Dużo angielskiego dla dziecka:)

Madka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 199
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:49

Dużo angielskiego dla dziecka:)

Post autor: Madka » 13 cze 2021, 16:12

Od jakiego wieku najlepiej zainteresować się angielskim u dzieci? Myślicie, że już w wieku przedszkolnym warto zacząć uczyć, oswajać dzieci z językami obcymi. Ja właśnie interesuje się przedszkolem dwujęzycznym. Co myślicie o takim pomyśle?



Beciks00
Zaawansowany użytkownik
Posty: 96
Rejestracja: 03 paź 2018, 09:21

Re: Dużo angielskiego dla dziecka:)

Post autor: Beciks00 » 15 cze 2021, 22:52

No i to mi się podoba, tak to powinno wyglądać. Ja mam takie podejście dlatego też wybrałam odpowiednią szkołę. Nie wiem jaka z przedszkolami, ale podstawówka Te Vizja z Gdańska bardzo dobrze zadbała o naukę angielskiego i też dodatkowego języka obcego.



arietka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 214
Rejestracja: 30 lis 2018, 10:04

Re: Dużo angielskiego dla dziecka:)

Post autor: arietka » 17 cze 2021, 09:18

Takie przedszkole dobrze się sprawdza, potwierdzam na podstawie własnych doświadczeń. Angielski jest dobry już od tego wieku, a przecież nie są to nudne wykłady i jakieś skomplikowane lekcje, wszystko w takich miejscach jest dopasowane do "uczniów" :)



Olivvia2
Zaawansowany użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 05 mar 2019, 15:32

Re: Dużo angielskiego dla dziecka:)

Post autor: Olivvia2 » 18 cze 2021, 10:56

Może też jakoś nie przesadzić, no ale będziecie to widzieć:) Angielski wiadomo przydaje się i to nie tylko w przyszłej pracy, ale też i na co dzień, na wakacjach. Dobry pomysł, też to przemyśle.



Awatar użytkownika
ghilpert
Posty: 4
Rejestracja: 18 cze 2021, 14:34

Re: Dużo angielskiego dla dziecka:)

Post autor: ghilpert » 18 cze 2021, 14:37

Warto zainteresować się lekcjami angielskiego dla 6 latka. Można sprawdzić program nauczania Novakid https://www.novakid.pl/programms/education_6/, gdzie stawia na zajęcia z anglojęzycznymi nauczycielami. Podczas takich lekcji dzieci bawią się, śpiewają, tańczą, rysują, doświadczają pozytywnych emocji i są nagradzane gwiazdkami za właściwe odpowiedzi. Dzięki temu chętniej uczą się języka, bo kojarzy im się z czymś przyjemnym.



Marienna2
Zaawansowany użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 02 cze 2018, 21:43

Re: Dużo angielskiego dla dziecka:)

Post autor: Marienna2 » 19 cze 2021, 14:39

No i właśnie dlatego wybrałam Te Vizje z Gdańska! Jak zależy wam na angielskim już od najmłodszych lat to postawcie na takie szkoły:) Angielskiego jest dużo i co najważniejsze lekcje są super prowadzone, tak że dzieci sporo wynoszą z lekcji.



Kaśkaa23
Zaawansowany użytkownik
Posty: 623
Rejestracja: 28 maja 2020, 12:46

Re: Dużo angielskiego dla dziecka:)

Post autor: Kaśkaa23 » 02 lip 2021, 18:11

Jasna sprawa. Dzisiaj jest o tyle prościej, że faktycznie moglibyście o wiele skuteczniej poradzić sobie z nauką angielskiego. Myślę, że stawiając na takie kursy jak te opisane w https://www.moja-ostroleka.pl/art/16014 ... ego-online będziecie w stanie znacznie lepiej poradzić sobie z ogarnianiem angielskiego. To ważna rzecz, weźcie to pod uwagę już teraz.


tekst sponsorowany


kranik
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1510
Rejestracja: 21 lip 2018, 12:38

Re: Dużo angielskiego dla dziecka:)

Post autor: kranik » 03 paź 2021, 23:13

A skoro już mowa o nauce języków, to jaka jest Waszym zdaniem najlepsza Szkoła języka angielskiego Kraków? Ja bardzo chciałabym podnieść swoje kompetencje właśnie z tego zakresu i szukam szkoły, która organizuje naprawdę dobre, warte uwagi kursy. Gdzie Wy w Krakowie uczycie się angielskiego? Może ktoś z Was słyszał o takiej szkole Profi Lingua?



agusia
Zaawansowany użytkownik
Posty: 86
Rejestracja: 20 maja 2018, 18:03

Re: Dużo angielskiego dla dziecka:)

Post autor: agusia » 28 mar 2022, 18:22

Angielski w tych czasach to podstawa, a bez tego ani rusz. Dlatego zdecydowałam się zapisać swoje dzieci do prywatnej szkoły Te Vizja Okopowa, gdzie angielski jest na bardzo wysokim poziomie. A to widać już po tym jak wiele się nauczyły.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”