Własny biznes

ODPOWIEDZ
sopos
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2019, 15:35

Re: Własny biznes

Post autor: sopos » 23 gru 2019, 15:41

Cześć, prowadzę własny biznes i zastanawiam się nad tym jak najlepiej jest zadbać o bhp w zakładzie, macie jakieś porady? Czytałem ostatnio na ten temat na https://czas.tygodnik.pl/pl/639_materia ... pracy.html i wydaje się to być dość ciekawe, co sądzicie na ten temat?



patrycja.kowal96
Posty: 4
Rejestracja: 27 gru 2019, 21:12

Re: Własny biznes

Post autor: patrycja.kowal96 » 27 gru 2019, 21:15

trzeba zobaczyć czy może w jakichś budżetach się nie łapiesz, może dostaniesz dotację?



orie.batz
Posty: 4
Rejestracja: 30 gru 2019, 16:17

Re: Własny biznes

Post autor: orie.batz » 30 gru 2019, 16:29

Trzeba mieć dobry pomysł i odpowiednio go wdrożyć, aby przyjął się na rynku i przebił przez działającą już konkurencję.



tandrys
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1701
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:27
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Własny biznes

Post autor: tandrys » 30 gru 2019, 20:34

A co powiecie o franczyzie? Z tego co czytam na blogach i portalach branżowych o biznesie sporo przedsiębiorców idzie własnie w taką formę biznesu. Znalazłem nawet katalog franczyz gdzie jest ponad 500 franczyz w jednym miejscu więc wyszukanie tej która najbardziej mnie interesuje nie stanowi problemu tylko kluczowe pytanie czy naprawdę warto? Jezeli już to czym szczególnie kierować się przy wyborze?



zofialipska
Zaawansowany użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 13 lis 2019, 12:44

Re: Własny biznes

Post autor: zofialipska » 31 gru 2019, 10:55

Własna dirma to nie jest łatwy "kawałek chleba", jednak jak dla mnie nie ma porównania z pracą dla kogoś. Ja jestem na początku swojej drogi jako przedsiębiorca. Od kilku miesięcy działam w branży spożywczej sprzedając opakowania, pojemniki i thermoboxy z EPP. Pomimo krótkiego stażu i wielkiego wysiłku jaki wkładam z firmę każdego dnia, na etat bym nie wróciła. Powodzenia i wytrwałosci dla każdego, kto ma odwagę wziąć biznes w swoje ręce.



Zenek0866
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2020, 20:23

Re: Własny biznes

Post autor: Zenek0866 » 03 sty 2020, 20:31

Bardzo dużo osób prowadzi firmy, ale nie pamiętają o bezpieczeństwie i zasadach bhp. Na stronie https://onefire.pl/o-nas/ znajdziecie firmę, która zajmuje się przeglądami systemów przeciwpożarowych. Warto zapoznać się z ich ofertą, ponieważ bezpieczeństwo w firmie to bardzo ważna kwestia.



Rollo
Posty: 4
Rejestracja: 09 sty 2020, 21:10

Re: Własny biznes

Post autor: Rollo » 10 sty 2020, 01:30

Jeśli mowa o bezpieczeństwie, to pamiętajmy, że w dobie wszechobecnych maili i transferów internetowych, dane w naszej firmy mogą być narażone na kradzież. Warto zainwestować w VPN, czyli szyfrowanie łącza i zabezpieczenie przesyłanych plików, tutaj https://www.tanivpn.pl/ więcej informacji na ten temat



ActionMan
Zaawansowany użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 09 paź 2019, 22:47

Re: Własny biznes

Post autor: ActionMan » 12 sty 2020, 12:42

Dużo jest tych tematów związanych z prowadzeniem własnego biznesu, dużo też kosztów, więc warto zwrócić uwagę na to co się kupuje, żeby ograniczyć koszty. Prowadząc taki biznes jak produkcja mebli, czy inny związany ze stolarstwem warto zajrzeć na stronę sklepu Maszyny Stolarskie, gdzie można w dużo lepszych cenach kupić używane prasy stolarskie, piły, wiertarki, grubościówki, frezarki, tokarki i mnóstwo innych akcesoriów i osprzętu związanego z pracami stolarskimi.



andrromeda
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2020, 11:03

Re: Własny biznes

Post autor: andrromeda » 13 sty 2020, 11:12

Bardzo mnie cieszy, że w Polsce jest tylu kreatywnych ludzi. Właśnie dzięki takim małym przedsiębiorcom to wszystko jakoś się kręci. Podziwiam - ja bałabym się skoczyć na tak głęboką i ryzykowną wodę.



arlie.padberg
Posty: 4
Rejestracja: 13 sty 2020, 12:30

Re: Własny biznes

Post autor: arlie.padberg » 13 sty 2020, 12:46

Własny biznes to duża odpowiedzialność, ale także spełnienie się w środowisku pracy i satysfakcja.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”