Własna firma- jak ją prowadzić

ODPOWIEDZ
muraro
Posty: 3
Rejestracja: 02 kwie 2019, 17:04

Re: Własna firma- jak ją prowadzić

Post autor: muraro » 02 kwie 2019, 17:07

ja do ofert preferuję OLX



crista
Zaawansowany użytkownik
Posty: 272
Rejestracja: 05 lut 2017, 21:18

Re: Własna firma- jak ją prowadzić

Post autor: crista » 11 kwie 2019, 11:51

Na pewno trzeba pomyśleć o wszystkim, nawet o pracownikach i benefitach dla nich bo teraz każdy kto szuka pracy zwraca uwagę na takie rzeczy, u nas mamy pakiety do medicover i jakieś karnety na fitness ale każdy najbardziej się cieszy z opieki medycznej bo to wiele ułatwia



kranik
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1485
Rejestracja: 21 lip 2018, 12:38

Re: Własna firma- jak ją prowadzić

Post autor: kranik » 25 kwie 2019, 09:53

Na pewno we własnej firmie trzeba zadbać o to, aby ochrona danych osobowych była w niej na właściwym poziomie. Na stronie https://mwinspektorzy.pl/oferta-dla-fir ... ci-z-rodo/ możecie na spokojnie zapoznać się z ofertą firmy, która przeprowadza profesjonalne audyty zgodności z przepisami RODO. Sądzę, że warto się na taki audyt jak najszybciej zdecydować ;)



Tomekabc
Zaawansowany użytkownik
Posty: 149
Rejestracja: 04 gru 2018, 10:06

Re: Własna firma- jak ją prowadzić

Post autor: Tomekabc » 14 maja 2019, 15:23

Adelajna pisze:
06 wrz 2018, 10:07
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak zarejestrować firmę? w sposób dosyć wygodny i szybki. Chodzi o to, że działam jako freelancer, a coraz więcej firm chce się rozliczać nie na umowę o dzieło tylko na fakturę, co wymaga ode mnie także odprowadzania vatu. Szukałam informacji na ten temat w urzędzie, ale jak zwykle zbyt dużo się nie dowiedziałam.

Polecam Ci bardzo jesli chodzi o konsulting firmę CROWE https://www.crowe.com/pl/services/konsulting Oferują zintegrowane rozwiązania dla klientów z każdej branży wspierające wszystkie etapy rozwoju ich firmy. Ponadto ceny mają konkurencyjne , a także rozliczają się za efekt prac, a nie zaś za spędzony czas na projekcie. Ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy z nimi i z ich cen



Mawis
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2019, 09:26

Re: Własna firma- jak ją prowadzić

Post autor: Mawis » 16 maja 2019, 09:38

Własny biznes bywa trudny jednak jak człowiek zrobi dobry biznes plan i rozejrzy sie po rynku to na pewno będzie łatwiej :)



monikamis11
Zaawansowany użytkownik
Posty: 59
Rejestracja: 11 mar 2019, 19:15

Re: Własna firma- jak ją prowadzić

Post autor: monikamis11 » 22 maja 2019, 17:25

We własnej firmie należy dbać o odpowiednią reklamę. Polecam zapoznać się z portalami społecznościowymi i skorzystać z oferty http://tearsofjoy.pl/ firm, która zajmuje się social media marketingiem. Dzięki ich pomocy można naprawdę w prosty sposób pozyskać klientów.



spryciula
Zaawansowany użytkownik
Posty: 151
Rejestracja: 05 mar 2018, 14:30

Re: Własna firma- jak ją prowadzić

Post autor: spryciula » 22 maja 2019, 20:30

Skutecznie. Z pełnym zaangażowaniem. Tak trzeba prowadzić firmę. Trzeba postawić na dobrą strategię, zwrócić uwagę jaki sprzęt jest niezbędny. Przykładowo w biznesie gastronomicznym wiadomo, że będą potrzebne dobre zmywarki gastronomiczne . W innym biznesie będzie się liczyć niezawodna automatyka.



CzarekKa
Zaawansowany użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 14 mar 2019, 08:56

Re: Własna firma- jak ją prowadzić

Post autor: CzarekKa » 28 maja 2019, 11:35

Aby jeszcze skuteczniej prowadzić swoją firmę, warto jest pomyśleć o wdrożeniu pewnych rozwiązań informatycznych. Jednym z przykładów jest tutaj system finansowo - księgowy https://www.connecto.pl/system-finansowo-ksiegowy/ , który idealnie nadaje się do samodzielnego prowadzenia księgowości firmowej. Oprogramowanie jest bardzo rozbudowane i zawiera szereg licznych funkcjonalności np. obsługę księgowań walutowych, tworzenie schematów automatycznego księgowania, czy tworzenie wielopoziomowych planów i grup kont (pełna księgowość).



dronis4
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2019, 22:56

Re: Własna firma- jak ją prowadzić

Post autor: dronis4 » 29 maja 2019, 22:59

czy można przez internet założyć?




ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”