Jak sprawdzić gdzie jest światłowód

ashog
Zaawansowany użytkownik
Posty: 3628
Rejestracja: 16 mar 2021, 12:38

Re: Jak sprawdzić gdzie jest światłowód

Post autor: ashog » 17 lut 2023, 09:57

Myślę, że dobrym rozwiązaniem dla was byłby internet do domu . Powiem wam, że jakiś czas temu moja znajoma skorzystała z oferty tej firmy i jak dla niej to był jednak doskonały wybór. Dodatkowo internet jest bardzo szybki i przede wszystkim działa bez żadnych zastrzeżeń.



Ilka96
Zaawansowany użytkownik
Posty: 254
Rejestracja: 25 cze 2021, 18:26

Re: Jak sprawdzić gdzie jest światłowód

Post autor: Ilka96 » 22 lut 2023, 23:37

Uważam, że bardzo ważne jest to, aby gdy powstają inwestycje deweloperskie, postarać się o światłowód. Moim zdaniem takie inwestycje deweloperskie mocno podbijają wartość nieruchomości, bo dla wielu osób światłowód jest bardzo ważny. Szczególnie jeśli dużo ogląda filmów, gra albo pracuje przez internet.



mczay
Zaawansowany użytkownik
Posty: 736
Rejestracja: 27 kwie 2018, 16:24

Re: Jak sprawdzić gdzie jest światłowód

Post autor: mczay » 08 mar 2023, 15:06

Firmy mają też informacje na stronie

__
Buty damskie



vivon
Zaawansowany użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: 03 paź 2019, 10:06

Re: Jak sprawdzić gdzie jest światłowód

Post autor: vivon » 09 mar 2023, 16:51

Poszukaj fajnej oferty w swojej okolicy ( sprawdź szczególnie lokalnych dostawców usług) a potem zadzwoń i dopytaj czy w danej lokalizacji jest światłowód :) nie wiem co prawda skąd jesteś ale jeśli z Białegostoku to zerknij na ofertę firmy Elpos. Duzy wybór pakietów na intertnet i telewizję kablową. Fajna jakość usług a do tego konkurencyjne ceny.



dzeus
Zaawansowany użytkownik
Posty: 60
Rejestracja: 05 cze 2019, 14:42

Re: Jak sprawdzić gdzie jest światłowód

Post autor: dzeus » 24 mar 2023, 10:35

Na stronach dostawców można najczęściej skorzystać z gotowej mapki. Wystarczy podać swój adres, kliknąć 'okej' i dostajesz gotową informację na temat tego, czy znajdujesz się w zasięgu danej usługi i ile może kosztować przykładowy pakiet. Sam światłowód też mogę polecić, w zasadzie dziwi mnie, że wciąż cieszy się w Polsce tak niską popularnością. Być może wynika to z jego ograniczonej dostępności, a być może ludzie dalej wierzą w głoszone od dawna mity na temat tego typu Internetu. Jeśli macie jakieś wątpliwości w tym temacie, to wejdźcie sobie na https://www.nexera.pl/pl/articles/swiat ... -141187401, tam elegancko wyjaśniają, co tak naprawdę jest faktem.



ashog
Zaawansowany użytkownik
Posty: 3628
Rejestracja: 16 mar 2021, 12:38

Re: Jak sprawdzić gdzie jest światłowód

Post autor: ashog » 27 kwie 2023, 10:13

A co powiecie na takie rozwiązanie jak dostawcy usług internetowych ? Z tego co widziałam to oferta jest tutaj jednak dosyć dobra



amadera63
Zaawansowany użytkownik
Posty: 393
Rejestracja: 14 gru 2018, 15:30

Re: Jak sprawdzić gdzie jest światłowód

Post autor: amadera63 » 25 wrz 2023, 08:49

No niestety nie wszędzie jest i jeszcze sporo czasu zajmie zanim ta sieć się rozwinie. Na wsiach czasem nie ma co o tym myśleć, bo często nie ma rozwiniętej nawet sieci internetu kablowego. Ale na szczęście, odkąd standard 5g się upowszechnił, teraz można mieć mocny internet mobilny w całej Polsce. Zwłaszcza, że sieć przekaźników jest ciągle rozbudowywana. Teraz taki internet oferują sieci komórkowe, przykładową ofertę można zobaczyć tutaj https://otvarta.pl/



Keto77
Zaawansowany użytkownik
Posty: 3053
Rejestracja: 31 paź 2019, 14:55
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Jak sprawdzić gdzie jest światłowód

Post autor: Keto77 » 25 wrz 2023, 19:12

Jeśli chcesz dowiedzieć się, gdzie jest światłowód dostępny, to z pewnością warto skorzystać z odpowiednich narzędzi. Jeśli jednym z Twoich zainteresowań jest również internet mobilny bez limitu danych, to polecam zajrzeć na stronę https://panwybierak.pl/oferty/internet- ... -danych/62 Ta porównywarka ofert internetu mobilnego bez ograniczeń danych pozwoli Ci szybko przejrzeć dostępne opcje i znaleźć plan dostosowany do Twoich potrzeb.



Kwiatkowsky
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1221
Rejestracja: 14 gru 2018, 14:19

Re: Jak sprawdzić gdzie jest światłowód

Post autor: Kwiatkowsky » 26 paź 2023, 23:46

Wykorzystaj ofertę tej firmy https://inea.pl/internet-dla-graczy z wielkopolski a poznasz moc światłowodu i telewizji internetowej oraz telefonii. Ich usługi nie kosztują wiele a zapewniają najnowsze rozwiązania co przekłada się na jakość usług. Idealny dostawca takich usług w wielkopolsce.



Awatar użytkownika
heller.estevan
Posty: 4
Rejestracja: 13 lis 2023, 13:17

Re: Jak sprawdzić gdzie jest światłowód

Post autor: heller.estevan » 13 lis 2023, 13:20

Na pewno w sieci znajdziesz rozpiskę na stronie nadawcy internetu.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”