Pożyczka

menia
Zaawansowany użytkownik
Posty: 82
Rejestracja: 28 sty 2020, 12:42

Pożyczka

Post autor: menia » 24 mar 2021, 10:44

Braliście może niedawno pożyczkę i jesteście w stanie doradzić mi z której z nich skorzystać? Jest masa ofert w sieci i trudno powiedzieć która jest najlepsza



crista
Zaawansowany użytkownik
Posty: 272
Rejestracja: 05 lut 2017, 21:18

Re: Pożyczka

Post autor: crista » 29 mar 2021, 10:22

Ja brałam pożyczkę za pośrednictwem platformy saverium https://www.saverium.pl/artykuly/pozycz ... -miesiace/ , teraz bardzo popularne są pożyczki na 60dni, śmiało możesz skorzystać



Awatar użytkownika
naomie.mills
Posty: 4
Rejestracja: 29 mar 2021, 11:46

Re: Pożyczka

Post autor: naomie.mills » 29 mar 2021, 11:50

Trzeba dobrze zapoznać się z warunkami zaciągnięcia takiej pożyczki.



goodna
Zaawansowany użytkownik
Posty: 269
Rejestracja: 21 lut 2019, 14:08

Re: Pożyczka

Post autor: goodna » 31 mar 2021, 11:04

Ja tam jestem zdania, że nie ma to jak naturalne pożyczanie, przemyślane i bezpieczne. Dlatego sięgam po takie https://biurokredytowe.warszawa.pl/aktu ... o-wziecie/ wpisy, zanim w ogóle podejmę się jakiegoś pożyczania. Po prostu, wierzę, że w ten sposób łatwo uda mi się bezpiecznie pożyczać.



moskwa
Zaawansowany użytkownik
Posty: 203
Rejestracja: 07 gru 2019, 15:46

Re: Pożyczka

Post autor: moskwa » 12 kwie 2021, 07:28

Mnóstwo osób teraz bierze pożyczki i w sumie nie ma się co dziwić. Dobre i szybkie rozwiązanie jak potrzebna nam kasa na już. Jeszcze jak na dobrych warunkach, to już w ogóle bajka :) Wiecie, że jest coś takiego jak prolongata? Gdyby ktoś miał jakiekolwiek problemy ze spłacaniem, to warto skorzystać prolongata kredytu definicja . Lepiej tak, niż wpaść w pętle długów lub zostać wpisanym do rejestru dłużników.



Awatar użytkownika
kozey.declan
Posty: 4
Rejestracja: 12 kwie 2021, 10:55

Re: Pożyczka

Post autor: kozey.declan » 12 kwie 2021, 11:00

Na pewno trzeba być ostrożnym przy braniu pożyczek, bo nie każda oferta jest korzystna.



grzegorzpik
Zaawansowany użytkownik
Posty: 89
Rejestracja: 09 wrz 2020, 11:16
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Pożyczka

Post autor: grzegorzpik » 12 kwie 2021, 23:46

Czasami są sytuacje, które wymagają od nas wzięcie kredytu. Zanim jednak podejmiecie decyzje sprawdźcie jaki jest ostateczny koszt kredytu i czy nie ma ukrytych kosztów, które mogą całkowicie zmienić wasze zobowiązanie na niekorzyść. Na pewno podstawową definicją, z którą warto się zapoznać jest co to jest rrso i co wchodzi w jego skład.



Kwiatkowsky
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1221
Rejestracja: 14 gru 2018, 14:19

Re: Pożyczka

Post autor: Kwiatkowsky » 14 kwie 2021, 20:01

Jak poszukujesz pożyczki to w banku może być ciężko bo życzą sobie mnóstwo dokumentów i dokładnie sprawdzają BIK. Oczywiście nie jesteś na spalonej pozycji bo możesz pożyczyć równie wysokie kwoty. Mam na myśli pożyczki pozabankowe oraz prywatne OLX bo jest tego sporo i na pewno znajdziesz coś pod siebie.



jurka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 188
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:01

Re: Pożyczka

Post autor: jurka » 14 kwie 2021, 20:10

Ofert masz rację jest dużo, także ciężko jest się samemu na coś zdecydować. Tym bardziej jak się na tym nie znamy. Dlatego może zrób jak moja siostra, czyli zgłoś się do doradca kredytowy Warszawa . On dobierze dla Ciebie taką ofertę która będzie najbardziej dopasowana pod Twoje możliwości.



Halsey
Zaawansowany użytkownik
Posty: 554
Rejestracja: 30 cze 2018, 14:39

Re: Pożyczka

Post autor: Halsey » 18 kwie 2021, 12:26

Nie tak dawno udało mi się właśnie spłacić pożyczkę bez BIK https://biliti.pl/oferta/pozyczka-bez-bik/ ale już zaczynam planować kolejny remont, zatem znów będę musiała zaciągnąć pożyczkę, bo same zarobki niestety nie wystarczą. Dzięki pożyczkom udało mi się wiele w domu zrobić.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”