Wypożyczalnia samochodów luksusowych

sama
Zaawansowany użytkownik
Posty: 260
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:16

Re: Wypożyczalnia samochodów luksusowych

Post autor: sama » 29 lis 2020, 09:58

Jeśli decydujemy się na wynajęcie takiego samochodu, to musimy myśleć o tym, żeby go gdzieś bezpiecznie zostawić, np.: przy przelocie do innego miasta. Pamiętajmy o tym, bo jednak konsekwencje mogą być spore. Nie jesteśmy w stanie czasami po prostu przewidzieć różnych sytuacji. Dlatego ja mówię, że w Krakowie warto balice lotnisko parking sprawdzić.



Masso
Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2021, 09:40

Re: Wypożyczalnia samochodów luksusowych

Post autor: Masso » 04 sty 2021, 09:43

Ja się dopiero niedawno dowiedziałem, że jest możliwy wynajem aut sportowych kiedy trafiłem na firmę Lendly w internecie. Pracuje w studiu nagraniowym i musieliśmy wynająć jakieś lepsze auto do reklamy :)



Olka_867
Zaawansowany użytkownik
Posty: 60
Rejestracja: 14 gru 2020, 09:16

Re: Wypożyczalnia samochodów luksusowych

Post autor: Olka_867 » 18 sty 2021, 12:01

Ja mogę polecić wypożyczalnię samochodów osobowych i dostawczych https://omt-wypozyczalnia-samochodow.pl/ :) Mają w swojej flocie idealne pojazdy na co dzień czy na różnej okazje. Do tego z pełnym ubezpieczeniem i możliwością podstawienia czy zwrotu samochodu ze wcześniej wyznaczonego miejsca.



Awatar użytkownika
lupeupton
Posty: 4
Rejestracja: 21 sty 2021, 14:00

Re: Wypożyczalnia samochodów luksusowych

Post autor: lupeupton » 21 sty 2021, 14:04

Jaka jest cena wynajmu takiego samochodu?



jagoda25
Zaawansowany użytkownik
Posty: 91
Rejestracja: 25 wrz 2018, 07:45

Re: Wypożyczalnia samochodów luksusowych

Post autor: jagoda25 » 02 lut 2021, 10:27

Jeśli chodzi o luksusowe to nie wiem. Ale takie "normalne" auto możesz wypożyczyć bardzo tanio. Jest na rynku wypożyczalnia, gdzie ceny zaczynają się od 49 zł za dobę. Tu ich znajdziesz https://beep.rent/ . Możesz skorzystać niezależnie od tego, gdzie jesteś. Ich auta, które wypożyczają w ramach carsharingu, są w niemal całej Polsce. Wszystkie formalności załatwisz na stronie.



lexa
Zaawansowany użytkownik
Posty: 779
Rejestracja: 18 sie 2019, 08:41
Podziękował: 1 raz

Re: Wypożyczalnia samochodów luksusowych

Post autor: lexa » 01 mar 2021, 17:30

Jak was interesuje samochód na lotnisko Warszawa czy na wszelkie inne okoliczności to warto zgłosić się do firmy Car4Vip. To bardzo dobra, rzetelna i w pełni profesjonalna firma, która oferuje na dobrym poziomie samochody. U nich nawet możecie wynająć kierowcę.



elabarbara
Zaawansowany użytkownik
Posty: 998
Rejestracja: 05 mar 2018, 16:12

Re: Wypożyczalnia samochodów luksusowych

Post autor: elabarbara » 28 mar 2021, 03:49

Mieszkacie w Warszawie? Słyszeliście o Car 4 Vip? Nie? To czas to nadgonić. Wystarczy kliknąć w link: długoterminowy wynajem samochodów Warszawa, aby przenieść się na stronę renomowanej firmy w Warszawie, która w swojej ofercie ma bogatą ofertę aut do wypożyczenia na krótki i długi okres.



zollozollo
Zaawansowany użytkownik
Posty: 354
Rejestracja: 27 maja 2019, 14:39

Re: Wypożyczalnia samochodów luksusowych

Post autor: zollozollo » 01 kwie 2021, 17:23

Sprawdźcie ofertę wypożyczalni Ahaw z Olsztyna http://www.wynajemsamochodowolsztyn.pl Samochody luksusowe, kompaktowe, dostawcze, limuzyny na specjalne okazje z obsługą szoferską.



bananana
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1686
Rejestracja: 17 sie 2020, 13:12
Podziękował: 1 raz

Re: Wypożyczalnia samochodów luksusowych

Post autor: bananana » 24 maja 2021, 13:12

Mi bardzo podoba się oferta wypożyczalni aut luksusowych - Dyniewicz. Przede wszystkim jest duży wybór modeli, więc nie ma obaw, że będziecie musieli się zdecydować na samochód, który do Was nie pasuje lub będzie sprawiał problemy. Jak dla mnie świetna oferta.



Check
Posty: 4
Rejestracja: 01 cze 2021, 09:30

Re: Wypożyczalnia samochodów luksusowych

Post autor: Check » 09 cze 2021, 09:16

Dobrze, że jest tyle wypożyczalni, bo konkurencja zawsze działa korzystnie dla nas, klientów. Ja osobiście zawsze korzystam z oferty firmy https://carly.pl/ - mają najlepsze ceny jeśli chodzi o wynajem długoterminowy.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”