rehabilitacja

moskwa
Zaawansowany użytkownik
Posty: 200
Rejestracja: 07 gru 2019, 15:46

Re: rehabilitacja

Post autor: moskwa » 08 lis 2021, 09:43

W Centrum Medycznym Damiana maja bardzo dobrych rehabilitantów i fizjoterapeutów. Ja tam chodzilam jakis czas temu na zabiegi bo mialam ogromne problemy z kregoslupem. Pomogło mi :) Moim zdaniem jesli cos nam dolega to warto nad tym pracowac, zeby moc po prostu normalnie funkcjonowac na codzien



kosia99
Zaawansowany użytkownik
Posty: 586
Rejestracja: 24 lut 2018, 22:36

Re: rehabilitacja

Post autor: kosia99 » 22 lis 2021, 08:46

Szcerze mówiąc, to uważam że nie ma na co czekać. Im wcześniej umowicie się na konsultację lekarską tym lepiej. Ze swojej strony mogę wam polecić tego ortopedę - https://cmp.med.pl/cmp-lomianki/ortopeda/ Zdecydowanie najlepsza placówka. Nie bez powodu cieszy się tak dobrą opinią wśród pacjentów.



eli3
Zaawansowany użytkownik
Posty: 237
Rejestracja: 24 maja 2018, 18:39

Re: rehabilitacja

Post autor: eli3 » 30 lis 2021, 13:23

Rehabilitacja jest bardzo ważna i potrzebna. Wszystko zależy od rodzaju problemu. Ja sobie nie dawałam rady z kręgosłupem. Najpierw korzystałam z rehabilitacji na NFZ, a potem i tak jeszcze prywatnie chodziłam nie raz. Jednym z zabiegów była magnetoterapia, chodzi o zmienne pole magnetyczne niskich częstotliwości. Takie właśnie ma działanie lecznicze, przeciwbólowe przede wszystkim. Od fizjoterapeuty dowiedziałam się o Biomag, że mają też urządzenia do samodzielnego stosowania w domu. Długo się nie zastanawiałam nad zakupem tyle, że na raty bo trochę kosztuje. Ale poprawa komfortu codziennego funkcjonowania nie do opisania, ogromna ulga w bólu. Obsługa jest bardzo prosta, każdy sobie poradzi. Z resztą też szkolą, zawsze można liczyć na pomoc jak coś.



kranik
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1485
Rejestracja: 21 lip 2018, 12:38

Re: rehabilitacja

Post autor: kranik » 01 gru 2021, 09:39

A może są tutaj jakieś osoby, które prowadzą własne gabinety rehabilitacji i fizjoterapii? Jeśli tak, to w jaki sposób jest u Was prowadzona dokumentacja fizjoterapeutyczna? Preferujecie wersję elektroniczną czy papierową takiej dokumentacji? Ja zdecydowanie jestem zwolenniczką wersji elektronicznej. Prowadzenie dokumentacji w takiej formie pozwala zaoszczędzić czas i wiele miejsca.



biznesowy12
Zaawansowany użytkownik
Posty: 938
Rejestracja: 03 gru 2020, 23:32
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: rehabilitacja

Post autor: biznesowy12 » 29 gru 2021, 18:53

Rehabilitacja dzieci w Gdańsku jest bardzo skuteczna. Mój syn korzystał z pomocy w centrum spine. Panie są bardzo miłe i znają się na swojej pracy. Widać, że są doświadczone, a do tego mają świetne podejście dla dzieci.



voga
Zaawansowany użytkownik
Posty: 667
Rejestracja: 04 lut 2021, 21:18

Re: rehabilitacja

Post autor: voga » 30 gru 2021, 11:30

Rehabilitacja często przynosi ulgę. Ja po wypadku miałam problem z bólem kręgosłupa i zdecydowałam się skorzystać z rehabilitacji http://rehapro.com.pl Dobrze, że podjęłam taka decyzję, bo pomoc okazała się niezwykle skuteczna. Rehabilitanci to doświadczeni fachowcy.



elabarbara
Zaawansowany użytkownik
Posty: 990
Rejestracja: 05 mar 2018, 16:12

Re: rehabilitacja

Post autor: elabarbara » 27 kwie 2022, 19:54

W mojej ocenie nie znajdziecie lepszej rehabilitacji nigdzie indziej, niżeli w warszawskiej placówce Centrum Medycznego Gamma. Posiadają znakomitą klinikę ortopedyczną. Poza tym na Żoliborzu, przy ulicy Broniewskiego posiadają własny szpital. Dodatkowo bezproblemowo przejdziecie u nich rehabilitację. Moim zdaniem warto chociażby przejrzeć ichniejszą ofertę, bo jest tego warta.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”