Czy dywan to dobry pomysł







ashog
Zaawansowany użytkownik
Posty: 3682
Rejestracja: 16 mar 2021, 12:38

Re: Czy dywan to dobry pomysł

Post autor: ashog » 25 lip 2021, 17:00

Oj tak bardzo dobry pomysł, ale lepiej samemu nie prać dywanu tylko oddać go do http://www.clis.pl/ . Cena za usługę jest niewielka.



bananana
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1686
Rejestracja: 17 sie 2020, 13:12
Podziękował: 1 raz

Re: Czy dywan to dobry pomysł

Post autor: bananana » 30 sie 2021, 18:40

Jeśli chodzi o moje podkłady zapału aranżacyjnego, to niestety są znikome, ponieważ nie potrafię aranżować wnętrz. Ostatnio jednak udało mi się zakupić dywan carpet decor w fantastycznym sklepie meblowym. Jeśli również szukacie ciekawych dekoracji w postaci dywanu, czy mebli, to warto zajrzeć do ich sklepu: esteliastyle.pl. Moim zdaniem posiadają świetną ofertę.



Kaśkaa23
Zaawansowany użytkownik
Posty: 623
Rejestracja: 28 maja 2020, 12:46

Re: Czy dywan to dobry pomysł

Post autor: Kaśkaa23 » 03 wrz 2021, 22:43

To już w dużej mierze zależy od konkretnej sytuacji. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście zajrzeli do https://www.coniveo.pl/dla-firm/wykladziny-kauczukowe i zorientowali się, w jaki sposób moglibyście wykorzystać takie wykładziny kauczukowe w Waszej firmie. To ważna rzecz, więc warto zainteresować się tym tematem.


tekst sponsorowany

nocnykrolisalive
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1081
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:50

Re: Czy dywan to dobry pomysł

Post autor: nocnykrolisalive » 12 wrz 2021, 15:50

To zależy w jakim pomieszczeniu miałby się ten dywan znajdować. Wiadomo, że do pokoju dziecka warto wybierać ciemniejsze kolory - to po pierwsze. Po drugie, pamiętaj, że dziecko może przez przypadek coś na niego wylać i wtedy będziesz się męczyła z nieschodzącą plamą. Jeśli faktycznie jesteś zdecydowana na dywan, to postaw na jakieś ciekawe kolory. Według mnie, idealnie sprawdzą się Dywany Pomarańczowe, ponieważ niesamowicie ożywią każde wnętrze i wprowadzą do niego nową energię.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”