Nauka angielskiego.

codered
Posty: 4
Rejestracja: 01 kwie 2019, 11:34

Re: Nauka angielskiego.

Post autor: codered » 25 kwie 2019, 10:39

Moja koleżanka z Katowic ma własną szkółkę językową. Angielskiego na pewno też tam uczą.
Pamiętam, że zaczynała od jednoosobowej działalności, właściwie korepetycji - a teraz ma własny lokal, zatrudnia kilka osób i planuje dalszy rozwój firmy. Wspominała mi kiedyś, że to wszystko byłoby ciężkie do osiągnięcia gdyby nie pomoc w marketingu internetowym. Za radą Afterweb postawiła na pozycjonowanie lokalne, takie jak na https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/katowice/ opisują, co bardzo szybko przyniosło jej wielu nowych klientów. Teraz nauka języków jest bardzo popularna i niezbędna, wielu ludzi szuka takich szkółek.




vivon
Zaawansowany użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: 03 paź 2019, 10:06

Re: Nauka angielskiego.

Post autor: vivon » 12 lis 2019, 12:07

Metody są różne i na pewno każda z nich ma swoje plusy i minusy. Moim zdaniem najważniejszy jest czas, im wczesniej tym lepiej. Dlatego tak ważne było dla mnie to, by moje dziecko chodziło do przedszkola, gdzie te zajęcia z angielskiego odbywają się regularnie. Wybralismy prywatną placówkę Te Vizja na Wawrze w stolicy. Super oferta edukacyjna odpowiadająca naszym wymaganiom, rewelacyjna opieka, urozmaicony plan dnia.



jolka_z
Zaawansowany użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 15 paź 2019, 21:11

Re: Nauka angielskiego.

Post autor: jolka_z » 12 lis 2019, 12:11

Ja sama zaczełam się uczyć języka angielskiego dośc pozno i ja sama wiem ile trudności mi to przysparzało ;/ dlatego jeśli chodzi o mojego syna to postanowiłam zadbać o to znacznie wczesniej, już na etapie przedszkola. Zapisałam go do prywatnej placówki Te Vizja na Wawrze. Jest okej, uczy się codziennie, wszystko łapie mega szybko i jest wyraznie zainteresowany tematem więc efekty też są :)



kosia99
Zaawansowany użytkownik
Posty: 586
Rejestracja: 24 lut 2018, 22:36

Re: Nauka angielskiego.

Post autor: kosia99 » 19 gru 2019, 20:42

Widzę, że sporo z was poleca Te Vizję. Moja córka też się uczy w ich szkole, z tym że w placówce w Gdańsku. Po przedszkolu z Katowic i przeprowadzce do Gdańska, baliśmy się z mężem, że będzie mieć kłopot z przyswajaniem nauki. Dlatego postawiliśmy na dobrą szkołę, z ciekawą ofertą i pochlebnymi opiniami - już po miesiącu wiedzieliśmy, że to był dobry wybór, bo córka chętniej zaczęła się uczyć, nawet jest zapisana na jedno koło naukowe :) Jak widać, mają tam podejście do dzieciaków.



Awatar użytkownika
zella.grimes
Posty: 4
Rejestracja: 07 sty 2020, 12:49

Re: Nauka angielskiego.

Post autor: zella.grimes » 07 sty 2020, 12:59

Czy mając 50 lat jest sens uczyć się języka?



Darek51515
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2020, 08:57

Re: Nauka angielskiego.

Post autor: Darek51515 » 16 lip 2020, 09:01

Sporo osób zastanawia się czy zrobić kurs języka angielskiego. Według mnie jest to bardzo przydatne, więc warto wejść na stronę https://englishyes.pl/ i zapoznać się z ofertą tej firmy.






ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”