Innowacyjne oświetlenie domu

verona
Zaawansowany użytkownik
Posty: 493
Rejestracja: 20 mar 2017, 12:45

Re: Innowacyjne oświetlenie domu

Post autor: verona » 12 lut 2021, 13:25

Innowacyjnym oświetleniem w domu jest oświetlenie led taśmami , które można zamontować w różnoraki sposób, np. w gzymsach, listwach metolowych i innych. Jeśli zastanawiacie się nad tym jaką taśmę wybrać to polecam ten artykuł http://www.wdomu.com.pl/jaka-tasma-led-do-lazienki/



daniel36Wilk12
Zaawansowany użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 11 maja 2020, 17:25

Re: Innowacyjne oświetlenie domu

Post autor: daniel36Wilk12 » 13 kwie 2021, 17:12

Może ktoś z Was poszukuje firma która zajmuje się oświetlenie uliczne Radom. Ja naprawdę miałem spory problem bo do małych inwestycji nie mogłem znaleźć firmy. A ta okazała się super rozwiązaniem. Chciałem zainstalować oświetlenie razem z sąsiadami na swojej ulicy i wyszło super. Polecam



Kwiatkowsky
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1221
Rejestracja: 14 gru 2018, 14:19

Re: Innowacyjne oświetlenie domu

Post autor: Kwiatkowsky » 16 maja 2021, 19:08

Jeśli chodzi o oświetlenie to żadne nie będzie innowacyjne dopóki nie zastosujesz porządnych żarówek. Ja osobiście stawiam na żarówka led Philips e27 4000k bo jest idealna pod względem ceny jak i jasności światła. Żywotność działania też jest idealna więc gwarantuje oszczędności a o to chodzi w dzisiejszych czasach.



tandrys
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1701
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:27
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Innowacyjne oświetlenie domu

Post autor: tandrys » 27 maja 2021, 09:33

Niestety oświetlenie szkół i klas nie jest takie proste jak oświetlenie domu, a my właśnie musimy ogarnąć jak najlepsze światła do klas a także przed szkołą są tu osoby, które mogłyby coś doradzić? Czy lampy do wewnątrz szkoły są takie same jak wybiera się do biura czy może czymś się różnią?



Kaśkaa23
Zaawansowany użytkownik
Posty: 623
Rejestracja: 28 maja 2020, 12:46

Re: Innowacyjne oświetlenie domu

Post autor: Kaśkaa23 » 27 maja 2021, 17:43

Kluczowe na pewno będzie to, byście dobrze zastanowili się nad jak najlepszym dobraniem poszczególnych aspektów pod kątem Waszego mieszkania. Jak dla mnie, odpowiednio dobrane plafoniery mogą sprawić naprawdę dobre wrażenie. Na przykładzie takich rozwiązań jak https://kupujledy.pl/pl/26-plafoniery świetnie widać, że w prosty sposób możecie dobrać takie wyposażenie, które realnie zadziała w Waszym mieszkaniu. TO bardzo ważna rzecz, warto przyjrzeć się temu bliżej.


tekst sponsorowany

pucio
Zaawansowany użytkownik
Posty: 201
Rejestracja: 25 maja 2019, 06:15

Re: Innowacyjne oświetlenie domu

Post autor: pucio » 03 cze 2021, 11:43

Ależ oczywiście, że jeśli chodzi o oświetlenie do domu jest także bardzo ważnym elementem wyposażenia każdego domu. Dlatego też i ja zamierzam poszukać jakiegoś nowoczesnego rozwiązania. I między innymi natrafiłam na „Kolory Światła" Jest to miejsce w którym to można znaleźć bardzo wiele nowoczesnych lamp i nie tylko.



fetla
Posty: 4
Rejestracja: 04 cze 2021, 15:43

Re: Innowacyjne oświetlenie domu

Post autor: fetla » 04 cze 2021, 16:34

żarówki led to na pewno podstawa



Halsey
Zaawansowany użytkownik
Posty: 545
Rejestracja: 30 cze 2018, 14:39

Re: Innowacyjne oświetlenie domu

Post autor: Halsey » 08 cze 2021, 17:51

Zgadzam się, że oświetlenie led jest najlepsze. Warto też na zewnątrz zamontować czujnik ruchu https://sklep.elus.pl/gtv,2,649949 Dzięki takiemu rozwiązaniu nie wywracam się już wieczorami chodząc po ogrodzie. Gdzie przechodzę, tam zapala się automatycznie oświetlenie.



elabarbara
Zaawansowany użytkownik
Posty: 990
Rejestracja: 05 mar 2018, 16:12

Re: Innowacyjne oświetlenie domu

Post autor: elabarbara » 20 cze 2021, 15:22

Kwestia innowacyjności oświetlenia jest również dyskusyjna, bo jeden powie, że dla niego to czy tamto nie ma znaczenia, a ja jednak powiem, że ma. Stąd uważam, że lepiej, jeśli się na przykład poradzimy sami sobie i zdecydujemy zgodnie z własnym sumieniem. Osobiście wybierałabym takie https://www.topmet.pl sklepy. Tu wiem, że mogę liczyć na dobrą jakość ;*



Awatar użytkownika
bgusikowski
Posty: 4
Rejestracja: 23 cze 2021, 11:13

Re: Innowacyjne oświetlenie domu

Post autor: bgusikowski » 23 cze 2021, 11:20

Teraz wiele osób stawia na takie udogodnienia, na pewno jest to coś nowoczesnego.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”