Przemysł elektromaszynowy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kamyczek
Zaawansowany użytkownik
Posty: 136
Rejestracja: 16 mar 2023, 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przemysł elektromaszynowy

Post autor: Kamyczek » 12 kwie 2023, 18:48

Pracuję w branży automotive i muszę znaleźć opaski zaciskowe, które wytrzymają wysokie temperatury, takie jak te w układzie wydechowym, silniku i innych miejscach, w których temperatura może osiągnąć bardzo wysoki poziom. Chcę upewnić się, że opaska zaciskowa, które wybiorę, są trwałe i będą działać bez zarzutu. Zależy mi również na tym, aby opaski zaciskowe miały wysoką jakość i były łatwe w użyciu. Szukam produktów, które są nie tylko trwałe, ale także wygodne w użyciu i zapewniają pewne i skuteczne zaciskanie. Czy ktoś pomoże mi w tym temacie?



tandrys
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1729
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:27
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Przemysł elektromaszynowy

Post autor: tandrys » 21 kwie 2023, 07:44

No co do przemysłu, to jest kilka ciekawych firm np. https://industria.eu/industria-zielona-energia/ w zależności od tego jaką branżę prowadzicie, to możecie tutaj zakupić różnego rodzaju surowce, systemy rolnicze i wiele więcej. Zachęcam do sprawdzania.



Mikołaj12
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1262
Rejestracja: 26 mar 2021, 10:13
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Przemysł elektromaszynowy

Post autor: Mikołaj12 » 21 kwie 2023, 08:39

Ze swojej strony mogę Wam polecić ofertę, z której sam niejednokrotnie korzystałem. Jeżeli szukacie sprawdzonego dystrybutora taśm transportujących, pasów transportowych lub łozysk, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę firmy Euroband na stronie - https://euroband.pl/ .



ptysiaa
Zaawansowany użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: 20 lip 2021, 17:14

Re: Przemysł elektromaszynowy

Post autor: ptysiaa » 01 maja 2023, 21:47

Jak chodzi o maszyny, to wiadomo do ich funkcjonowania również są potrzebne odpowiednie smary. Dlatego chciałabym was się podpytać o firmę UCS Poznań - czy warto w tym kierunku zgłosić właśnie po ich produkty? Co wy na to?



paneka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 2933
Rejestracja: 15 kwie 2021, 17:45
Podziękował: 1 raz

Re: Przemysł elektromaszynowy

Post autor: paneka » 05 maja 2023, 11:19

Sprzedażą używanych maszyn produkcyjnych oraz zbiorników przemysłowych w konkurencyjnej cenie zajmuje się firma https://perry.com.pl/ Szczerze ich polecam.



Awatar użytkownika
Koniczynka
Posty: 5
Rejestracja: 05 maja 2023, 14:56

Re: Przemysł elektromaszynowy

Post autor: Koniczynka » 10 maja 2023, 20:41

Cześć wszystkim! Chciałabym podzielić się z Wami moim niedawnym doświadczeniem z inwestowaniem w Automaty vendingowe do rękawic. Cała historia zaczęła się od namowy kolegi, który przekonał mnie do podjęcia tego inwestycji. Muszę przyznać, że to był jeden z najlepszych pomysłów, jakie mi zaproponowano! Zdecydowaliśmy się zaufać firmie, która działa na rynku od 9 lat i ma w swojej ofercie szeroki wybór różnych urządzeń. Co więcej, dowiedzieliśmy się, że w Europie jest już zainstalowanych około 3000 takich automatów vendingowych, co potwierdzało ich popularność i skuteczność. Jesteśmy teraz w pełni przekonani, że to był strzał w dziesiątkę. Automaty vendingowe do rękawic znacznie usprawniły nasz proces wydawania rękawic w naszym przedsiębiorstwie przemysłowym. Pracownicy mogą teraz łatwo i szybko uzyskać dostęp do rękawic.



koloss3
Zaawansowany użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: 11 lip 2019, 13:40

Re: Przemysł elektromaszynowy

Post autor: koloss3 » 21 maja 2023, 21:43

Odpowiednio dobrany sprzęt jest podstawa w przemyśle, szczególnie jeśli chodzi o kwestie praktyczne, które umożliwiają konkretne działania. Warto zatem wiedzieć, na co szczególnie dobrze jest zwrócić uwagę. Dlatego przesiewacz bębnowy do kruszywa od https://www.perfopol.pl/Sita_bebnowe__recykling_ może być dobrym wyborem w tym wypadku.



Mikołaj12
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1262
Rejestracja: 26 mar 2021, 10:13
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Przemysł elektromaszynowy

Post autor: Mikołaj12 » 22 maja 2023, 08:45

Jakiś czas temu widziałam ofertę na stronie https://euroband.pl/komponenty-metalowe/kola-lancuchowe ta firma ma doświadczenie w produkowaniu i projektowaniu systemów transportujących w magazynie i halach produkcyjnych. To dobra i rzetelna firma z którą warto współpracować



Awatar użytkownika
Kamyczek
Zaawansowany użytkownik
Posty: 136
Rejestracja: 16 mar 2023, 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przemysł elektromaszynowy

Post autor: Kamyczek » 01 cze 2023, 10:31

Czy tylko ja zauważyłem ten trend? Ostatnio, kiedy rozmawiam ze znajomymi z branży przemysłowej, coraz więcej osób wspomina o swoich inwestycjach w innowacyjne pomysły. Jednym z nich, który szczególnie mnie zaciekawił, jest Automatyczny magazyn bhp. Wielu moich znajomych twierdzi, że to przyszłość zarządzania sprzętem ochrony osobistej w zakładach przemysłowych. To zaawansowane urządzenie, które wykorzystuje robotykę, sztuczną inteligencję i systemy automatyzacji do zoptymalizowania procesów składowania, zarządzania i dystrybucji BHP. To całkowicie zmienia sposób, w jaki magazyny działają i jak zarządzane są środki ochrony osobistej. Dużo osób mówi o firmie z Bielsko Białej i jej dobrej pozycji na rynku. Czy ktoś z nią już współpracował ?



mczay
Zaawansowany użytkownik
Posty: 743
Rejestracja: 27 kwie 2018, 16:24

Re: Przemysł elektromaszynowy

Post autor: mczay » 02 cze 2023, 01:11

Taki przemysł ma ogromne znaczenie

__
wiertła koronowe



ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”