Zdalne zakupy - czy to się opłaca

ksawcia
Zaawansowany użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: 02 paź 2020, 15:38

Zdalne zakupy - czy to się opłaca

Post autor: ksawcia » 25 wrz 2021, 22:29

Według mnie zawsze, a według was?



jurecki
Zaawansowany użytkownik
Posty: 133
Rejestracja: 18 sty 2020, 16:14

Re: Zdalne zakupy - czy to się opłaca

Post autor: jurecki » 26 wrz 2021, 00:04

Mam prace mocno pochłaniająca mój czas, więc dla mnie ta aplikacja to dla mnie super sprawa. Wracając z pracy odpalam aplikację jokr https://www.jokr.com/?lang=pl, zamawiam co trzeba i zakupy mam jak wrócę do domu. Wybór mają spory, więc można zaopatrzyć się w to co każdy lubi, a cenowo też jest opłacalnie.



gaja
Zaawansowany użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: 20 lip 2020, 14:23

Re: Zdalne zakupy - czy to się opłaca

Post autor: gaja » 27 wrz 2021, 08:33

Jeśli szukasz sprzętu muzycznego wysokiej jakości i w naprawdę bardz dobrych cenach to polecam ci zajrzeć tutaj www.veramusic.pl T ulubiony internetowy sklep muzyczny mojego męża. Bardzo często zamawia tam nagłośnienie i nowe instrumenty. Oferta jest bardzo rozbudowana.



nocnykrolisalive
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1081
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:50

Re: Zdalne zakupy - czy to się opłaca

Post autor: nocnykrolisalive » 27 wrz 2021, 17:24

Moim zdaniem, zakupy online są dużo wygodniejsze i zabierają dużo mniej czasu. Ostatnio udało mi się znaleźć w sieci bardzo ciekawą księgarnie internetową, mianowicie https://www.taniaksiazka.pl/podrzutek-s ... 63489.html i stwierdziłam że zamówię tam parę książek dla moich dzieci oraz męża. Polecam wam tam zajrzeć coś tak ponieważ mają naprawdę bardzo duży wybór.



ashog
Zaawansowany użytkownik
Posty: 3628
Rejestracja: 16 mar 2021, 12:38

Re: Zdalne zakupy - czy to się opłaca

Post autor: ashog » 30 wrz 2021, 11:52

Jak najbardziej się opłaca. Sama niedawno właśnie kupiłam bezprzewodowy odkurzacz roomba i jestem nim po prostu zachwycona. Doskonale radzi sobie z zabrudzeniami i przede wszystkim jest cichy



kamilla36
Zaawansowany użytkownik
Posty: 204
Rejestracja: 27 mar 2021, 21:43

Re: Zdalne zakupy - czy to się opłaca

Post autor: kamilla36 » 30 wrz 2021, 13:58

Bardzo często w internecie można zrobić zakupy taniej niż stacjonarnie. Niekiedy jednak rzeczy, które nam przyjdą nas rozczarują. Dlatego w niektórych przypadkach lepiej zdecydować się na zakupy stacjonarne. Bardzo lubię odwiedzać sklep jula, tam zawsze wygrzebię coś fajnego. Widziałam, że jest on także w galerii handlowej Homepark w Targówku, więc warto na zakupy wybrać się właśnie tutaj.



kosia99
Zaawansowany użytkownik
Posty: 584
Rejestracja: 24 lut 2018, 22:36

Re: Zdalne zakupy - czy to się opłaca

Post autor: kosia99 » 05 paź 2021, 09:03

W sumie to różnie z tym bywa. Ja ostatnio sporo rzeczy kupiłam stacjonarnie, ale oczywiście pomógł mi w tym Internet, a dokładnie strona https://marketowe.pl/ na której znalazłam recenzje interesujących mnie produktów.



Awatar użytkownika
jena86
Posty: 4
Rejestracja: 05 paź 2021, 11:59

Re: Zdalne zakupy - czy to się opłaca

Post autor: jena86 » 05 paź 2021, 12:10

Może nie zawsze. Zależy skąd zamawiamy przesyłkę itd.



Awatar użytkownika
twhite
Posty: 4
Rejestracja: 08 paź 2021, 20:28

Re: Zdalne zakupy - czy to się opłaca

Post autor: twhite » 08 paź 2021, 20:31

Moim zdaniem opłaca się tylko i wyłącznie zamawianie rzeczy przez internet. Jest to przede wszystkim świetna możliwość dla osób, które nie mają czasu na chodzenie po galeriach handlowych. Do tego istnieje wiele stron, które oferują różne rabaty, osobiście najczęściej korzystam z tej duzerabaty.pl



forsycja
Zaawansowany użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 27 mar 2020, 17:47

Re: Zdalne zakupy - czy to się opłaca

Post autor: forsycja » 11 paź 2021, 16:24

Pewnie,że się opłaca,zakupy przez internet są szybkie i co najważniejsze wielu produktów nie dostaniemy nigdzie indziej,sklepy stacjonarne to przede wszystkim sieciówki,nie znajdziemy w nich oryginalnych,nietuzinkowych produktów, takich jak kosmetyki z dużą zawartością mleczka pszczelego https://www.apini.pl/produkty-pszczele/ ... agic-200ml
Jest to krem, który ma silne działanie odżywiające. Działa przeciwbakteryjnie i przeciwdrożdżakowo, dzięki czemu wspomaga procesy regeneracyjne i zabezpiecza skórę twarzy. Działa także nawilżająco oraz pobudza produkcję kolagenu – opóźnia to procesy starzenia się skóry i pomaga redukować zmiany skórne takie jak zmarszczki czy przebarwienia. Krem pszczeli doskonale nadaje się zatem zarówno dla skóry dojrzałej, jak i suchej czy wrażliwej.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”