Prostsza księgowość

melania8411
Zaawansowany użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 22 lip 2021, 16:02

Re: Prostsza księgowość

Post autor: melania8411 » 27 wrz 2021, 20:45

Akurat w takim temacie dokumentów i księgowości chciałbym polecić fajne i proste rozwiązane, którym jest księgowość online. Dzięki niej z każdego miejsca możemy załatwiać sprawy swojej firmy, które są konieczne. Możemy także np. wystawiać faktury. A wszystko to dzięki serwisowi https://wfirma.pl/mala-ksiegowosc-online Nie obawiajcie się, bo jeśli będziecie mieli kłopot to pomozecie zawsze liczyć na pomoc ekspertów, a cena takiej księgowości nie jest wysoka.



kamilla36
Zaawansowany użytkownik
Posty: 206
Rejestracja: 27 mar 2021, 21:43

Re: Prostsza księgowość

Post autor: kamilla36 » 29 wrz 2021, 16:23

melania8411 pisze:
27 wrz 2021, 20:45
Akurat w takim temacie dokumentów i księgowości chciałbym polecić fajne i proste rozwiązane, którym jest księgowość online. Dzięki niej z każdego miejsca możemy załatwiać sprawy swojej firmy, które są konieczne. Możemy także np. wystawiać faktury. A wszystko to dzięki serwisowi https://wfirma.pl/mala-ksiegowosc-online Nie obawiajcie się, bo jeśli będziecie mieli kłopot to pomozecie zawsze liczyć na pomoc ekspertów, a cena takiej księgowości nie jest wysoka.
Księgowość przez internet jak najbardziej jest bezpieczna, oczywiście o ile narzędzia z których się korzysta są odpowiednio zabezpieczone. Na tej wFirmie mają świetnie narzędzia do księgowości online dla biura rachunkowych, w pełni bezpieczne, zgodne z aktualnymi przepisami.



Awatar użytkownika
cole.jeffry
Posty: 4
Rejestracja: 30 wrz 2021, 14:28

Re: Prostsza księgowość

Post autor: cole.jeffry » 30 wrz 2021, 14:30

Świetny pomysł. Pozdrawiam! :D



mania89291
Zaawansowany użytkownik
Posty: 115
Rejestracja: 13 lut 2020, 07:13

Re: Prostsza księgowość

Post autor: mania89291 » 30 wrz 2021, 16:37

kamilla36 pisze:
29 wrz 2021, 16:23
melania8411 pisze:
27 wrz 2021, 20:45
Akurat w takim temacie dokumentów i księgowości chciałbym polecić fajne i proste rozwiązane, którym jest księgowość online. Dzięki niej z każdego miejsca możemy załatwiać sprawy swojej firmy, które są konieczne. Możemy także np. wystawiać faktury. A wszystko to dzięki serwisowi https://wfirma.pl/mala-ksiegowosc-online Nie obawiajcie się, bo jeśli będziecie mieli kłopot to pomozecie zawsze liczyć na pomoc ekspertów, a cena takiej księgowości nie jest wysoka.
Księgowość przez internet jak najbardziej jest bezpieczna, oczywiście o ile narzędzia z których się korzysta są odpowiednio zabezpieczone. Na tej wFirmie mają świetnie narzędzia do księgowości online dla biura rachunkowych, w pełni bezpieczne, zgodne z aktualnymi przepisami.
Musicie zdecydować się na samodzielną księgowość! Ja również planuję zdecydować się na nią, ponieważ słyszałam pozytywne opinie na ten temat i koniecznie muszę spróbować! Myślę, że skorzystam sobie z serwisu, który polecacie. Mnie zaskoczyło to, że jest to pierwsze miejsce, w którym można prowadzić kadry, wyliczać płace i rozliczać podatki i ubezpieczenia pracowników.




runran
Zaawansowany użytkownik
Posty: 184
Rejestracja: 26 cze 2019, 18:42

Re: Prostsza księgowość

Post autor: runran » 03 paź 2021, 19:50

Może dla kogoś kto zna się na księgowości to jest to dobre rozwiązanie. Lecz w moim przypadku to raczej nie do ogarnięcia będzie. Bo na przykład zastanawiam się nad tym wystawianiem faktur wewnętrznych we firmie. I tak szperając w internecie natrafiłam na tego linka mega tech dzięki któremu o wiele więcej na temat faktur mogłam dowiedzieć się.



Awatar użytkownika
gabe.raynor
Posty: 3
Rejestracja: 08 paź 2021, 13:11

Re: Prostsza księgowość

Post autor: gabe.raynor » 08 paź 2021, 13:13

A czy ktoś z Was korzystał z pomocy peofesjonalnego doradcy podatkowego z Katowic? Doradca podatkowy ma szerszy zakres działań niż księgowy. Jego zasadniczym celem jest działalność na rzecz interesów klienta. Doradca potrafi zinterpretować obowiązujące przepisy i oficjalne ustalenia. Współpraca ze specjalistą gwarantuje również bezpieczeństwo.



Calineczka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1419
Rejestracja: 16 gru 2018, 15:00

Re: Prostsza księgowość

Post autor: Calineczka » 23 paź 2021, 08:46

Akurat od tych kwestii ja mam księgową, ale żeby nie było to również jestem zdania, że ważną sprawą jest posiadanie odpowiedniej wiedzy o podatkach. Ja na pewno mogę zachęcić do przeczytania artykułu https://taxology.co/pl/co-to-jest-vat-oss/ gdzie właśnie ciekawie wyjaśniono sprawę podatku VAT OSS.



Samra
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2021, 09:45

Re: Prostsza księgowość

Post autor: Samra » 23 paź 2021, 09:46

Ja nawet z dobrym programem nie chciałbym tego robić samemu



llangosh
Posty: 4
Rejestracja: 23 paź 2021, 10:26

Re: Prostsza księgowość

Post autor: llangosh » 23 paź 2021, 10:31

Skorzystaj z różnych programów do księgowości.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”