Alkoholizm

ODPOWIEDZ
Pawel1234321
Zaawansowany użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 11 paź 2021, 13:18

Re: Alkoholizm

Post autor: Pawel1234321 » 11 paź 2021, 13:41

Alkoholizm trzeba leczyć - u mnie się tak w życiu niestety poukładało, że niestety musiałem z nim walczyć. Pomógł mi https://psychoterapeuta-online.pl/psychoterapia-online/ i jakoś udało mi się wyjść na prostą.



bananana
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1669
Rejestracja: 17 sie 2020, 13:12
Podziękował: 1 raz

Re: Alkoholizm

Post autor: bananana » 23 paź 2021, 11:35

Problemy z alkoholem to moim zdaniem ciężka choroba i warto zdać sobie z tego sprawę. Później jest już tylko z górki, wierzcie mi. Jeśli poszukujecie jakościowego wsparcia, to zwróćcie się do rodziny oraz znajdźcie dobrą terapię. Od siebie polecam wam Ośrodek Krajna, który posiada świetną ofertę. Polecam wam sprawdzić ichniejszą stronkę.



wixx
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2021, 14:22

Re: Alkoholizm

Post autor: wixx » 28 paź 2021, 14:26

Podpisuje się zdecydowanie pod powyższą wypowiedzią. Najważniejsze to zdać sobie sprawę z problemu, który nas spotkał. Czytałam, że skutecznym sposobem walki z nałogiem jest zaszycie alkoholowe https://esperallublin.com/ . Oczywiście nie jest to złoty środek na wszystko ale warto zainwestować w ten zabieg na pierwszym etapie leczenia alkoholizmu. Esperal to lek, który podawany jest podskórnie przez chirurga. Jeżeli po podaniu substancji alkoholik sięga dalej po alkohol to za każdym razem spotyka go szereg uciążliwych skutków...



Boyzz
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2021, 13:40

Re: Alkoholizm

Post autor: Boyzz » 30 paź 2021, 13:46

A czy macie jakieś doświadczenia z odtruwaniem alkoholowym w Poznaniu? Zapoznawałem się z informacjami dostępnymi na stronie internetowej i zastanawiam się czy warto spróbować. Ponoć po odtruciu człowiek od razu lepiej się czuje. W kroplówce podają niezbędne witaminy i inne substancje, które mają zregenerować organizm i oczyścić go z toksyn. Sam zabieg nawet można wykonać w domu po wcześniejszym ustaleniu.



ashog
Zaawansowany użytkownik
Posty: 3628
Rejestracja: 16 mar 2021, 12:38

Re: Alkoholizm

Post autor: ashog » 05 lis 2021, 15:59

Dla mnie jednak detoks alkoholowy był pierwszym krokiem w kierunku trzeźwości. Cieszę się, że odbyłam detoks, ponieważ dzięki niemu w końcu rozpoczęłam walkę z tą chorobą i do tej pory nie sięgnęłam po alkohol



Kaśkaa23
Zaawansowany użytkownik
Posty: 623
Rejestracja: 28 maja 2020, 12:46

Re: Alkoholizm

Post autor: Kaśkaa23 » 05 lis 2021, 17:35

Moim zdaniem najlepszym wyborem tutaj byłaby po prostu terapia. Musicie wiedzieć, że w takim stanie ranicie przede wszystkim swoją rodzinę. Powinniście też zajrzeć na przykład https://ktomalek.pl/suplementy/na-kaca/cs-42/1 Tam sprawdźcie, jakie środki mogłyby realnie Wam pomóc w zwalczaniu Waszych problemów, bo to bardzo ważna rzecz.


tekst sponsorowany

biznesowy12
Zaawansowany użytkownik
Posty: 938
Rejestracja: 03 gru 2020, 23:32
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Alkoholizm

Post autor: biznesowy12 » 12 lis 2021, 16:34

Terapia uzależnień w Stargardzie pomaga w takich sytuacjach. Niestety alkoholizm coraz częściej dotyczy młodych osób, które nie chcą widzieć swojego problemu. Jeżeli zauważycie, że ktoś z waszego otoczenia ma taki problem, to weprzyjcie go i spróbujcie namówić do terapii, może to uratuje jego życie.



Kaśkaa23
Zaawansowany użytkownik
Posty: 623
Rejestracja: 28 maja 2020, 12:46

Re: Alkoholizm

Post autor: Kaśkaa23 » 19 lis 2021, 23:53

Powinniście być świadomi, że jednak samodzielnie może być Wam jednak trudniej poradzić sobie z własnymi nałogami. Właśnie dlatego czuję, że najrozsądniej byłoby sięgnąć po pomoc ekspertów z Psychomedic.Online. Dzięki temu będziecie w stanie o wiele skuteczniej rozprawić się z uzależnieniem.


tekst sponsorowany

verona
Zaawansowany użytkownik
Posty: 493
Rejestracja: 20 mar 2017, 12:45

Re: Alkoholizm

Post autor: verona » 22 lis 2021, 16:31

Niestety mój ojciec miał ogromne problemy z nadużywaniem alkoholu i posłaliśmy go na terapię. Na szczęście się zgodził, wiedział, że ma problem. Także pomocny okazał się esperal Kraków , bo dzięki niemu pojawiła się niechęć do spożycia alkoholu. Udało mu się ostatecznie rzucić i jest od miesięcy czysty



biznesowy12
Zaawansowany użytkownik
Posty: 938
Rejestracja: 03 gru 2020, 23:32
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Alkoholizm

Post autor: biznesowy12 » 25 gru 2021, 20:54

Mi na szczęście udało się wyjść z nałogi. Nie chciałem przebierać w półśrodkach, dlatego wybrałem sprawdzoną metodę Allena Carra dzięki której całkiem sprawnie wyszedłem z nałogu. A wy wolicie zaufać sprawdzonym metodom czy eksperymentować?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”