Dobra szkoła podstawowa

ODPOWIEDZ
Beciks00
Zaawansowany użytkownik
Posty: 96
Rejestracja: 03 paź 2018, 09:21

Dobra szkoła podstawowa

Post autor: Beciks00 » 17 mar 2022, 19:53

Zależy mi na szkole z fajną atmosferą, ale też i na tym, żeby poziom był dobry. Wiadomo, że to różnie w szkołach bywa, dlatego też jak najbardziej biorę pod uwagę szkoły prywatne z Warszawy. Kilka opcji już mam, głównie zastanawiam się nad Te Vizją Wawer, no ale może też coś będziecie mogli poradzić w tym temacie.



Dawid27
Zaawansowany użytkownik
Posty: 541
Rejestracja: 17 sty 2022, 12:22

Re: Dobra szkoła podstawowa

Post autor: Dawid27 » 17 mar 2022, 20:25

To wszystko zależy co rozumiemy pod słowem dobra? Jest bardzo wiele czynników w których dana szkoła może być dobra.



arietka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 214
Rejestracja: 30 lis 2018, 10:04

Re: Dobra szkoła podstawowa

Post autor: arietka » 20 mar 2022, 11:01

No właśnie, dla każdego różna szkoła może być dobra. No ale jak atmosfera w szkole jest spoko, nauczyciele w porządku, dzieci mają dobre wyniki w nauce i z egzaminów, to chyba obiektywnie można stwierdzić, że taka szkoła jest dobra. Nad Te Vizja Wawer nawet nie ma co się zastanawiać tylko zapisywać tu swoje dzieci



Olivvia2
Zaawansowany użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 05 mar 2019, 15:32

Re: Dobra szkoła podstawowa

Post autor: Olivvia2 » 24 mar 2022, 18:40

Mój wybór to właśnie Te Vizja Wawer. W Warszawie jest w czym wybierać, ale ta szkoła jest na pewno jedną z lepszych. Mi się najbardziej spodobało to, ile dodatkowych zajęć jakie dzieci mogą wybrać i to przeróżnych. Dzieci dostają tu to co najlepsze.



agusia
Zaawansowany użytkownik
Posty: 86
Rejestracja: 20 maja 2018, 18:03

Re: Dobra szkoła podstawowa

Post autor: agusia » 25 mar 2022, 18:20

Ja z czystym sumieniem mogę polecić Te Vizję Ochota. To szkoła prywatna, ale moim zdaniem najlepsza w Warszawie. Indywidualne podejście do każdego z uczniów, przyjemna atmosfera, mnóstwo wycieczek, warsztatów, zajęć dodatkowych, a to tylko kilka plusów z wielu. Naprawdę polecam.



Madka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 199
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:49

Re: Dobra szkoła podstawowa

Post autor: Madka » 27 mar 2022, 12:43

A i takich nie brakuje co nie;) Oczywiście jest to ważne, bo dzieci które dobrze czują się w szkole chętnie do niej chodzą i też chętniej się uczą. Postaw na Te Vizje właśnie, ja w pierwszej kolejności zapisałam córkę do ich przedszkola, następnie do podstawówki.



paneka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 2933
Rejestracja: 15 kwie 2021, 17:45
Podziękował: 1 raz

Re: Dobra szkoła podstawowa

Post autor: paneka » 14 kwie 2022, 10:30

Ze swojej strony polecić mogę Dwujęzyczną Niepubliczną Szkołę Podstawową Suchym Lesie https://world-school.pl/. Oferują naprawdę najwyższy poziom kształcenia. Bardzo zależało nam na wyborze jak najlepszej szkoły dla naszej córki. Jesteśmy bardzo zadowoleni! Polecam raz jeszcze.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”