Wyjazd integracyjny

kamsli
Posty: 2
Rejestracja: 25 cze 2019, 12:48

Wyjazd integracyjny

Post autor: kamsli » 19 lip 2019, 13:09

Jakie miejsca na południu kraju polecacie na organizację wyjazdu integracyjnego firmy liczącej ponad 30 osób? Tereny górskie mile widziane.



awrobel
Posty: 4
Rejestracja: 25 cze 2019, 12:32

Re: Wyjazd integracyjny

Post autor: awrobel » 19 lip 2019, 13:12

Polecam AquaCity w Popradzie, na Słowacji :) to park wodny z siecią hoteli i dużą salą konferencyjną do organizacji różnych eventów. Także nie zabraknie też atrakcji dla pracowników po godzinach, a Tatry Wysokie naprawdę warto odwiedzić :) https://aquacity.sk/pl/



kordi25
Zaawansowany użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 14 mar 2019, 08:00

Re: Wyjazd integracyjny

Post autor: kordi25 » 22 lip 2019, 02:40

ja szczerze polecam Zakopane, to idealne miejsce na integracje. Można wybrać się na wycieczkę po górach lub wyskoczyć się trochę rozerwać na miasto :) A jeśli chodzi o noclegi, to świetnie jest w JLS Apartamenty Zakopane https://www.zakopaneapartamenty24.eu/ Lokalizacja apartamentów jest idealna, w samym centrum miasta. Warunki są bardzo komfortowe i cenowo też się kalkuluje :)



tiker
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2019, 13:06

Re: Wyjazd integracyjny

Post autor: tiker » 22 lip 2019, 13:12

takie wyjazdy to super sprawa, według mnie one bardzo dobrze działają na ludzi



Awatar użytkownika
Arsinal
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2019, 12:18

Re: Wyjazd integracyjny

Post autor: Arsinal » 23 lip 2019, 12:29

Nie tak dawno byłam na wyjeździe integracyjnym w Krynicy. Fajne miejsce, malownicze wręcz. Można odpocząć pooglądać ładne widoki. Czego chcieć więcej :)



setal
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2019, 15:10

Re: Wyjazd integracyjny

Post autor: setal » 23 lip 2019, 15:13

ja jednak taki wyjazd zroganizowałbym gdzieś nad jeziorem



crista
Zaawansowany użytkownik
Posty: 272
Rejestracja: 05 lut 2017, 21:18

Re: Wyjazd integracyjny

Post autor: crista » 23 sie 2019, 08:42

A ja chciałabym żeby był w jakimś egzotycznym miejscu, takie wyjazdy firmowe są zawsze najciekawsze. Fajnie jeśli organizują je zawodowcy bo są wtedy najlepiej dopasowane do danej grupy ludzi która bierze udział w integracji i możliwości finansowych firmy




Kwiatkowsky
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1221
Rejestracja: 14 gru 2018, 14:19

Re: Wyjazd integracyjny

Post autor: Kwiatkowsky » 28 sie 2019, 11:57

A gdyby tak zorganizować wyjazd integracyjny w miasteczku Westerncamp w Zatorze? Mają tipi jak i zwykłe domki letniskowe https://westerncamp.pl/domki/ Miasteczko jest położone w ciekawej okolicy z wieloma atrakcjami jak park Energylandia ale samo ma też wiele do zaoferowania i powinno spełnić funkcje integracyjne.



Martys83
Posty: 7
Rejestracja: 16 lut 2021, 21:24

Re: Wyjazd integracyjny

Post autor: Martys83 » 16 lut 2021, 21:30

W zeszłym roku w mojej pracy zamiast wyjazdu integracyjnego wprowadzano takie coś jak wyjazd Incentive czyli podróże pracowników opłacane przez pracodawcę w ramach nagrody za realizację określonych zadań i celów. Pracownicy usłyszawszy, że zamiast do Zakopanego organizowany będzie wyjazd incentive peru bardzo przyłożyli się do swoich obowiązków, aby zrealizować cel, a co za tym idzie - wybrać się do Peru ;) Tak też się stało, a zeszłoroczny wyjazd okazał się najlepszym z pośród wszystkich dotychczas zorganizowanych integracji. Bardzo fajna forma motywacji dla pracowników, polecam spróbować.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”