 sie 2020, 11:10

Ja kupiłem w Manufakturze Wzroku:
https://manufakturawzroku.pl/okulary-szczecin/
polecam, tam normalnie dobierają i pomagają w wyborze odpowiednich okularów niezależnie od sportu



kranik
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1483
Rejestracja: 21 lip 2018, 12:38

Re: Okulary dla sportowca?

Post autor: kranik » 24 mar 2024, 08:31

A może po prostu miałaś źle dobrane soczewki? Najlepiej wypróbować kilka różnych wariantów, żeby wiedzieć, który najlepiej się sprawdzi. Ja też nie czułam się w soczewkach zbyt komfortowo, dopóki nie trafiłam na soczewki kontaktowe iwear fit jednodniowe. Teraz nie wyobrażam już sobie, żeby zamienić je na okulary.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”