Prywatne czy państwowe

kranik
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1492
Rejestracja: 21 lip 2018, 12:38

Prywatne czy państwowe

Post autor: kranik » 28 cze 2019, 21:31

Witam serdecznie,
jakie są Waszym zdaniem lepsze przedszkola - prywatne czy państwowe? Według mnie zdecydowanie lepsze dla dziecka będzie przedszkole prywatne poznań ma na przykład bardzo fajną placówkę prywatną "Mali Wielcy" na ul. Tylne Chwaliszewo 25, gdzie dzieciaki po pierwsze mają zapewnioną bardzo dobrą opiekę, a po drugie mają organizowanych mnóstwo zajęć dodatkowych, miedzy innymi sportowych, językowych czy też kulinarnych :) Myślę, że dziecko w takim przedszkolu na pewno nie będzie się nudziło :)



Kwiatkowsky
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1221
Rejestracja: 14 gru 2018, 14:19

Re: Prywatne czy państwowe

Post autor: Kwiatkowsky » 16 lip 2019, 17:14

Jeżeli chodzi o przedszkole to polecam Ci jedno z najlepiej ocenianych oraz polecanych w naszym regionie https://szkrabki.pl/ Znajdziesz tutaj Panie przedszkolanki które z pasja zajmą się twoimi dziećmi. Na pewno będziesz zadowolona.



sylviasz
Zaawansowany użytkownik
Posty: 290
Rejestracja: 30 wrz 2019, 09:58

Re: Prywatne czy państwowe

Post autor: sylviasz » 28 paź 2019, 10:31

Zdecydowanie prywatne, bez dwóch zdań :) Ja mieszkam w Warszawie i tu zapisałam syna do Te Vizji na Wawrze https://wawer.tevizja.pl/oferta-edukacyjna/. Dzieci są w kameralnych grupach, mają bardzo zanagażowane i dbające o nie ciocie. Plus za dużo ciekawych zajęć dodatkowych :)



vivon
Zaawansowany użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: 03 paź 2019, 10:06

Re: Prywatne czy państwowe

Post autor: vivon » 12 lis 2019, 11:10

Sylviasz wyjęłaś mi to z ust :) Zdecydowanie prywatne. Moje dziecko też chodzi do warszawskiej te vizji na Wawrze i jako rodzic mam pewność, że przez te 8 godzin jest pod najlepszą z mozliwych opieką.



iklein
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2019, 11:19

Re: Prywatne czy państwowe

Post autor: iklein » 13 gru 2019, 11:25

Przedszkole, jakie powinno być, aby nasze dziecko rozwinęło jak najlepiej? Nie jestem za tym, aby wybierać przedszkole tylko pod względem niskiej ceny.



eminoral77
Zaawansowany użytkownik
Posty: 255
Rejestracja: 13 paź 2017, 11:08

Re: Prywatne czy państwowe

Post autor: eminoral77 » 02 lut 2020, 00:07

Moim zdaniem o wiele lepszy poziom edukacji dziecku może zapewnić przedszkole prywatne. Jeśli na przykłąd ktoś z was jest z Poznania lub okolic polecam wam zainteresować sie ofertą edukacyjną przedszkola https://www.piraciki.pl/ . Dzieci mogą tutaj bez przeszkód rozwijać swoje pasje, a dodatkowo wykwalifikowana kadra pedagogiczna dba o to aby były jak najlepiej przygotowane na kolejny etap edukacji



Jakub4188
Posty: 1
Rejestracja: 05 lut 2020, 15:21

Re: Prywatne czy państwowe

Post autor: Jakub4188 » 05 lut 2020, 15:24

Co to za różnica? Wszystko zależy od kadry i dzieci.



jager89
Zaawansowany użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 12 lut 2020, 11:07

Re: Prywatne czy państwowe

Post autor: jager89 » 19 mar 2020, 10:47

no nie do końca się zgodzę, jednak w przedszkolach niepublicznych sportowych czy językowych mamy zupełnie inne zajęcia do wyboru i możemy ukierunkować bardziej rozwój malucha. według mnie im wcześniej wyrobi się w dziecku nawyk stałej aktywności fizycznej, tym lepiej, a temu właśnie służą profilowane prywatne przedszkola



Julia164
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2020, 12:32

Re: Prywatne czy państwowe

Post autor: Julia164 » 19 mar 2020, 12:42

Wytłumaczcie mi proszę po co od dziecka szkolić dziecko. W tym wieku nie mamy pojęcia o predyspozycjach urwisa. Więc w takim przedszkolu wybierzemy profil tylko naszym zdaniem właściwy dla dziecka.



pucio
Zaawansowany użytkownik
Posty: 201
Rejestracja: 25 maja 2019, 06:15

Re: Prywatne czy państwowe

Post autor: pucio » 08 lip 2020, 09:32

Wszystko zależy od tego czy na takie prywatne przedszkole nas stać. Bo jednak w każdym mieście znajdziemy zarówno prywatne i publiczne przedszkole. Tak czy inaczej z pewnością do przedszkola przydadzą się dobre i dopasowane kapcie dla dzieci Dlatego też od jakiegoś czasu przeglądam różne strony internetowe aby znaleźć najlepsze kapcie. A Wy jakie kupowaliście swoim pociechom?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”