Implanty zębowe?

pucio
Zaawansowany użytkownik
Posty: 201
Rejestracja: 25 maja 2019, 06:15

Re: Implanty zębowe?

Post autor: pucio » 07 paź 2020, 11:13

Implanty zębowe może to i jest jakieś rozwiązanie lecz nie każdego na to stać. Ja w każdym bądź razie zastanawiam się nad tym czy by nie zapisać się na wybielanie zębów. Szukałam dobrego gabinetu i tak trafiłam na klinikę Atelier Uśmiechu w Warszawie. Tam wybielają zęby przy pomocy takich nakładek poza tym stosowany przez nich innowacyjny system BlancOne daje spektakularne efekty, a do tego jest bezpieczny i nie powoduje nadwrażliwości.



zollozollo
Zaawansowany użytkownik
Posty: 355
Rejestracja: 27 maja 2019, 14:39

Re: Implanty zębowe?

Post autor: zollozollo » 19 paź 2020, 13:04

Każdy ma takie uzębienie na jakie go stać. Temat o implantach więc osoby, które tu wchodzą nie chcą niczego innego poza implantami. Dobre i stosunkowo niedrogie implanty wykonują w Piodencie w Wołominie i w Pruszkowie, zawsze można iść na wizytę i dopytać o cenę.



Tom Marvolo Riddle
Zaawansowany użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: 26 lut 2018, 11:10

Re: Implanty zębowe?

Post autor: Tom Marvolo Riddle » 23 paź 2020, 09:51

Pamiętajcie, że nawet o implanty zębowe wypadałoby odpowiednio dbać. Dobrze jest więc odwiedzić jakiś sklep stomatologiczny i zaopatrzyć się w odpowiednie artykuły, które ułatwiłyby dbanie o jamę ustną. ;)



grzegorzpik
Zaawansowany użytkownik
Posty: 89
Rejestracja: 09 wrz 2020, 11:16
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Implanty zębowe?

Post autor: grzegorzpik » 12 gru 2020, 12:56

Wybór odpowiednich implantów jest bardzo ważny, dlatego warto oddać się w ręce profesjonalistów w tym fachu. mplanty zębów kraków to gabinet bardzo doświadczonej Pani Stomatolog Świątkowskiej, która posiada nowoczesny gabinet i swoim pacjentom oferuje bardzo szeroką diagnostykę i indywidualizm podczas dobierania implantów. Dzięki medycynie estetycznej można poprawić swoje uzębienie i wypełnić braki.



pucio
Zaawansowany użytkownik
Posty: 201
Rejestracja: 25 maja 2019, 06:15

Re: Implanty zębowe?

Post autor: pucio » 24 sty 2021, 13:43

Implanty to jest zawsze jakieś rozwiązanie, lecz w pewnym wieku należy pomyśleć bardziej o protezie niż o implantach. To też staram się znaleźć jak najlepszego protetyka w naszym mieście. I dlatego też przeszukiwałam internet aby znaleźć kogoś polecanego. I tak między innymi tutaj https://dental4you.pl/uslugi/protezy/ znalazłam bardzo dobrej jakości usługi odnośnie protez.



Kaśkaa23
Zaawansowany użytkownik
Posty: 623
Rejestracja: 28 maja 2020, 12:46

Re: Implanty zębowe?

Post autor: Kaśkaa23 » 29 mar 2021, 10:57

Ja nie wyobrażam sobie sytuacji, w której mielibyście wstawiać sobie implanty w niesprawdzonych gabinecie. Przecież to bardzo ryzykowne. Najlepiej byłoby od razu sięgnąć do pomocy, którą możecie otrzymać w gabinecie https://gleboccy.pl/ To da Wam pewność, że wszystko przebiegnie pomyślnie.


tekst sponsorowany

Awatar użytkownika
naomie.mills
Posty: 4
Rejestracja: 29 mar 2021, 11:46

Re: Implanty zębowe?

Post autor: naomie.mills » 29 mar 2021, 11:49

Najlepiej skonsultować to ze swoim zaufanym stomatologiem.



Kaśkaa23
Zaawansowany użytkownik
Posty: 623
Rejestracja: 28 maja 2020, 12:46

Re: Implanty zębowe?

Post autor: Kaśkaa23 » 01 gru 2021, 01:42

Weźcie pod uwagę to, że jeżeli zależy Wam na zdrowych i pięknych zębach, to koniecznie musicie zadbać o dobrą profilaktykę. Właśnie dlatego warto już teraz zajrzeć do https://focuspromedi.pl/leczenie/implanty/ i tam przejść kontrolę i leczenie Waszego uzębienia. Myślę, że to może okazać się dla Was szczególnie korzystne, więc koniecznie zwróćcie na to uwagę już teraz.


tekst sponsorowany

cirra
Zaawansowany użytkownik
Posty: 419
Rejestracja: 28 mar 2020, 14:34

Re: Implanty zębowe?

Post autor: cirra » 01 mar 2022, 14:34

Z tego co ja wiem to gabinet dentystyczny w Lublinie oferuję usługę wstawiania implantów zębowych i cieszy się on bardzo dobrymi opiniami. Dlatego jeśli szukacie kogoś sprawdzonego to warto właśnie tutaj umówić się na wizytę



biznesowy12
Zaawansowany użytkownik
Posty: 938
Rejestracja: 03 gru 2020, 23:32
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Implanty zębowe?

Post autor: biznesowy12 » 04 mar 2022, 11:49

Ja zainwestowałem w alignery w Gdańsku, na szczęście nie było jeszcze za późno na ratowanie moich zębów. Nakładki są niewidoczne, a bardzo skuteczne. Mam nadzieję, że uda się wyleczyć wadę zgryzu i wyprostować zęby.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”