Zwierzęta

Lftr3mm3
Posty: 4
Rejestracja: 03 mar 2024, 15:24

Re: Zwierzęta

Post autor: Lftr3mm3 » 04 mar 2024, 23:01

Czy ktoś z Was zamawiał fotelik samochodowy dla psa? Jakie strony polecacie z tego typu sprawdzonymi gadżetami? Koleżanka podpowiedziała mi,że tutaj https://fluffy-place.eu/ znajdę coś idealnego w tej kwestii. Czy ktoś z Was robił tam zakupy?



Lbbir5t4
Posty: 4
Rejestracja: 06 mar 2024, 00:03

Re: Zwierzęta

Post autor: Lbbir5t4 » 07 mar 2024, 11:59

chętnie dowiem się więcej opinii.



neporla
Zaawansowany użytkownik
Posty: 490
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:37

Re: Zwierzęta

Post autor: neporla » 12 mar 2024, 10:15

My mamy dwa pieski, które nie umieją do końca ze sobą żyć. Ja miałam psa i mój chłopak też ma psa. Wprowadziłam się do niego ze swoim i jest ciężko, aby pogodzić ich charaktery. Niby na początku się fajnie bawiły, ale później pojawiła się zazdrość i gryzienie na wzajem. Na https://animaly.io/uslugi/behawiorysta-dla-psa/lodz/ znalazłam behawiorystę u mnie w Łodzi. Mam zamiar się wybrać, bo chcemy je pogodzić i nauczyć ze sobą, że tak powiem współpracować. Oba psiaki są leciwe, ale wierzę, że uda się dobre nawyki wyrobić.



proszik83
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2024, 10:42

Re: Zwierzęta

Post autor: proszik83 » 12 mar 2024, 10:43

W stu procentach zgadzam się z moim przedmówcą. Widać, że jak najbardziej zna się na rzeczy i wie o czym pisze.
----------------------------
operacja plastyczna nosa



sylviasz
Zaawansowany użytkownik
Posty: 303
Rejestracja: 30 wrz 2019, 09:58

Re: Zwierzęta

Post autor: sylviasz » 20 mar 2024, 17:09

Każdy właściciel powinien zadbać przede wszystkim o to, by zapewnić swoim podopiecznym dostęp do opieki weterynaryjnej na wysokim poziomie. Jeśli chodzi o dobrą klinikę w Krakowie to od siebie polecam na pewno Arkę, którą znajdziecie przy ulicy Chłopskiej 2A. Placówka jest czynna przez całą dobę, można na miejscu wykonać badania diagnostyczne i obrazowe.



shasho
Zaawansowany użytkownik
Posty: 356
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:19
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Zwierzęta

Post autor: shasho » 26 mar 2024, 14:15

Od zawsze byłam miłośniczką zwierząt i miałam kanarka, kota, a teraz psa. Mój labrador to niezwykle grzeczne zwierzę, nawet się na niego nie da złościć. Ostatnio rozglądałam się za akcesoriami dla psów i zakupiłam swojemu labradorowi kilka zabawek do gryzienia i nowe legowisko dopasowane idealnie do jego wielkości. W sklepie internetowym https://beds4dogs.pl/kategoria-produktu ... rozmiar-l/ znalazłam te legowiska i zdecydowałam się na model w jasnoszarym kolorze z serii PLATINUM. Jest on wykonany z wysokiej jakości materiałów i świetną opcją jest możliwość personalizacji zamówienia w postaci napisu na legowisku, co mnie zachęciło do zakupu. Jestem bardzo zadowolona i teraz mogę spokojnie obserwować, jak Maks cieszy się z tego komfortowego legowiska z wydrukowanym jego imieniem.




Awatar użytkownika
velva62
Posty: 4
Rejestracja: 26 mar 2024, 14:45

Re: Zwierzęta

Post autor: velva62 » 26 mar 2024, 14:48

Czy ktoś z Was adoptował psiaka ze schroniska?



Awatar użytkownika
angelo.cartwright
Posty: 4
Rejestracja: 26 mar 2024, 17:14

Re: Zwierzęta

Post autor: angelo.cartwright » 26 mar 2024, 17:17

Czy ktoś z Was posiada pieska z alergią pokarmową?



Malyysz
Zaawansowany użytkownik
Posty: 417
Rejestracja: 17 sty 2020, 17:32

Re: Zwierzęta

Post autor: Malyysz » 22 kwie 2024, 00:49

Weterynarze często korzystają z różnych technik obrazowania, takich jak RTG, tomografia komputerowa czy ultrasonografia, aby zdiagnozować problemy zdrowotne u zwierząt. Dlatego weterynarz łódź , Safari to miejsce w którym znajdziemy pomoc i kompleksową diagnostykę naszego przypadku, to bardzo ważne w przypadku ludzi ale i zwierząt, bez dobrej diagnostyki, ciężko mówić bowiem o efektywnym leczeniu.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”