Własny biznes

ODPOWIEDZ
neporla
Zaawansowany użytkownik

Re: Własny biznes

Post autor: neporla » 14 wrz 2021, 13:01

Prowadząc własny biznes koniecznie trzeba dbać o jego nieustanny rozwój. Możliwości jest naprawdę sporo, jednak coraz więcej firm decyduje się na wykorzystywanie nowoczesnych technologii. W dark kitchen świetnie sprawdza się vicebot. To nic innego jak bot głosowy który pozwala na optymalizację nie tylko kosztów ale również czasu pracy całej obsługi lokalu.

lexa
Zaawansowany użytkownik
Podziękował: 1 raz

Post autor: lexa » 14 wrz 2021, 13:10

Ja jestem zadnia takiego, że każdy pomysł na biznes jest jak najbardziej ok. Ale wiadomo trzeba trochę włożyć tego wysiłku i rozkręcić go. Moja sister teraz otwarła też sklep odzieżowy i jakoś sobie radzi. Teraz w jednej hurtowni spodobała jej się męska odzież markowa i chce nawet poszerzyć swój sklep o ubrania dla panów.

malika
Zaawansowany użytkownik

Post autor: malika » 15 wrz 2021, 09:23

Jeśli chcecie korzystać z różnych dofinansowań, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://edoradca.pl/znamy-nastepce-prog ... zwoj-poir/ . Macie tam bowiem sporo cennych i praktycznych informacji, jeśli chodzi o następcę programu operacyjnego inteligentny rozwój. Poczytajcie sobie koniecznie na ten temat.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”