uzależnienie jak sobie radzić

pucio
Zaawansowany użytkownik
Posty: 201
Rejestracja: 25 maja 2019, 06:15

uzależnienie jak sobie radzić

Post autor: pucio » 15 maja 2021, 14:32

I to jest bardzo dobre pytanie. Bo jednak w końcu musimy zacząć walczyć z naszym nałogiem gdyż możemy jedynie go pogłębiać. I tak jak poszukiwałam dobrego ośrodka to trafiłam na ośrodek Forest przepięknie położony. Ale liczy się to, że zatrudniają bardzo dobrze wykształcony personel służący w każdej chwili pomocą. Poza tym to właśnie tutaj mają detoksykację organizmu jaką odbędziemy pod ścisłą kontrolą lekarską.



Kaśkaa23
Zaawansowany użytkownik
Posty: 623
Rejestracja: 28 maja 2020, 12:46

Re: uzależnienie jak sobie radzić

Post autor: Kaśkaa23 » 18 maja 2021, 19:07

Niestety, to bywa naprawdę poważnym problemem. Właśnie dlatego powinniście już teraz zastanowić się dobrze nad tym, jak moglibyście z tego wyjść. Najlepiej zajrzyjcie na stronę https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ i sami się przekonajcie, że dzisiaj możecie otrzymać najlepszą pomoc psychologiczną. To bardzo ważne w kontekście poprawy stanu Waszego zdrowia psychicznego.


tekst sponsorowany

Awatar użytkownika
harris.justus
Posty: 6
Rejestracja: 08 cze 2021, 16:55

Re: uzależnienie jak sobie radzić

Post autor: harris.justus » 08 cze 2021, 16:58

W mojej rodzina bliska mi osoba zdecydowała się na odwyk narkotykowy w tym ośrodku https://terapianaleczow.pl/leczenie-uza ... arkomanii/. Osoba uzależniona od narkotyków musi sama zrozumieć swój problem i poszukać profesjonalnej pomocy doświadczonych terapeutów. Dzięki takiej terapii można nauczyć się, jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami, które mogą popychać do sięgnięcia po narkotyki i tym samym zatrzymać rozwój choroby.



Halsey
Zaawansowany użytkownik
Posty: 545
Rejestracja: 30 cze 2018, 14:39

Re: uzależnienie jak sobie radzić

Post autor: Halsey » 09 cze 2021, 16:09

Samodzielnie ciężko sobie poradzić z uzależnieniem, z leczeniem narkomanii na przykład. Na szczęście są takie ośrodki leczenia uzależnień, jak ten https://terapie.net.pl/leczenie-narkomanii.html które stosując leczenie zamknięte wyciągają ludzi na prostą.



runran
Zaawansowany użytkownik
Posty: 184
Rejestracja: 26 cze 2019, 18:42

Re: uzależnienie jak sobie radzić

Post autor: runran » 01 lip 2021, 09:54

I to jest bardzo dobre pytanie. Bo jednak walka z uzależnieniem wcale taka łatwa nie jest. Dlatego też moim zdaniem warto w takim przypadku po prostu zgłosić się do dobrego ośrodka leczenia uzależnień. I tak też między innymi jest Ośrodek Terapii Uzależnień Madarvit w którym to każdy na spokojnie może walczyć ze swoim uzależnieniem i można liczyć na fachowe wsparcie ich terapeutów.



Derola
Zaawansowany użytkownik
Posty: 70
Rejestracja: 23 paź 2019, 12:35

Re: uzależnienie jak sobie radzić

Post autor: Derola » 11 lip 2021, 17:56

Nie jest z pewnością łatwo ale łatwiej gdy przy boku są bliscy i wspierają w takiej sytuacji. U nas w rodzinie jest osoba uzależniona od leków i staramy się jej pomóc. Nawet znalazłam prywatny ośrodek terapii uzależnień Nefo, w którym mam nadzieję zechce się leczyć.



ulka9
Zaawansowany użytkownik
Posty: 605
Rejestracja: 15 maja 2018, 16:25

Re: uzależnienie jak sobie radzić

Post autor: ulka9 » 09 sie 2021, 10:46

Wiele osób w moim otoczeniu ma problemy z alkoholem. W takiej sytuacji terapia uzależnień„ może okazać się najlepszym pomysłem. Warto wiedzieć, że na taką terapię można wybrać się także do psychologa: https://melka-roszczyk.pl/terapia-uzaleznien/ .



runran
Zaawansowany użytkownik
Posty: 184
Rejestracja: 26 cze 2019, 18:42

Re: uzależnienie jak sobie radzić

Post autor: runran » 18 sie 2021, 11:50

Z tego co wiem, to taki pobyt w ośrodku leczenia uzależnień to najlepsze co możemy w przypadku uzależnienia zrobić. Dlatego też zaczęłam sprawdzać jaki ośrodek w naszej okolicy jest dobry. I tak też między innymi znalazłam ośrodek Mental Relax. Jest to bardzo dobry ośrodek zatrudniający najlepszych terapeutów doskonale znających się na wszelkiego typu uzależnieniach.



biznesowy12
Zaawansowany użytkownik
Posty: 938
Rejestracja: 03 gru 2020, 23:32
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: uzależnienie jak sobie radzić

Post autor: biznesowy12 » 20 sie 2021, 09:42

Jeżeli chcesz sobie poradzić z tym sam, to czeka cię droga przez męki. Ja wybrałem ośrodek leczenia depresji w Dolnośląskim, tam są specjaliści, którzy wiedzą jak krok po kroku poradzić sobie z tym ciężkim tematem. U mnie to był alkoholizm, a odwyk bardzo pomógł mi z powrotem do normalności.



bananana
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1669
Rejestracja: 17 sie 2020, 13:12
Podziękował: 1 raz

Re: uzależnienie jak sobie radzić

Post autor: bananana » 09 wrz 2021, 14:53

Według mnie, przede wszystkim powinieneś się zgłosić do specjalisty, który zajmuje się na co dzień pacjentami z uzależnieniem. Moim zdaniem, najlepszym rozwiązaniem jest poddanie się leczeniu w ośrodku Borowik, w którym pracują profesjonaliści z ogromną wiedzą jak i doświadczeniem w tym temacie. Myśle, że tam będą wiedzieli jak Ci pomóc stanąć na nogi.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”