marketing

ODPOWIEDZ
Mikołaj12
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1262
Rejestracja: 26 mar 2021, 10:13
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: marketing

Post autor: Mikołaj12 » 16 lip 2022, 11:01

Mogę Wam polecić usługi, z których sam korzystam i jestem naprawdę bardzo zadowolony z rezultatów. Moim zdaniem reklama odgrywa dość istotną rolę w rozwoju firmy, dlatego polecam Wam sprawdzić stronę https://cmspot.pl/artykuly-sponsorowane/ , gdzie znajdziecie firmę specjalizującą się w artykułach sponsorowanych.



Sonia_18r
Zaawansowany użytkownik
Posty: 390
Rejestracja: 29 sty 2020, 21:15
Podziękował: 1 raz

Re: marketing

Post autor: Sonia_18r » 20 lip 2022, 10:25

Trzeba trochę zainwestować w marketing firmy, to się opłaca. My zrobiliśmy kartonowe postacie na https://www.dmdisplay.pl/standy-postaci-plaski/. Teraz stoją i zachęcają klientów do wejścia do sklepu. Fajnie to wygląda.



Awatar użytkownika
trisha26
Posty: 4
Rejestracja: 03 sie 2022, 19:13

Re: marketing

Post autor: trisha26 » 03 sie 2022, 19:15

2021 rok zaznaczył się w historii social mediów, jako eksplozja krótkich formatów wideo. Większość platform poddała się presji i wprowadziła wspomniany rodzaj contentu (YouTube Shorts, Instagram/Facebook reels). Jednak mimo dobrego odbioru wśród społeczności wspomnianych platform, to TikTok wciąż jest najszybciej rozwijającym się portalem społecznościowym globu. Czy wykorzystujecie te platormy do reklamy swojej firmy? Opisane zalety znalazłam na https://getnoticedagency.pl/blog/platfo ... facebooka/.



Nemempo59
Posty: 4
Rejestracja: 04 sie 2022, 18:27

Re: marketing

Post autor: Nemempo59 » 04 sie 2022, 21:54

Myślę że bardzo to interesujące.



Weronika94
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2022, 21:05

Re: marketing

Post autor: Weronika94 » 04 sie 2022, 22:20

Też uważam że warto się zastanowić nad waszymi poradami.



sama
Zaawansowany użytkownik
Posty: 260
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:16

Re: marketing

Post autor: sama » 07 sie 2022, 14:04

Mam nadzieję, że macie ogólnie jakieś dodatkowe możliwości i dlatego staracie się ogólnie podsuwać sobie spoko pomysły pod tym kątem. Dlatego mi się wydaje, że clipboardy z nadrukiem możecie mieć w biurze. To jest ogólnie naprawdę dobrym pomysłem.



Awatar użytkownika
marvin25
Posty: 4
Rejestracja: 31 sie 2022, 20:13

Re: marketing

Post autor: marvin25 » 31 sie 2022, 20:17

Witam, kompletnie się nie znam na marketingu, jednak chciałabym się bardziej zorientować w tym temacie. Mam własny sklep internetowy, dlatego uważam, że taka wiedza może mi się przydać. Na szczęście trafiłam na ten artkuł https://www.portel.pl/strefa-biznesu/se ... 27901?sh=1 dzięki któremu wiem od czego zacząć.



shasho
Zaawansowany użytkownik
Posty: 356
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:19
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: marketing

Post autor: shasho » 01 wrz 2022, 08:31

Marketing internetowy często wiąże się ze sporymi kosztami, które oczywiście są zależne od konkurencji. Jeżeli jest spora, to by osiągnąć wysokie pozycje w wyszukiwarce trzeba będzie przeznaczyć znacznie więcej i to długotrwały proces. Sama prowadzę sklep internetowy z yerba mate i tutaj konkurencja jest spora, ale lokalnie sklep jest już znany, więc zamówień mam całkiem sporo. Co miesiąc przeznaczam około tysiąca złotych na marketing i powoli pnę się do góry w wyszukiwarce. Niedawno miałam problemy ze stabilnością hostingu, co było zgłaszane przez klientów i przeniosłam swoją stronę na hosting od https://mhw.pl/hosting i od tamtej pory nic nie urwało połączenia. Jak widać poprzedni hosting był dobry tylko do momentu, jak na stronie nie było zbyt wiele produktów, a później potrzebowałam stabilniejszego i to w tej samej cenie.



jancio
Posty: 4
Rejestracja: 02 wrz 2022, 09:20

Re: marketing

Post autor: jancio » 02 wrz 2022, 09:22

Zarówno hosting, jak i marketing są niezbędne dla każdej firmy. Większość stron internetowych potrzebuje miejsca do życia, a marketing to sposób, w jaki firmy wysyłają swoje treści do tego miejsca. Marketing cyfrowy pozwala firmom dotrzeć do szerokiego grona osób. Marketing pomaga również firmom tworzyć listy klientów. Firmy mogą prowadzić regularne promocje, jeśli mają miejsce na hosting. Większość ludzi korzysta z internetu na co dzień, dlatego ważne jest, aby mieć adres dla swoich materiałów marketingowych.
Marketing internetowy jest przydatny w przypadku hostingu stron internetowych. Większość hostów internetowych oszczędza miejsce na swoich serwerach, przesyłając niestandardowe strony internetowe dla swoich klientów. To zwalnia miejsce na strony internetowe innych osób, co jest świetne dla nowych klientów. Ponadto strony internetowe wyglądają lepiej, gdy ładują się szybko z szybkiego serwera. Marketingowcy cyfrowi mogą również tworzyć banery reklamowe, linki tekstowe i kampanie e-mailowe dla firm. Mogą one pomóc firmom promować swoje usługi hostingowe i sprzedawać nowe subskrypcje lub produkty.
Wiele firm wykorzystuje marketing internetowy do promowania swoich usług hostingowych. Tworzą materiały promocyjne, takie jak kampanie e-mailowe lub strony internetowe dla swoich klientów, aby promować swoje usługi. Marketing e-mailowy jest szczególnie przydatny w przypadku wysyłania prezentacji sprzedażowych do osób bez dostępu do sieci. Firmy często wykorzystują również swoje adresy internetowe jako nazwy domen na stronach internetowych swoich klientów. Ułatwia to dotarcie do klienta za pomocą reklam online.
Firmy hostingowe szybko i łatwo udostępniają adresy internetowe klientom. Klienci mogą bez problemu zarejestrować swoje domeny z adresem. Ponadto większość usług hostingowych oferuje narzędzia online, które umożliwiają klientom zarządzanie plikami witryn internetowych bezpośrednio z serwera. Ułatwia to aktualizowanie treści lub łatwe dodawanie nowych stron. Łatwo jest również skontaktować się z hostem, jeśli coś pójdzie nie tak z systemem plików serwera, zapobiegając utracie danych lub innym problemom, które wymagają natychmiastowej uwagi.
Marketing pomaga firmom w łatwym przesyłaniu treści do oczu i uszu internautów. Marketing cyfrowy jest szczególnie przydatny dla firm hostingowych, które chcą promować swoje usługi lub tworzyć nowe strony internetowe klientów. Zarówno ludzie, jak i firmy znajdują wiele sposobów na wykorzystanie marketingu internetowego w sposób, który jest korzystny dla obu stron zaangażowanych w jego tworzenie i późniejsze wykorzystanie przez użytkowników końcowych na co dzień – przynajmniej jeśli tymi użytkownikami końcowymi są tylko ludzie odrobina zarówno dowcipu, jak i umiejętności czytania i pisania w czasie, gdy wspomniane odrobina, o której mowa, przejawia się w kwestionowanej formie tylko tak, aby nie różniła się w naturze, ale nie różniła się stopniem, co powiemy? Co? Akapity ciała? Nieważne więc!
Hosting i marketing cyfrowy ułatwiają firmom dotarcie do potencjalnych klientów z odpowiednimi informacjami. Zarówno marketing, jak i hosting są przydatne dla każdego, kto potrzebuje strony internetowej lub obecności w Internecie!



Awatar użytkownika
devonte03
Posty: 4
Rejestracja: 06 wrz 2022, 15:30

Re: marketing

Post autor: devonte03 » 06 wrz 2022, 15:31

Odpowiedni dobór fraz kluczowych podczas pozycjonowania to niezwykle istotna kwestia. Należy wyselekcjonować te wyrażenia, które są regularnie wyszukiwane przez użytkowników, dodatkowo nawiązują do tego, co przedstawia konkretna strona. Wiele więcej w tym temacie znalazłam w sieci - https://radioradom.pl/jak-wyszukiwac-fr ... jonowania/



ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”