prawnik

skren
Posty: 8
Rejestracja: 26 maja 2021, 15:49

Re: prawnik

Post autor: skren » 26 maja 2021, 16:03

Cześć, potrzebny mi prawnik który będzie w stanie mi doradzić i pomóc w zakresie umowy kredytowej. Na https://www.kancelariasobota.pl/uniewaz ... ie-oplaca/ czytałem wiele na ten temat, myślicie, że skorzystanie z tej kancelarii to będzie dobry pomysł? Z góry dzięki za pomoc



Awatar użytkownika
nnolans2
Posty: 4
Rejestracja: 25 cze 2021, 10:17

Re: prawnik

Post autor: nnolans2 » 25 cze 2021, 10:20

Szukam właśnie biura, które świadczy usługi w zakresie obsługi prawnej firm. Szczególnie zależy mi na wsparciu w obszarze prawa handlowego i gospodarczego, z uwzględnieniem prawa spółek, prawa bankowego i finansowego oraz ochrony danych osobowych. W tym także na opiniowaniu zawieranych umów oraz informowaniu o zmianach w prawie. Korzystacie może z takich usług w swoich firmach?



lexa
Zaawansowany użytkownik
Posty: 763
Rejestracja: 18 sie 2019, 08:41
Podziękował: 1 raz

Re: prawnik

Post autor: lexa » 26 cze 2021, 15:43

Jak szukacie za to prawników, którzy mają szeroką wiedzę i doświadczenie w prawie finansowym. Takich, którzy pomogą wam anulować długi lub chociaż je zmniejszyć, to tutaj możecie zgłosić się do kancelarii Eurolege . Oni są naprawdę niezawodni i chętnie wam pomogą niezależnie od sytuacji.



koloss3
Zaawansowany użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: 11 lip 2019, 13:40

Re: prawnik

Post autor: koloss3 » 28 cze 2021, 00:45

Dobry prawnik jest często pomocy w kwestiach bardzo złożonych. Niekiedy jednak potrzebujemy nakierowania, a wówczas wystarczy, że pójdziemy w stronę wsparcia bardziej okazjonalnego. Dlatego porady prawne online są tutaj dobrym pomysłem i rozwiązaniem, które warto rozważyć w Twoim przypadku.



malika
Zaawansowany użytkownik
Posty: 450
Rejestracja: 17 lis 2020, 23:51

Re: prawnik

Post autor: malika » 15 lip 2021, 13:37

Na tej stronie https://www.radcawysocki.pl/ macie również namiar na prawnika, który świadczy kompleksowy zakres usług. Uważam, że warto przede wszystkim stawiać na profesjonalistów, którzy są w stanie pomóc praktycznie w każdej sytuacji. Należy jednak zawsze sprawdzić czy dany prawnik specjalizuje się w danym temacie czy też nie.



sanga
Posty: 4
Rejestracja: 15 lip 2021, 16:59

Re: prawnik

Post autor: sanga » 15 lip 2021, 17:04

kojarzycie dobrego prawnika w Krakowie?



acta
Posty: 4
Rejestracja: 18 sie 2021, 14:57

Re: prawnik

Post autor: acta » 18 sie 2021, 15:24

Cześć, na https://adwokatblonski.pl/adwokat-praga ... dzialanie/ znalazłem ostatnio dobrego prawnika i zastanawiam się czy nie skorzystać z jego usług. Mam problem z długami i nie wiem już do kogo się udać, może mi coś doradzicie jeszcze?



winka02
Zaawansowany użytkownik
Posty: 140
Rejestracja: 22 lut 2018, 13:08

Re: prawnik

Post autor: winka02 » 25 sie 2021, 22:34

Prawnik zdecydowanie będzie potrzebny osobom, które mają kredyt we frankach. Bez takiej profesjonalnej pomocy trudno będzie dochodzić swoich roszczeń wobec banku. Ja mam jak najlepsze zdanie o https://cleverstep.pl/ i bardzo sobie cenię współpracę z nimi. Znają problemy frankowiczów i wiedzą jak pomóc. Jakie rozwiązanie w danej sytuacji będzie najbardziej odpowiednie.



bananana
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1669
Rejestracja: 17 sie 2020, 13:12
Podziękował: 1 raz

Re: prawnik

Post autor: bananana » 26 sie 2021, 18:50

Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz od takiej kancelarii. Jeżeli zależy Ci np. na odzyskaniu pieniędzy które zabrał Ci komornik, to najlepszym wyborem będzie zgłoszenie się do Eurolege.pl. Moim zdaniem, nie ma lepszych specjalistów na rynku. U nich możesz liczyć na pełne zaangażowanie, a także wsparcie czy merytoryczne porady.



alba
Zaawansowany użytkownik
Posty: 389
Rejestracja: 05 mar 2020, 12:04

Re: prawnik

Post autor: alba » 13 wrz 2021, 08:49

Skoro mieszkasz w Tychach to pewnie możesz wziąć też pod uwagę prawnika z Katowic :)
Zerknij sobie tutaj, gdzie szukać pomocy, jeżeli szukasz prawnika dla firmy.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”