Biuro rachunkowe

ODPOWIEDZ


pucio
Zaawansowany użytkownik
Posty: 201
Rejestracja: 25 maja 2019, 06:15

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: pucio » 14 sie 2020, 07:54

Znalezienie dobrego biura rachunkowego to nie lada wyzwanie. Bo jednak te najlepsze mają swoje zlecenia i nie za bardzo chcą brać nowe. W sumie t z naszej księgowej jesteśmy bardzo zadowoleni ale stawiamy nową filię i wiemy, że za dużo spadnie na nią zadań. Dlatego też pomyśleliśmy aby wynająć biuro rachunkowe. I tak księgowa podesłała nam ten link https://intaxo.pl/biuro-rachunkowe-nowy-dwor-mazowiecki gdzie znajdziemy kilka takich lepszych biur rachunkowych. Także przejrzymy ich bazę i znajdziemy dobre biuro rachunkowe



kubeczek
Zaawansowany użytkownik
Posty: 138
Rejestracja: 21 gru 2018, 10:22

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: kubeczek » 30 paź 2020, 14:40

Jeżeli szukacie dobrego narzędzia do rozliczania faktur online, polecam na pewno https://www.taxomatic.pl/post/jak-wybra ... zialalnosc. Taxomatic to niezawodny program, bardzo ułatwił rozliczanie faktur w mojej firmie. ;)



Awatar użytkownika
zzemlak
Posty: 6
Rejestracja: 30 paź 2020, 14:15

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: zzemlak » 30 paź 2020, 15:14

Ale super sprawa. Przyda mi się na pewno.



Awatar użytkownika
debora24
Posty: 4
Rejestracja: 09 sie 2021, 17:22

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: debora24 » 09 sie 2021, 17:38

A korzystał ktoś może z usług GLC? Na swojej stronie piszą, że gwarantują kompleksowe doradztwo oparte na wiedzy eksperckiej z wielu dziedzin. Łączą więc biuro rachunkowe z wykonywaniem audytów prawnych i audytów finansowych. Reasumując, oferują stałą obsługę prawną firm. W związku z tym, chciałbym zapytać, czy ktoś, kto ma firmę, korzystał z ich usług (lub podobnych) i może się wypowiedzieć na ten temat? Będę wdzięczny. Pozdrawiam.



voga
Zaawansowany użytkownik
Posty: 667
Rejestracja: 04 lut 2021, 21:18

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: voga » 30 wrz 2021, 08:25

Zawsze można udać się do sprawdzonego biura rachunkowego, takiego na przykład jak księgowość w Krakowie Dzięki wykwalifikowanej kadrze Twoja rachunkowość będzie w dobrych rękach. Nie pracują tam przypadkowe osoby. Biuro szczyci się rzetelnością i solidnością.



Korazaj82
Posty: 5
Rejestracja: 12 paź 2021, 20:16

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Korazaj82 » 12 paź 2021, 20:43

A wy jakie macie do tego podejście?



shasho
Zaawansowany użytkownik
Posty: 356
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:19
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: shasho » 26 paź 2021, 19:09

Dobre biuro rachunkowe jest dzisiaj na wagę złota. Jako przedsiębiorca potrzebuję doradztwa, jak prowadzić biznes w tak ciężkich warunkach, jakie politycznie teraz mamy i nie zapowiada się, aby było lepiej. Mnie interesowało biuro rachunkowe dla małych firm we Wrocławiu i koleżanka poleciła mi panią Edytę Cyburt. Kobieta ma spore doświadczenie i prowadzi kilku moich znajomych, jak się okazało więc postanowiłam jej zaufać. Jestem zadowolona z tej współpracy bardzo, bo tak jak wyżej wspomniałam mam też to doradztwo, na którym mi bardzo zależało.



lexa
Zaawansowany użytkownik
Posty: 763
Rejestracja: 18 sie 2019, 08:41
Podziękował: 1 raz

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: lexa » 14 kwie 2022, 08:07

Tak księgowa mysłowice , powinna się zajmować rachunkowością. Nie przypadkowa osoba, ponieważ chodzi tutaj o nasze finanse. A wszystko tutaj musi być prowadzone zgodnie z zasadami oraz terminowością. Jakby co możecie zgłosić się do firmy MDA Consulting Group, która oferuje kompleksowe i niezawodne usługi w tym zakresie.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”