Test Nifty

ODPOWIEDZ
MniejszaNiz
Zaawansowany użytkownik
Posty: 266
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:25

Test Nifty

Post autor: MniejszaNiz » 10 mar 2022, 15:11

Jesteś w ciąży i zastanawiasz się czy wykonać test Nifty?
Test Nifty to bezbolesne badanie genetyczne, które jest wykonywane z krwii matki. Pozwala ono na wczesne zdiagnozowanie wszelkich nieprawidłowości rozwoju naszego dziecka jeszcze w łonie matki, ale również dzięki temu badaniu wykrywane są takie schorzenia jak zespół Downa, Edwordsa czy Patau.
Zobacz ofertę tych innowacyjnych badań na https://testnifty.eu/



wikola
Zaawansowany użytkownik
Posty: 135
Rejestracja: 27 lut 2020, 19:26
Podziękował: 1 raz

Re: Test Nifty

Post autor: wikola » 30 kwie 2022, 16:59

Ja się nie musiałam zastanawiać, wiedziałam, że takie badanie nifty trzeba wykonać w ciąży. Na wynik czeka się do 10 dni roboczych, badanie nifty potrafi wykryć aż kilkadziesiąt różnych chorób, na życzenie rodziców można także poznać płeć dziecka. Jeśli mowa o takich badaniach to na pewno nifty - nieinwazyjne badanie prenatalne o wysokiej czułości i szerokiej walidacji klinicznej to będzie dobra decyzja.



EweEwelina
Posty: 4
Rejestracja: 29 maja 2022, 21:20

Re: Test Nifty

Post autor: EweEwelina » 30 maja 2022, 00:14

Będąc w pierwszej ciąży też uważam, że to dobry wybór! Chociaż trochę kosztowna usługa...



marylove
Zaawansowany użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 13 lip 2018, 23:51

Re: Test Nifty

Post autor: marylove » 27 sie 2022, 23:26

Cena nie gra moim zdaniem roli jesli chodzi o życie własnego dziecka. Tutaj raczej liczy się czas i tempo działania. Dlatego warto tez rozważyć testy sanco w laboratorium diagnostyki, bo na wynik czeka się tylko 7 dni



kolada
Zaawansowany użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: 23 wrz 2022, 15:11

Re: Test Nifty

Post autor: kolada » 13 mar 2023, 19:09

Myślę, że na badania wolnego płodowego dna warszawa powinna zdecydować się każda przyszła mama. Badanie łącznie wykrywa aż 94 różne choroby, jest bezpieczne i daje wiarygodny wynik. Test posiada ubezpieczenie na wypadek uzyskania wyniku fałszywie negatywnego.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”