uzależnienie jak sobie radzić

ashog
Zaawansowany użytkownik
Posty: 3628
Rejestracja: 16 mar 2021, 12:38

Re: uzależnienie jak sobie radzić

Post autor: ashog » 02 gru 2021, 12:14

Moim zdaniem niezbędne jest odpowiednie leczenie, które można odbyć w https://medox.org.pl/ . Moja znajoma była na tym leczeniu i powiem wam, że naprawdę okazało się skuteczne. Widać całkowitą zmianę na lepsze, znalazła pracę i w ogóle nie tyka już alkoholu



biznesowy12
Zaawansowany użytkownik
Posty: 938
Rejestracja: 03 gru 2020, 23:32
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: uzależnienie jak sobie radzić

Post autor: biznesowy12 » 04 gru 2021, 23:50

Mój przyjaciel zdecydował się na leczenie uzależnienia od alkoholu we Wrocławiu i to mu bardzo pomogło. Jednak praca ze specjalistą jest niesamowicie ważna w procesie wychodzenia z nałogu.



Eevee
Posty: 14
Rejestracja: 23 maja 2021, 14:19

Re: uzależnienie jak sobie radzić

Post autor: Eevee » 14 gru 2021, 19:03

Bardzo często w przypadku uzależnienia konieczna jest pomoc psychoterapeutów no i odwyk. Mój znajomy leczył się w Ośrodku Terapii Borowik. Spędził w nim 2 miesiące ale pobyt wspominał bardzo dobrze. Zawsze otrzymywał pomoc psychologów gdy było mu ciężej. Wydaje mi się że w takim miejscu tylko osoba uzależniona jest w stanie pokonać nałóg.



biznesowy12
Zaawansowany użytkownik
Posty: 938
Rejestracja: 03 gru 2020, 23:32
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: uzależnienie jak sobie radzić

Post autor: biznesowy12 » 25 gru 2021, 20:55

Całkiem niedawno natknąłem się na metodę Allena Carra. Nie wiedziałem, co to takiego, ale zacząłem szukać informacji i dzięki temu znalazłem pewną i dobrą metodę dla mojego uzależnionego przyjaciela, aby pomóc mu w walce z nałogiem.



biznesowy12
Zaawansowany użytkownik
Posty: 938
Rejestracja: 03 gru 2020, 23:32
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: uzależnienie jak sobie radzić

Post autor: biznesowy12 » 26 gru 2021, 19:23

Obserwując swoją córkę, która zaczęła zachowywać się bardzo agresywnie, kiedy kazaliśmy jej wyłączyć komputer stwierdziłem, że pojawił się problem z uzależnieniem. Poprosiłem o konsultację specjalistę od leczenia uzależnień k. Jeleniej Góry, żeby postawił fachową diagnozę. Nie myliłem się. Komputer okazał się być źródłem uzależnienia. Na szczęście mamy już specjalistę.



biznesowy12
Zaawansowany użytkownik
Posty: 938
Rejestracja: 03 gru 2020, 23:32
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: uzależnienie jak sobie radzić

Post autor: biznesowy12 » 26 gru 2021, 19:53

Nigdy w życiu nie myślałem, że uzależnię się od wspomagaczy sportowych. Zacząłem szukać co raz mocniejszych i mocniejszych aż wreszcie sięgnąłem po narkotyki, bo nic innego mi nie wystarczało. potem było tylko gorzej, aż wreszcie musiałem powiedzieć sobie dość i pójść do ośrodek leczenia narkomanii we Wrocławiu, żeby mnie naprawili



biznesowy12
Zaawansowany użytkownik
Posty: 938
Rejestracja: 03 gru 2020, 23:32
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: uzależnienie jak sobie radzić

Post autor: biznesowy12 » 27 gru 2021, 00:31

Mi bardzo pomogła terapia uzależnień w Opolu. Świetne i nowoczesne metody dzięki którym stanąłem wreszcie na nogach i nie dałem ponownie wciągnąć się w nałóg. To było dobre rozwiązanie dla mnie.



ashog
Zaawansowany użytkownik
Posty: 3628
Rejestracja: 16 mar 2021, 12:38

Re: uzależnienie jak sobie radzić

Post autor: ashog » 22 sty 2022, 14:59

Według mnie najlepszym miejscem jeżeli chodzi o leczenie uzależnień jest http://leczyc.pl/ . Osoby tutaj pracujące mają wielkie doświadczenie i bardzo angażują się w pomoc swoim pacjentom



Awatar użytkownika
skoczek
Zaawansowany użytkownik
Posty: 133
Rejestracja: 14 lut 2022, 14:47

Re: uzależnienie jak sobie radzić

Post autor: skoczek » 23 lut 2022, 17:45

Osoba uzależniona rzadko jest w stanie sama sobie poradzić. Mój dobry znajomy korzystał z Ośrodka Leczenia Uzależnień we Wrocławiu o pięknej nazwie Nadzieja. Leczą tam uzależnienia od alkoholu, narkotyków, dopalaczy, hazardu czy komputera całkowicie za darmo przy pomocy bardzo dobrych specjalistów i terapeutów. Na ich stronie https://leczenie-uzaleznien.wroclaw.pl/ uzyskamy więcej informacji i nie wahajmy się z ich pomocy skorzystać.



cirra
Zaawansowany użytkownik
Posty: 401
Rejestracja: 28 mar 2020, 14:34

Re: uzależnienie jak sobie radzić

Post autor: cirra » 03 mar 2022, 18:55

Na pewno bardzo ważne jest wsparcie rodziny. Oczywiście konieczny będzie też odwyk i terapia, by ostatecznie uwolnić się od picia. Także pomocna jest wszywka alkoholowa Wrocław i wiele osób się na nią decyduje



ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”