Komin

MartinBic
Zaawansowany użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: 18 lip 2019, 17:36

Komin

Post autor: MartinBic » 18 lip 2019, 17:45

Dzien dobry. Czy ktos z was zna sie na systemach kominowych? https://www.ceneo.pl/Systemy_kominowe/p:JAWAR.htm Musze wybrac z tej oferty cos najbardziej oplacalnego. Co to bedzie waszym zdaniem? Pozdrawiam.



kranik
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1495
Rejestracja: 21 lip 2018, 12:38

Re: Komin

Post autor: kranik » 25 lip 2019, 12:57

A kojarzycie może taką firmę jak Schiedel? Jest to nowocześniejszy producent systemów kominowych w Europie. Z jego pełną ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej https://www.schiedel.pl, do czego serdecznie Was zachęcam :)



sama
Zaawansowany użytkownik
Posty: 260
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:16

Re: Komin

Post autor: sama » 20 lip 2020, 15:27

No niestety, ja się nie znam, ba, nawet weszłam zapytać o frezowanie kominów , bo podobno u nas ma być przeprowadzane. Mój tato z kolei może się znać jedynie na obudowaniu kominka, bo pracuje w zakładzie kominiarskim i pracował z granitami, marmurami i innymi kamieniami twardymi. Oczywiście to od was zależy, na co się zdecydujecie. To jak, wiecie coś o tym frezowaniu? Cennik chociaż?



hajon
Zaawansowany użytkownik
Posty: 224
Rejestracja: 06 lis 2018, 18:33

Re: Komin

Post autor: hajon » 28 sie 2020, 13:43

Znać to za dużo powiedziane ale jeśli mowa o kominkach to wiem że tylko od https://ignif.com/wklady-kominkowe/ warto zamawiać. To taki pewniak na rynku, z producentów. Już jakiś czas temu szukałem dla znajomego najlepszego wkładu kominkowego, mieszkał za granicą a tutaj wykańczał dom. I zaoferowałem pomoc. Na temat żadnych innych nie znalazłem tylu pozytywnych opinii .



lexa
Zaawansowany użytkownik
Posty: 779
Rejestracja: 18 sie 2019, 08:41
Podziękował: 1 raz

Re: Komin

Post autor: lexa » 27 sty 2021, 16:25

Szukacie dla siebie komina, ale nie widzę tutaj abyście pisali na temat firmy systemykominowe-rauch.pl... A przecież oni oferują nowoczesne systemy kominowe, które są wykonane z najlepszych materiałów, dlatego cechuje je niesamowita trwałość i to na długie lata... Warto byłoby zapoznać się dokładnie z ich atrakcyjną ofertą.



Awatar użytkownika
willms.koby
Posty: 4
Rejestracja: 27 sty 2021, 19:32

Re: Komin

Post autor: willms.koby » 27 sty 2021, 19:39

Dzięki za poruszenie tematu. Szukam usług w tym zakresie.



Awatar użytkownika
hallie87
Posty: 4
Rejestracja: 06 maja 2021, 10:26

Re: Komin

Post autor: hallie87 » 06 maja 2021, 10:34

Do czyszczenia komina niezbędny będzie zestaw kominiarski https://strefa998.pl/sprzetpomocniczy-/ ... &results=1. Czyszczenie komina to ważna czynność ze względu na bezpieczeństwo i przepisy przeciwpożarowe. Na początku koniecznie musisz dobrać szczotkę do komina. Jest ona głównym elementem, bez którego ciężko wyczyścić dokładnie instalację. Szczotka do czyszczenia komina powinna być dopasowywana do kształtu komina. Dostępne są więc prostokątne szczotki, które doskonale dopasowują się do tradycyjnych kominów. Również szerokość szczotki musi być dobrana do wymiarów przewodu kominowego. Nie może być ona węższa, gdyż doczyszczenie ścianek będzie wtedy znacznie trudniejsze, jeśli wręcz nie niemożliwe.



woter
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2021, 11:18

Re: Komin

Post autor: woter » 06 maja 2021, 11:24

ile kosztuje komin do instalacji gazowej?



elabarbara
Zaawansowany użytkownik
Posty: 998
Rejestracja: 05 mar 2018, 16:12

Re: Komin

Post autor: elabarbara » 18 paź 2021, 12:31

Z kominami to bywa różnie, ale wydaje mi się, że najważniejsze to wybrać takie elementy, które na pewno będą się dobrze prezentować. I też montaż kominów musi być odpowiednio wykonany. Nie należy szukać firm, które zrobią to co prawda od ręki, ale byle jak. Należy szukać oddanych i szczerych fachowców.



goodna
Zaawansowany użytkownik
Posty: 269
Rejestracja: 21 lut 2019, 14:08

Re: Komin

Post autor: goodna » 23 lis 2021, 18:39

Kochani kto robił wam komin? W sensie zajmował się tym murarz czy firma kominiarska? Chciałabym wynająć kogoś kto zajął by się tym, tak żebyś mogła wrócić na gotowe. Niestety nie mam głowy do remontów, dlatego też szukam kogoś kto zrobi wszystko za mnie. Cena nie gra roli, tylko zależy mi na czasie.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”