Dla samochodu

Temio49
Zaawansowany użytkownik
Posty: 231
Rejestracja: 24 sty 2019, 16:37

Dla samochodu

Post autor: Temio49 » 22 mar 2021, 18:20

Możecie mi polecić jakieś szybko działające i sprawdzone quick detailery? Chciałbym szybko poprawić wygląd karoserii, ale nie za bardzo mam czas na długotrwałe polerowanie.





kranik
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1485
Rejestracja: 21 lip 2018, 12:38

Re: Dla samochodu

Post autor: kranik » 03 kwie 2021, 13:44

A skoro już mowa o różnych rzeczach do samochodu, to gdzie zazwyczaj zaopatrujecie się w nowe wycieraczki do szyb w Waszych autach? Mi ostatnio były potrzebne nowe wycieraczki do ford mondeo mk4 i udało mi się takie znaleźć w sklepie internetowym e-wycieraczki.pl. Wydaje mi się, że ceny w tym sklepie są naprawdę wyjątkowo atrakcyjne, więc jeśli jeszcze nie macie swoich ulubionych miejsc, w których robicie takie zakupy, to polecam tam zajrzeć ;)



jacek_col
Posty: 4
Rejestracja: 03 kwie 2021, 19:33

Re: Dla samochodu

Post autor: jacek_col » 03 kwie 2021, 19:34

Ja kupiłem cały zestaw, żeby od wiosny zadbać o wygląd samochodu



hylia7044
Zaawansowany użytkownik
Posty: 132
Rejestracja: 13 paź 2021, 11:48

Re: Dla samochodu

Post autor: hylia7044 » 15 paź 2021, 20:31

Dla samochodu wycieraczki ja znalazłam na stronie wycieraczki szkieletowe Daewoo Wy też na pewno tam znajdziecie pasujące do waszego modelu auta wycieraczki. Wystarczy sprawdzić i zapoznać się z cała ich ofertą. Polecam.



zbigniew222121
Zaawansowany użytkownik
Posty: 153
Rejestracja: 17 lip 2019, 09:58

Re: Dla samochodu

Post autor: zbigniew222121 » 18 paź 2021, 11:13

Różne rodzaje wycieraczek do samochodu mozesz zakupić na stronie pióra wycieraczek Bosch ja polecam ich stronę bo mają naprawdę dobre ceny a wycieraczki które mają w ofercie są naprawdę super jakości i możesz znaleźć sporo producentów w różnych cenach. Zobacz na stronę, a w razie pytań możesz dzwonić na ifnolinie.



Awatar użytkownika
kelley.weber
Posty: 4
Rejestracja: 22 lut 2022, 08:39

Re: Dla samochodu

Post autor: kelley.weber » 22 lut 2022, 09:19

Jeżeli chcesz postawić na długotrwały efekt dobrego wyglądu twojego samochodu to żadne szybkie sposoby nie są opłacalne. Moim zdaniem najlepsze będzie polerowanie lakieru. Sam kilka lat temu zdecydowałem się na taki zabieg, a auto wyglądało bez zarzutu. Teraz przydałaby się jednak jakaś poprawka, więc szukam kogoś kto oferuje taką usługę. Co sądzicie o https://dabcar.pl/polerowanie-lakieru/ ? Widzę, że mają ciekawą ofertę i przystępny czas wykonania. Jak oceniacie efekty?



Awatar użytkownika
hquigley
Posty: 4
Rejestracja: 22 lut 2022, 11:17

Re: Dla samochodu

Post autor: hquigley » 22 lut 2022, 11:22

Oprócz zadbania o wygląd samochodu trzeba zawsze mieć sprawdzoną pomoc drogową, szczególnie jeżeli planujemy jakąś ważną podróż na wakacje lub w celach biznesowych. Ja polecam na przykład firmę, którą znalazłam na stronie internetowej https://wal-car.pl/ i z której usług jestem naprawdę zadowolona. Oferują oni między innymi lawetę w Częstochowie, ale również innego rodzaju pomoc drogową. Myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą. Pozdrawiam! :D



Calineczka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1401
Rejestracja: 16 gru 2018, 15:00

Re: Dla samochodu

Post autor: Calineczka » 23 lut 2022, 18:23

Jak najbardziej kiedy zależy nam na samochodzie to również fajnie jest co nieco wiedzieć na tematy związane z ich użytkowaniem. Całkiem niedawno czytałam także na stronie https://magazynvip.pl/jak-przygotowac-s ... wym-autem/ jak wygląda sprawa związana z wyjazdem na wycieczkę zbytkowym samochodem.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”