ból kolana







Rafik
Zaawansowany użytkownik
Posty: 156
Rejestracja: 22 maja 2020, 14:21

Re: ból kolana

Post autor: Rafik » 16 wrz 2020, 13:20

Z różnego rodzaju bólem nóg na co dzień zmagać się muszą osoby starsze. Mój dziadek ostatnio też zaczął się na takie dolegliwości uskarżać. Nie miałem pojęcia jak mogę pomóc i co może być tego przyczyną. Zacząłem więc szukać jakichś informacji w sieci. Na https://wykwalifikowanaopiekunka.pl/cho ... starszych/ znalazłem bardzo pomocny mi materiał poradnikowy. Już zapisałem babcię do lekarza.



daniel36Wilk12
Zaawansowany użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 11 maja 2020, 17:25

Re: ból kolana

Post autor: daniel36Wilk12 » 27 sty 2021, 10:45

Niestety czasy przyszły jakie przyszły i jesteśmy w większości przypadków kupować przez internet. Dla mnie ta forma zakupów jest o wiele wygodniejsza i szybsza. Ostatnio również musiałam skorzystać z teleporady ale to już powiem było dziwne. Dlatego polecam sklep w którym możemy kupić różne akcesoria medyczne i nie tylko. Ja osobiście zamówiłam Model mózgu człowieka i jestem bardzo zadowolona z zakupów. Wy macie swoje ulubione sklepy czy wolicie jednak robić stacjonarnie zakupy.



Javier
Posty: 5
Rejestracja: 02 paź 2020, 13:56

Re: ból kolana

Post autor: Javier » 23 lut 2021, 16:40

Mi suplement z kolagenem uratował kolano. Są różne opinie odnośnie stosowania kolagenu, jedne mówią, że organizm zużywa go bardzo szybko i że to strata pieniędzy, inne natomiast, że jest to bardzo skuteczny produkt. Ja osobiście należę do tych drugich, ponieważ tak jak wspomniałem uratował mi kolano. Polecam ten preparat https://mojasilaruchu.pl/produkty/doppe ... 1-000-plus ma fajny skład bez zbędnych dodatków, a co najważniejsze działa. Pozdrawiam 🙂



piłkarz42
Posty: 8
Rejestracja: 03 cze 2021, 21:42

Re: ból kolana

Post autor: piłkarz42 » 25 lip 2021, 13:33

Ze swojej strony polecam zaufany ośrodek jakim jest www.rehabilitacje.org. Można na nich polegać . Profesjonalna opieka oraz skuteczne zabiegi, które zaskoczą Was już po 1szych wizytach :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”