Kosmetyki naturalne

ODPOWIEDZ
paneka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 2933
Rejestracja: 15 kwie 2021, 17:45
Podziękował: 1 raz

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: paneka » 17 sty 2023, 19:23

Uważam ze naturalne kosmetyki nie są tylko dobre a rewelacyjne. Nie zawsze trzeba posiadać wiele kosmetyków aby właściwie zadbać o pielęgnację twarzy czy włosów. Firma https://soppocosmetics.com/ stworzyła linię wegańskich kosmetyków które nie są testowane na zwierzętach a ich skład to wszystko co przez lata nauczyli się wydobywać i łączyć z natury. Połączenie nordyckiej pielęgnacji z najnowszymi i zaawansowanymi odkryciami pielęgnacji koreańskiej działa rewelacyjnie na cerę pozwalając osiągnąć efekt nawilżonej, rozświetlonej i delikatnie naturalnej cery. Od kiedy korzystam z tej serii zauważyłam poprawę i chętnie wychodzę z domu bez makijażu.



wayner9
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2023, 20:42

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: wayner9 » 17 sty 2023, 20:43

Ja staram się korzystać tylko i wyłącznie z tych hipoalergicznych, z racji że mam atopową skórę
-------------------------------
system WMS



majuchna
Zaawansowany użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 30 sty 2023, 21:10

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: majuchna » 30 sty 2023, 22:22

Dobre, naturalne kosmetyki ma także Bielenda w ofercie, bardzo lubię np. tą linie w 97 % naturalny skład- nawilżająca linia Blue Matcha



mania456
Zaawansowany użytkownik
Posty: 689
Rejestracja: 08 lis 2021, 16:18

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: mania456 » 08 lut 2023, 23:13

Myślę, że mogą się Wam spodobać kosmetyki odmładzające w ofercie Herbapol Polana. Znajdziecie tam wiele różnych produktów, ale warte sprawdzenia na pewno są dostępne serum. Uwielbiam działanie tego rodzaju kosmetyków, ponieważ pięknie się wchłaniają i dobrze działają na skórę.



Awatar użytkownika
eldridge.kuhlman
Posty: 4
Rejestracja: 10 lut 2023, 11:55

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: eldridge.kuhlman » 10 lut 2023, 11:56

Uwielbiam kosmetyki naturalne, które w składzie mają miód manuka.



Niko
Posty: 19
Rejestracja: 08 lut 2023, 21:48

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: Niko » 13 lut 2023, 09:17

Jeśli lubicie dobrej jakości kosmetyki o naturalnym składzie to koniecznie wypróbujecie kosmetyki Ceylon Spa - https://spa-ceylon.pl/. Są to kosmetyki ajurwedyjskie, nie ma w ich składzie parabenów, alkoholu ani siarczanów. Bardzo skuteczne, zapewniają świetną pielęgnację, dzięki wysokiej jakosci dobrze dobranych naturalnych składników.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”