Pakowanie

jadwin2
Zaawansowany użytkownik
Posty: 58
Rejestracja: 06 sty 2021, 11:39

Pakowanie

Post autor: jadwin2 » 28 cze 2021, 16:50

W co najlepiej pakować różne przedmioty do wysyłki, aby były dobrze zabezpieczone?



Awatar użytkownika
deontae.schultz
Posty: 4
Rejestracja: 29 cze 2021, 09:54

Re: Pakowanie

Post autor: deontae.schultz » 29 cze 2021, 09:57

Do pakowania różnych przedmiotów często wykorzystuje się torebki strunowe, które są bardzo trwałe i wytrzymałe. Mają także różne rozmiary, od bardzo małych, do znacznie większych. Ich dużą zaletą jest zamykanie strunowe, które umożliwia przechowywanie najróżniejszych rzeczy oraz uniemożliwia ich wysypanie się. Dzięki temu zabezpieczymy przechowywane elementy przed kurzem czy wilgocią.



Awatar użytkownika
karli.sporer
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2021, 12:20

Re: Pakowanie

Post autor: karli.sporer » 02 lip 2021, 12:23

Warto także zawinąć przedmioty w stretch, aby cały pakunek był nieprzemakalny i nie dostała się do niego wilgoć czy kurz. Jeśli wysyłamy coś szklanego, delikatnego, dobrze wykorzystać też do pakowania folię bąbelkową.



Rafik
Zaawansowany użytkownik
Posty: 156
Rejestracja: 22 maja 2020, 14:21

Re: Pakowanie

Post autor: Rafik » 19 lip 2021, 16:41

Pakowanie produktów jest naprawdę ważną rzeczą. Koniecznie trzeba takie zabezpieczyć, by nie uszkodziły się podczas transportu. Mnie potrzebne były folie pakowe , więc zaczęłam szukać ich w sieci. Na szczęscie takich produktów jest sporo więc każdy może znaleźć to, co jest mu potrzebne.



neporla
Zaawansowany użytkownik
Posty: 490
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:37

Re: Pakowanie

Post autor: neporla » 30 lip 2021, 20:13

Podczas pakowania ważne jest odpowiednie zabezpieczenie paczki. Nie raz miałam skargi od klientów, że coś było niedokładnie zapakowane i od tamtej pory zwracam na to szczególną uwagę, i dodatkowo zmieniłam taśmę na nową. Aktualnie najlepszym wyborem są taśmy PP Solvent w ofercie Centrumpakowania. Korzystam od kilku miesięcy i nie miałam żadnej skargi, że paczka była uszkodzona.



ashog
Zaawansowany użytkownik
Posty: 3690
Rejestracja: 16 mar 2021, 12:38

Re: Pakowanie

Post autor: ashog » 20 wrz 2021, 23:15

Jakiś czas temu zdecydowałam się podjąć współpracę z bardzo dobrą firmą, która zajmuje się konfekcjonowaniem produktów. Jest nią http://perfectmeridian.pl/konfekcjonowanie-2/ , powiem wam, że z naprawdę wielkim zaangażowaniem podchodzą do zlecenia. Dodatkowo usługa jest zawsze wykonywana na czas co jest bardzo ważne.



biznesowy12
Zaawansowany użytkownik
Posty: 938
Rejestracja: 03 gru 2020, 23:32
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Pakowanie

Post autor: biznesowy12 » 11 paź 2021, 21:47

Ja polecam papier kredowy. Nie jest on może najmocniejszą opcją do pakowania, jednak idealnie sprawdza się do banderolowania paczek i produktów, a to nadal jedna z popularniejszych opcji. Dodatkowo taki papier może być użyty do reklamy i pakowania produktów takich jak worki na śmieci. Te osłonki, dzięki którym worki się nie rozwijają są wykonane właśnie z papieru kredowego podgumowanego.



Kaśkaa23
Zaawansowany użytkownik
Posty: 623
Rejestracja: 28 maja 2020, 12:46

Re: Pakowanie

Post autor: Kaśkaa23 » 21 paź 2021, 20:48

Pytanie tylko, w jakim kierunku Wy chcielibyście pójść z tym tematem. Wiem, że wiele osób dzisiaj planuje korzystanie ze wsparcia takich firm jak http://perfectmeridian.pl/pakowanie-przesylek/ i mnie to w ogóle nie dziwi. Chodzi w końcu o to, byście maksymalizowali swoje działania biznesowe, co jest kluczowe w dzisiejszym swiecie.


tekst sponsorowany

malika
Zaawansowany użytkownik
Posty: 470
Rejestracja: 17 lis 2020, 23:51

Re: Pakowanie

Post autor: malika » 08 lis 2021, 22:43

Jeśli chcecie usprawnić proces pakowania w swojej firmie, to na pewno na spokojnie warto sobie zerknąć tutaj https://corobotics.pl/zastosowania/pakowanie/ i poczytać. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji oraz propozycji, które mogą okazać się bardzo pomocne. Rozejrzyjcie się tam koniecznie.



Awatar użytkownika
wschoen
Posty: 2
Rejestracja: 03 mar 2022, 12:58

Re: Pakowanie

Post autor: wschoen » 03 mar 2022, 13:04

W branży e-commerce liczy się czas i precyzja. Proces pakowania produktów nie stanowi tu żadnego wyjątku. Pracownicy e-sklepów codziennie wysyłają dziesiątki, jeśli nie setki paczek, dlatego akcesoria do pakowania muszą umożliwiać sprawne przygotowanie przesyłki, w której produkty będą całkowicie bezpieczne.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”