Zdrowa żywność

Malyysz
Zaawansowany użytkownik
Posty: 413
Rejestracja: 17 sty 2020, 17:32

Re: Zdrowa żywność

Post autor: Malyysz » 27 maja 2021, 13:33

Sporo na temat zamienników cukru możecie poczytać tutaj - https://slodkie-zdrowie.pl/pl/44-zamienniki-cukru Zdrowa dieta to właśnie dieta uboga w cukry prosty. Teraz naprawdę coraz więcej osób zmaga się z cukrzycą, ponieważ cukier jest w wielu (jeśli nie we wszystkich) produktach przetworzonych, które jemy każdego dnia. Trzeba zwracać na to uwagę.



koloss3
Zaawansowany użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: 11 lip 2019, 13:40

Re: Zdrowa żywność

Post autor: koloss3 » 30 maja 2021, 22:07

Dbanie o swoje żywienie to podstawa dobrego życia. Warto zatem wiedzieć co i jak i przygotować, aby wszystko w tym temacie było jak najbardziej dopasowane i dobrane. Dlatego osoby zmagające się z problemami z cukrzycą powinny przede wszystkim wiedzieć czym jest indeks glikemiczny i jakie produkty mają go na niskim poziomie.



Kaśkaa23
Zaawansowany użytkownik
Posty: 623
Rejestracja: 28 maja 2020, 12:46

Re: Zdrowa żywność

Post autor: Kaśkaa23 » 31 maja 2021, 13:45

Normalna sprawa. Skoro dzisiaj faktycznie możecie samodzielnie zrobić aż tak wiele w kontekście swojego zdrowia, to dlaczego mielibyście z tego zrezygnować? Pamiętajcie, że chodzi głównie o Wasze samopoczucie i zabezpieczenie przed chorobami. Warto dokonać małych zmian, jak chociażby cukier zamienić na erytrytol kcal. To wpłynie na efekt końcowy, z którego na pewno będziecie zadowoleni.


tekst sponsorowany

Awatar użytkownika
delilah63
Posty: 4
Rejestracja: 04 cze 2021, 11:39

Re: Zdrowa żywność

Post autor: delilah63 » 04 cze 2021, 11:43

Warto także zapoznać się z informacjami dotyczącymi norm dziennego spożycia cukru dla kobiet i mężczyzn, które zawarte są w tym artykule https://urodaizdrowie.pl/ile-cukru-dzie ... i-mezczyzn. Cukry to węglowodany, czyli jedno z podstawowych źródeł energii w naszej diecie, jednak ich nadmiar może być szkodliwy dla naszego organizmu. Najlepiej w tej kwestii znaleźć swój złoty środek.



Awatar użytkownika
giuseppe.fahey
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2021, 15:48

Re: Zdrowa żywność

Post autor: giuseppe.fahey » 16 cze 2021, 15:51

Co sądzicie o żywności liofilizowanej? Myślałem, aby zamówić sobie kilka takich dań, ale zastanawiam się, czy mają one zachowane swoje walory smakowe. Na pewno jest to fajne rozwiązanie, jeśli chcemy zabrać ze sobą jakiś posiłek na wynos.



membo
Zaawansowany użytkownik
Posty: 396
Rejestracja: 11 lut 2019, 15:39

Re: Zdrowa żywność

Post autor: membo » 18 cze 2021, 23:03

Zdrowa żywność to podstawa, od niej zależy nasze samopoczucie i oczywiście stan zdrowia. Należy zadbać o odpowiednią porcję witamin i zamiast kupować suplementy lepiej zainwestować w wyciskarki do owoców albo warzyw i przygotowywać sobie w domu takie pełnowartościowe soczki.



ashog
Zaawansowany użytkownik
Posty: 3681
Rejestracja: 16 mar 2021, 12:38

Re: Zdrowa żywność

Post autor: ashog » 24 cze 2021, 17:24

Ja najczęściej właśnie zamawiam zdrowa żywność . Nie dość, że smakuje naprawdę dobrze to jeszcze czuję się po niej rewelacyjnie.



nocnykrolisalive
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1081
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:50

Re: Zdrowa żywność

Post autor: nocnykrolisalive » 27 cze 2021, 15:26

Jeżeli poszukujecie miejsca, w którym będziecie mogli zakupić wiele przydatnych rzeczy do domu, to zachęcam was do zajrzenia na stronę : https://www.bee.pl/11391-smoczki-uspoka ... dla-dzieci Sama nieraz tam zamawiałam środki czystości czy ciekawe produkty spożywcze. Według mnie, warto się zapoznać z ich ofertą, szczególnie, że teraz trwają na ich stronie niemałe promocje :) radzę się pospieszyć :)



voga
Zaawansowany użytkownik
Posty: 667
Rejestracja: 04 lut 2021, 21:18

Re: Zdrowa żywność

Post autor: voga » 30 cze 2021, 08:43

Najlepiej porównać sobie kilka ofert i mieć rozeznanie na rynku, które produkty są warte uwagi a które niekoniecznie. Z czasem będzie wam o wiele łatwiej - mówię wam. Ja ostatnio przekonałam się do sklepu Swojska Piwniczka i na pewno jeszcze nie raz zrobię tam zakupy.



Awatar użytkownika
grayce07
Posty: 4
Rejestracja: 30 cze 2021, 10:49

Re: Zdrowa żywność

Post autor: grayce07 » 30 cze 2021, 10:54

Warto się zdrowo odżywiać, bo ma to wpływ na nasze samopoczucie i wygląd.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”