Zdrowie

ODPOWIEDZ
dzideqPL
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2021, 13:46

Re: Zdrowie

Post autor: dzideqPL » 16 lut 2021, 14:08

Co jak co, ale zdrowie jest akurat najważniejsze...
--------------------------------------------
biżuteria Sklep Elori.pl



bananana
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1685
Rejestracja: 17 sie 2020, 13:12
Podziękował: 1 raz

Re: Zdrowie

Post autor: bananana » 17 lut 2021, 09:57

Z reguły to chodzę na NFZ ale odkąd zaczęły się problemy z dostaniem się do specjalistów wolę korzystać z prywatnej opieki medycznej. A że koleżanka wspomniała mi ostatnio, że w CM Gamma na Żoliborzu w Warszawie mają świetnych specjalistów ortopedów i neurochirurgów to z chęcią korzystam z takiego rozwiązania. Jako prywatny szpital ortopedyczny zapewnia on kompleksową opiekę szerokiego grona specjalistów w zakresie leczenia i rehabilitacji układu ruchu. Także przynajmniej nie muszę niepotrzebnie biegać po mieście i szukać danych gabinetów



arietka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 214
Rejestracja: 30 lis 2018, 10:04

Re: Zdrowie

Post autor: arietka » 19 lut 2021, 08:46

Zdrowie zawsze stawiam na pierwszym miejscu i uważam, że także powinniście to robić. Nie tylko swoje zdrowie, także i zdrowie rodziny, przede wszystkim dziadków, bo pewnie Ci będą często mieli przeróżne choroby, mniejsze i większe dolegliwości, z którym trzeba sobie radzić. Bardzo pomocne mogą być tu proponowane przez firmę https://www.brandvital.eu/wypozyczalnia/aparaty-cpap/ aparaty tlenowe, urządzenia oddechowe. Możecie je wypożyczyć na ile będziecie tylko potrzebować.



olajankowska
Zaawansowany użytkownik
Posty: 93
Rejestracja: 20 sty 2021, 21:20

Re: Zdrowie

Post autor: olajankowska » 19 lut 2021, 13:38

Zdrowie jest najważniejsze, ale trzeba o nie dbać na bieżąco. Na pewno bardzo fajnym produktem są lampy solne , które mają mnóstwo pozytywnych właściwości, również pod względem zdrowotnym, gdyż dzięki nim można wspomagać się w leczeniu alergii, astmy, chorób układu oddechowego i układu krążenia. Działa także bardzo dobrze na nerwy oraz bezsenność.



Awatar użytkownika
amani07
Posty: 4
Rejestracja: 22 lut 2021, 11:52

Re: Zdrowie

Post autor: amani07 » 22 lut 2021, 11:54

Niektórzy z Was pytają jak zapobiec nowotworowi. Wydaje mi się, że trzeba się po prostu profilaktycznie badać. Co za tym idzie - badanie rezonansem magnetycznym w Warszawie to dobry pomysł http://tomma.com.pl/pracownia/rezonans- ... awa-wolska. Rezonans magnetyczny jest badaniem bezbolesnym. W zależności od badanego obszaru, procedura trwa średnio od 15 do 45 minut. Pewnym dyskomfortem jest przebywanie w pozycji nieruchomej, we wnętrzu aparatu skanującego, szczególnie dla osób dotkniętych klaustrofobią.



Grazka123
Posty: 18
Rejestracja: 03 lis 2020, 11:12

Re: Zdrowie

Post autor: Grazka123 » 22 lut 2021, 15:36

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego ja tylko jak zaczęłam mieć problemy ze słuchem to od razy postanowiłam zapisać się na badanie. Niestety bardzo długo trzeba czekać ale siostra poleciła mi https://www.geers.pl/ gdzie wykonują wstępne badania słuchu online dzięki czemu nie musiałam nawet wychodzić z domu. Jestem bardzo z nich zadowolona Poelcam



nocnykrolisalive
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1081
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:50

Re: Zdrowie

Post autor: nocnykrolisalive » 23 lut 2021, 12:44

Moim zdaniem, doskonały krem po radioterapii to Octenicare. Możecie poczytać o jego zastosowaniu na wiele różnorakich schorzeń na ich stronie Octenicare.pl. Polecam każdemu sprawdzić w wolnym czasie, bo zastosowań ma naprawdę wiele.



zollozollo
Zaawansowany użytkownik
Posty: 354
Rejestracja: 27 maja 2019, 14:39

Re: Zdrowie

Post autor: zollozollo » 01 mar 2021, 17:38

olajankowska pisze:
19 lut 2021, 13:38
Zdrowie jest najważniejsze, ale trzeba o nie dbać na bieżąco. Na pewno bardzo fajnym produktem są lampy solne , które mają mnóstwo pozytywnych właściwości, również pod względem zdrowotnym, gdyż dzięki nim można wspomagać się w leczeniu alergii, astmy, chorób układu oddechowego i układu krążenia. Działa także bardzo dobrze na nerwy oraz bezsenność.
Spróbuj przed snem tabletek Neurexan. Bardzo skuteczne, bez recepty i nie otumaniają.



baciak
Zaawansowany użytkownik
Posty: 606
Rejestracja: 29 gru 2017, 12:26

Re: Zdrowie

Post autor: baciak » 02 mar 2021, 09:25

To prawda, że florę jelitową można wesprzeć bardzo fajnym suplementem jakim jest https://mynarum.com/zestaw-power--gratis,65,91.html , ono łagodzi oraz ochrania nasze jelita i cały układ trawienny - tego środka używają już od kilku tysięcy lat :)



AndrzejGrupelo
Posty: 4
Rejestracja: 04 mar 2021, 10:08

Re: Zdrowie

Post autor: AndrzejGrupelo » 04 mar 2021, 10:09

Na pewno trzeba dbać o swoje zdrowie. Może jakaś fajna dieta?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”