5 najlepszych nowych filmów do obejrzenia w 2022 r.

stonoga07
Posty: 16
Rejestracja: 15 lip 2021, 10:18

5 najlepszych nowych filmów do obejrzenia w 2022 r.

Post autor: stonoga07 » 05 sie 2022, 13:34

Jeśli szukasz najlepszych nowych filmów do obejrzenia w tym roku, jesteś we właściwym miejscu. Niezależnie od tego, czy interesujesz się najnowszym thrillerem Adama Sandlera, czy thrillerem dla nastolatków, znajdziesz film, który zaspokoi Twoje gusta. Oto kilka, które z pewnością zrobią wrażenie. Poniżej wymieniono niektóre z naszych ulubionych:
Milczenie owiec

W najnowszej kontynuacji „Milczenia owiec” główni bohaterowie filmu wrócą do życia pokolenie później. „Milczenie owiec” zdobył Oscara za najlepszy scenariusz, a kontynuacja będzie następstwem tego sukcesu. Akcja ma się toczyć w 2022 roku, ale to, co dzieje się później, wciąż pozostaje tajemnicą. Film ma być piątym w serii, ale co przyniesie fanom?

Najnowszy sequel „Milczenia owiec” ma nową obsadę i reżysera, a wiele znajomych twarzy powraca. Film wyreżyserował Jonathan Demme, który ma imponujące osiągnięcia. Jego poprzednie prace to „Melvin i Howard”, „Coś dzikiego” i „Przestań robić sens”. Krążyły plotki, że Gene Hackman przygotowuje się do wyreżyserowania „Milczenia owiec 2022”, ale Orion wyciągnął wtyczkę.
Hotel Transylwania: Transformania

„Hotel Transylvania:Transformania” to amerykański film animowany komputerowo przygodowy z 2022 roku. Wyprodukowany przez Columbia Pictures i Sony Pictures Animation, film jest dystrybuowany przez Amazon Studios. Jest to kontynuacja „Hotel Transylvania 3: Summer Vacation” z udziałem Adama Sandlera, który zrezygnował z pierwszego filmu. Ale co by było, gdyby Sandler został obsadzony w nowym filmie? Czy byłby dobrze dopasowany?

Trzeci film z serii ma miejsce po premierze oryginalnego filmu w 1992 roku. Ten animowany film opowiada o gangu potworów, znanym jako Drac Pack, walczącym ze złym Draculą. Kiedy Drac Pack zostaje przekształcony w ludzką formę, nie mogą używać swoich mocy, ale wciąż mogą uratować Johnny'ego. W przeciwieństwie do poprzedniego filmu, Johnny cieszy się życiem jako potwór. Film śledzi zespół, który wspólnie pracuje nad odwróceniem procesu maszyny. Grupa jest jednak narażona na trwałe zmiany.


filmedy


Jordana Peele'a wszystko wszędzie i na raz

Możesz obejrzeć nowy film Jordana Peele'a „Wszystko wszędzie i wszystko na raz” za darmo online. Usługa przesyłania strumieniowego zapewni miesięczny bezpłatny okres próbny. Następnie możesz anulować przed końcem miesiąca. Jeśli jednak jesteś już członkiem, będziesz musiał zapłacić, aby utrzymać usługę. W przeciwnym razie możesz wypożyczyć lub kupić film w innej usłudze przesyłania strumieniowego. Jeśli jesteś fanem horrorów, ten film prawdopodobnie będzie na twojej drodze.

Ogłoszono dzisiaj, że „Us” Jordana Peele'a zostało wykorzystane do wyreżyserowania dwóch kolejnych sequeli. Reżyser „Us” Peele'a, Daniels, będzie również produkować wraz ze swoim partnerem produkcyjnym Jonathanem Wangiem. Daniels ma również umowę na reżyserię trzeciego sezonu uznanej komedii grozy. Film jest thrillerem naginającym gatunkowo, z wieloma filmowymi odniesieniami. Akcja filmu rozgrywa się również w równoległym wszechświecie, w którym żyją i pracują razem ludzie z różnych światów. W rzeczywistości film stał się światowym hitem.
355 . Ti Westa

Jeśli chcesz thrillera z akcją i intrygą, musisz sprawdzić The 355 Ti Westa. Wyreżyserowany przez Simona Kinberga i napisany wspólnie przez Theresę Rebeck, film opowiada o zespole agentów CIA, którzy muszą współpracować, aby odzyskać ściśle tajny broń. Jessica Chastain jest również producentem filmu. Premiera filmu zaplanowana jest na 7 stycznia przez Universal Pictures i TOHO.

Demografia 355 nie jest tak zróżnicowana jak jego poprzedniczka, a aktorka jest wyraźnie nie na miejscu w roli głównej. Pomimo olśniewającej kreacji w The Eyes of Tammy Faye, nie czuje się w tym filmie szpiegiem. I chociaż aktorstwo jest ogólnie solidne, istnieją pewne problemy z postacią Chastaina, które są co najmniej frustrujące.
Awatar Jamesa Camerona 2

Avatar 4 przesunął wydanie kontynuacji Avatar Jamesa Camerona do grudnia 2020 r., ale data ta została ponownie przesunięta. Pierwotnie kontynuacja miała się ukazać w grudniu 2020 r., ale Disney, firma będąca właścicielem Foxa, przesunęła datę premiery filmu na grudzień 2022 r. Ale dlaczego Avatar 2 jest opóźniony? Co się dzieje z produkcją?

Sequel „Avatara” rozpoczął się w 2017 roku i jest mieszanką akcji na żywo i motion capture. Obecnie jest ukończony w 95% i ukaże się w grudniu 2022 roku. Reżyser James Cameron pracował nad wszystkimi czterema filmami od czasu oryginału w 2010 roku.ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”