Sztuka, która trwa wiecznie - tatuaż realistyczny!

ODPOWIEDZ
fuchsyt
Zaawansowany użytkownik
Posty: 335
Rejestracja: 15 kwie 2022, 10:07

Sztuka, która trwa wiecznie - tatuaż realistyczny!

Post autor: fuchsyt » 25 lip 2023, 18:32

Hej wszystkim!

Dzisiaj chciałbym podzielić się z Wami moją miłością do sztuki, która trwa wiecznie - tatuażem realistycznym! Kiedy zdecydowałem się na pierwszy tatuaż, nie wiedziałem, że wybór tej techniki będzie tak trafiony. Teraz, gdy patrzę na swój tatuaż, czuję, że mam ze sobą niesamowite dzieło sztuki, które będzie mnie reprezentować przez całe życie.

Jestem pod ogromnym wrażeniem umiejętności artystów z MakeArt Tattoo. Ich zdolność oddania najdrobniejszych szczegółów w tatuażu jest po prostu zadziwiająca. W moim tatuażu widać każdą cienką linię, delikatny cień i każdy piksel. To dopiero prawdziwa sztuka!

Jeśli jeszcze wahasz się nad wyborem tatuażu, polecam zdecydowanie wypróbowanie realistycznego stylu. To nie tylko tatuaż - to dzieło sztuki na twojej skórze, które nigdy się nie zestarzeje!



Longles
Zaawansowany użytkownik
Posty: 236
Rejestracja: 13 paź 2022, 10:14

Re: Sztuka, która trwa wiecznie - tatuaż realistyczny!

Post autor: Longles » 30 wrz 2023, 12:15

Jeśli szukasz tatuatora o wyjątkowym stylu, moim zdaniem warto zwrócić uwagę na Heńka z JahLove z Wawy. Jego prace są nie tylko precyzyjne, ale też pełne kreatywności. Oto link do jego galerii, który warto odwiedzić: https://www.facebook.com/pg/studio.tatu ... 5271611226 Daj znać co myslisz o jego pracach? :)



ptysiaa
Zaawansowany użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: 20 lip 2021, 17:14

Re: Sztuka, która trwa wiecznie - tatuaż realistyczny!

Post autor: ptysiaa » 19 lis 2023, 15:11

Oj tak to prawdziwa sztuka. Niektóre studia to umieją robić prawdziwe dzieła, zobaczcie na propozycje https://www.skytattoo.net/ . U nich praktycznie każdy projekt jesteście w stanie zrealizować i to w super cenie. Warto więc przemyśleć ich ofertę.



Awatar użytkownika
ledner.arnulfo
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2024, 12:41

Re: Sztuka, która trwa wiecznie - tatuaż realistyczny!

Post autor: ledner.arnulfo » 15 mar 2024, 12:42

Zastanawiasz się, jak się robi tatuaż? Wybór odpowiedniego studia i artysty to pierwszy krok. Następnie trzeba zdecydować się na konkretny wzór i odpowiednie miejsce na ciele. Przed wykonaniem tatuażu warto dowiedzieć się więcej na temat tej metody zdobienia ciała.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”